Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W miejskiej kasie nie ma pieniędzy na ich zakup, najprawdopodobniej ustawiłby je prywatny inwestor. Odbierałby sobie wydatek z opłat za parkowanie. CZEMU tego samego nie może zrobić miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł! Jak miasto dobrze zarobi, to może i na czternastki w przyszłym roku będzie. Bardzo chętnie dorzucimy jeszcze do kieszeni urzędu, w końcu po to mieszkamy, poruszamy się po tym mieście, żeby go (urząd ze świtą) utrzymywać. A w ogóle to dlaczego samochody mają płacić za parkowanie na chodniku a piesi chodzą za darmo? Trzeba zrobić wejściówki do "Strefy Centrum" - z tego powinno być na piętnastki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już bez przesady!!! do czego wy dązycie, chyba do zrujnowania wszystkim kierowcom zycia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To płatne parkowanie to może w wyznaczonych godzinach, bo jak ktoś wieczorem chce sie wybrać na kilka godzin posiedzieć lub pospacerować po miescie to byłoby bez sensu jakby miał za to płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec kamienicy na kościuszki pytam się - gdzie radni zapewnią mi bezpłatny parking?? Mam codziennie 20 min iść do samochodu??super 3 razy bliżej będę miał do przystanku mpk.
Ani słowa o karcie mieszkańca!!!
http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/28415,1604219,0,1,nie_chcesz_placic_za_parking_lepiej_wyrob_sobie_karte,wiadomosc.html
http://www.mzuim.chorzow.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=44&Itemid=46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jstem za.W centrum od jesieni stoją samochody blokując miejsca dla mieszkańców.Niektóre z obcymi rejestracjami/ul.Chopina/. Zima się skończyła i odsłoniła czarne od brudu auta.Czas z tym skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje za Ratuszem zrobić płatny parking po 50zł/h dla pracowników ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pix napisał:
W miejskiej kasie nie ma pieniędzy na ich zakup, najprawdopodobniej ustawiłby je prywatny inwestor. Odbierałby sobie wydatek z opłat za parkowanie. CZEMU tego samego nie może zrobić miasto?
No jak dlaczego? Bo ten prywatny inwestor to znajomy kogos z urzedu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, miejsca parkingowe w śródmieściu jako dobro rzadkie powinno być reglamentowane, a towarzystwo winno korzystać z komunikacji publicznej wożąc swoje dostojne 4 litery autobusikiem bądź trajtkiem. Może korona z głowy nikomu nie spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Popieram w pełni. Trzeba zrozumieć, że nie ma już gdzie tworzyć nowych miejsc postojowych w śródmieściu bo każda nowa ich ilość nie byłaby nigdy wystarczająca dla rosnącej liczby samochodów. Moja propozycja 1zł za pierwszą godzinę, 3zł za każdą następną aby zachęcać do rotacji miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co kurna!!!!!! jeszcze?????? za puszczenie bąka w centrum też wnieście opłatę, za przejazd przez centrum też wnieście opłatę. w kakaowych okach już się wam poprzewracało. A mieszkańcy tych ulic też za godzinę mają bulić????? Czy może kurna na Felinie zostawiać auta i piechotką do centrum do swego miejsca zamieszkania. Porąbany kraj, porąbane pomysły, porąbane zasady. ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!! lemingi wyjdźmy na ulice i pokażmy im wreszcie że mamy DOŚĆ!!!!! Niech zaczną nas szanować!!!!!!!!!! Bo normalnie łapy opadają!!!!!!! Kurw... irlandia od zajeb...nia Tfuuuu tfu tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny napisał:
Jako mieszkaniec kamienicy na kościuszki pytam się - gdzie radni zapewnią mi bezpłatny parking?? Mam codziennie 20 min iść do samochodu??super 3 razy bliżej będę miał do przystanku mpk.
Ani słowa o karcie mieszkańca!!!
http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/28415,1604219,0,1,nie_chcesz_placic_za_parking_lepiej_wyrob_sobie_karte,wiadomosc.html
http://www.mzuim.chorzow.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=44&Itemid=46
mieszkańcy śródmieścia muszą mieć możliwość darmowego parkowania w miejscu zamieszkania.Nie wyobrażam sobie,bym musiał płacić za to,że mieszkam paredziesiąt lat tam,gdzie komuś ubzdurało się dzisiaj stworzyć płatny parking.Tak jest na całym świecie,a przynajmniej w Europie/tej bardziej cywilizowanej/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mapka to się Panom udała, tylko pgratulować fachowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno słowo: sku*wysyństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego powoływane przez jednostki samorządu terytorialnego, z mocy ustawy są bezpłatne w dni wolne od pracy, oraz w godzinach 18-8 w dni robocze. A mieszkańcy kamienic... Nie macie podwórka? Ja mieszkam w bloku i nie krzyczę, by miasto mi budowało parking, bo nie mam gdzie parkować, nie rozumiem, więc czemu mieszkańcy Centrum mieliby być faworyzowani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech robią płatne parkowanie ale pod pewnymi warunkami. Miejsca parkingowe powinny być wyraźnie wytyczone a parkometry łatwo dostępne. Ceny też powinny być dostosowane do kieszeni. Tak jest w całej europie, tylko że tam jest porządek, jak chcesz zaparkować to na jezdni są narysowane linie i każdy samochód ma swoje miejsce. Jeżeli tutaj zrobią tak że skończy się tylko na postawieniu kilku parkometrów i tyle a kierowca będzie musiał szukać miejsca na chodniku między słupem a znakiem to będzie przegięcie. Chociaż nie spodziewam się wiele bo wiem jak jest w tym kraju że tutaj się ściąga kasę samemu nie robiąc nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewidzący z Lublina napisał:
No mapka to się Panom udała, tylko pgratulować fachowca
Daj spokój o pewnie główny kartograf wsi lublin prcował nad tym projektem wpomagany najwybitniejszym grafikiem komputerowym w polsze buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznan strefe parkowania ma ponad 10 latzarobił kilkadziesiat milionów złotych a Lublin dopiero teraz się budzi Brawo lepiej pózno niż wcale Brawo Radni brawo Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za ale miejsca musza byc scisle wyznaczone plus malowanie poziome miejsc platnego parkowania gesta siec parkomatow tak jak w UK starowka bez samochodow bo to najwieksza plaga tego miasta gdzie samochody rozjezdzaja przechodniow na starowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak napisał:
Poznan strefe parkowania ma ponad 10 latzarobił kilkadziesiat milionów złotych a Lublin dopiero teraz się budzi Brawo lepiej pózno niż wcale Brawo Radni brawo Żuk
To spierd...j do Poznania. Po chu..a tu włazisz sieroto?????? Pyr się nawpier....łeś zatrutych że tak pieprzy....sz???????? Wara od lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...