Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci UMCS będą zabawiać kuracjuszy w Nałęczowie

Utworzony przez smutny marian, 5 marca 2013 r. o 23:11 Powrót do artykułu
Czyli zabawianie starego pryka często bogatego, za pieniądze państwowe. Bravo ot "samorządność"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł - start to nie znaczy do zniszczenia. Tylko czy słowa zamienią się czyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak pomoc w nauce dzieciom z biedniejszych rodzin? Studenci zabawialiby matematyką w celach edukacyjnych i lepszego startu w przyszłość z beznznadziei lubelskiej.. Kuracjusze mają chajc i zabawiają się sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnego upalnego lata na balkonie sanatorium widziałem "kuracjusza"który opalał się nago takim ludziom potrzebna jest pomoc ale psychiatry dziennikarze dajcie żyć i zajmijcie się bezrobociem,te urzędy PRACY w życiu nie znajdą nikomu pracy chyba,że po znajomości i familii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam nic przeciwko temu, by mnie zabawiały młode, zgrabne i cycate studentki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...