Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci pobili pracownika baru w Lublinie

Utworzony przez Paraguay, 20 marca 2013 r. o 13:44 Powrót do artykułu
z jakiej uczelni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić na zbity pysk i zakaz studiów szpadel szpadel szpadel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich szpadel to za szlachetne narzędzie.W kieleckim kamieniołomy chyba jakieś są,więc rączki zamiast obcinać niech kamyczki noszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci.. i co z tego że studenci ? po co pisać w ten sposób ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAki bar na LSM??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, ale to że ktoś posiada indeks i legitymację, to jeszcze nie powód by nazywać go studentem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam wielu takich którym to miano się zwyczajnie nie należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać im pełną autonomie w Lublinie ,ale będzie sie działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruhalem dzis psa w d*** trohe h** mi smierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ruhalem dzis psa w d*** trohe h** mi smierdzi
Pszepraszam, pomyłka. To pies mnie posówał w dópe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te adamek sam cie ruhal niepodpisoj sie za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jusz nie wiem kto mnie ruhal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej niż ŹLE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Adamkowi dzisiaj słabo idzie trollowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś bycie studentem wiązało się z trzymaniem odpowiedniego poziomu kultury. Niestety powszechność studiów wyższych spowodowała, że dawny kandydat do maksymalnie zawodówki może zostać magistrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak sie do miasta zjedzie trzoda z okolicznych patologii. Rzeszówek, Tarnobrzeg, Ostrowiec Św. Chamstwo bez zasad i kultury o mentalności chłopka małorolnego odziedziczonej po rodzicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodowity lublinianin napisał:
Tak to jest jak sie do miasta zjedzie trzoda z okolicznych patologii. Rzeszówek, Tarnobrzeg, Ostrowiec Św. Chamstwo bez zasad i kultury o mentalności chłopka małorolnego odziedziczonej po rodzicach.
Podobnie jak trzoda z Lublina zjedzie do Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania. Cały kraj jest pełny takiej trzody jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ʞᴉɿoʇɐd ʞɐɿoʞ napisał:
Podobnie jak trzoda z Lublina zjedzie do Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania. Cały kraj jest pełny takiej trzody jak ty.
A ty paralito intelektualny co tu robisz? Silisz się trollu na oryginalność? Człowiek napisał po prostu prawdę. Chamstwo przyjeżdża do Lublina z okolicznych miasteczek i wiosek żeby przez 5 lat się pobawić. A jak się bawią napisano w artykule. A ty skąd pochodzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też z Lublina napisał:
A ty paralito intelektualny co tu robisz? Silisz się trollu na oryginalność? Człowiek napisał po prostu prawdę. Chamstwo przyjeżdża do Lublina z okolicznych miasteczek i wiosek żeby przez 5 lat się pobawić. A jak się bawią napisano w artykule. A ty skąd pochodzisz?
Problem polega na tym, że ludzie nie dzielą się na pochodzących stąd czy stamtąd, tylko po prostu na mądrych i głupich. Twoje plemienne podejście do świata było dobre kilka tysięcy lat temu. Od tamtej pory ludzkość dokonała postępu (chociaż nie cała jak widać na załączonych obrazkach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...