Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oszustem był ten który chciał wyłudzic dyplom . Jeszcze sie do tego przyznał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja jak berety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniało mi się jak gdy już skończyłem studia dotarł do mnie przez kogoś znajomego student V roku i zaproponował mi napisanie za niego pracy magisterskiej. Miałem pewne opory głównie etyczne, ale byłem wówczas bezrobotny a żyć z czegoś trzeba, więc się jakoś dogadaliśmy. Najbardziej zaskoczył mnie jednak (i rozśmieszył jednocześnie) warunkiem koniecznym jaki mi postawił - "...tylko ma być na piątkę..." Ambitny, pomyślałem i ... powiedziałem, żeby wziął się do nauki po zostało mu już nie wiele czasu :-)Tak swoją drogą, trzeba mieć tupet żeby chwalić się dyplomem wyższej uczelni de facto kupionym a nie wypracowanym. Po namyśle doszedłem do wniosku, że to w gruncie rzeczy nie jego wina, tylko jego rodziców. Tak go wychowali. Wiem, że dla wielu to banalna historia, ale dla kogoś kto ceni sobie uczciwość to naprawdę pozostaje w pamięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież wszyscy tak robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi sensacja... gdy ja kończyłem uczelnię nie wiem czy na roku było 5 osób, które prace napisały samodzielnie!? to jest bardziej normalne niż picie w akademikach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
też mi sensacja... gdy ja kończyłem uczelnię nie wiem czy na roku było 5 osób, które prace napisały samodzielnie!? to jest bardziej normalne niż picie w akademikach!!!
To jest normalne? TO jest chore. Poźniej lament, że na lubelszczyźnie pracy nie można znaleźć, ze tylu bezrobotnych. Jesli taki nieudacznik nawet pracy nie jest w stanie napisać bo liczy i wie ze zrobi to za niego ktoś inny to o czym my rozmawiamy? Jednak gdy już takiemu cwaniakowi uda się znaleźć pracę (a szkoda) to napotykamy takiego niedouczonego gogusia w banku, urzędzie, sklepie. Jeśli z niego taki tłumok, do zawodówki iść a nie na studia (bo taka moda, bo wszyscy koledzy idą). JEdnak pewnych barier się nie przeskoczy, prędzej czy poźniej wychodzi. Porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
To jest normalne? TO jest chore. Poźniej lament, że na lubelszczyźnie pracy nie można znaleźć, ze tylu bezrobotnych. Jesli taki nieudacznik nawet pracy nie jest w stanie napisać bo liczy i wie ze zrobi to za niego ktoś inny to o czym my rozmawiamy? Jednak gdy już takiemu cwaniakowi uda się znaleźć pracę (a szkoda) to napotykamy takiego niedouczonego gogusia w banku, urzędzie, sklepie. Jeśli z niego taki tłumok, do zawodówki iść a nie na studia (bo taka moda, bo wszyscy koledzy idą). JEdnak pewnych barier się nie przeskoczy, prędzej czy poźniej wychodzi. Porażka...
Ja się dziwię, że w dzisiejszych czasach, gdy dostęp do informacji mamy naprawdę łatwy, chce się komuś wywalać kasę żeby zapłacić jakiemuś cwaniakowi za "kopiuj-wklej" Lenistwo do potęgo n-tej. Oczywiście wszystko zależy od tematu, ale pewnych rzeczy nie wymyśli się setny raz, więc trzeba co nieco przepisać i tylko ubrać w swoje słowa. Sam napisałem i obroniłem dwie prace i nie ładnie jest nazywac tłumokami ludzi z "zetek" bo sam od takiej szkoły zacząłem. I wcale nie żałuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjantom powiedział, że chce, aby jego przykład był przestrogą dla innych studentów." Przestroga bedzie dopiero wtedy jak dostanie wilczy bilet na uczelni i ze 20 tys zł kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy kupują prace. Ja napisalam swoją pracę podczas ciężkiego leczenia chemioterapii. Samiuteńka. I jestem z siebie dumna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D   SPRZEDAM  DWIE  PRACE  DYPLOMOWE  I  ZALICZENIOWĄ  Z  ZAKRESU  PRAWA  KARNEGO   TELEFON . 6 9 1 3 4 6 5 9 1   E – MAIL . lukaszj-2323@wp.pl   Obie  prace  są  oryginalne  i  zostały  napisane  całkowicie  samodzielnie  na  podstawie  licznej  literatury  którą  mogę  także  sprzedać  ( kserówki  z  odpowiednich  rozdziałów  książek )  za  uzgodnioną  cenę . Obie  prace  mogą  zostać  przedstawione  do  obrony  zarówno  jako  prace  licencjackie  jak  i  magisterskie . Wszystkie  prace  oczywiście  udostępnię   do  przeglądu  przed  zakupem . Mogę  także  sprzedać  za  30 zł.  każdy  z  planów  ( spis  treści )  i  każdy  wykaz  bibliografii  każdej  z  prac  lub  poszczególne  części  danej  pracy  np.  pojedyncze  rozdziały  za  uzgodnioną  cenę .      1 . OBRONA   KONIECZNA – cena  300  zł.                                                                       Praca  ta  stanowi  dogłębną , samodzielną  i  naukową  analizę  ( na  podstawie  licznej  literatury )  jednej  z  najważniejszych  instytucji  prawa  karnego – obrony  koniecznej – uregulowanej  w  Art. 25  Ustawy  z  dnia  6  czerwca  1997  r.  Kodeks  karny .                       W  pracy  zamieszczone  zostało  także  bogate  orzecznictwo  sądowe  obejmujące  wyroki  Sądu  Najwyższego  dotyczące  spraw  z  zakresu  obrony  koniecznej  od  1933  roku  do  2007  roku .                              2 . PRZESTĘPSTWA  I  WYKROCZENIA  CELNE  ( SKARBOWE )  W  MIĘDZYNARODOWYM  OBROCIE  TOWAROWYM – cena  300  zł.    Praca  ta  stanowi  dogłębną , samodzielną , wyczerpującą  i  naukową  analizę  ( na  podstawie  licznej  literatury )  przestępstw  i  wykroczeń  celnych  uregulowanych  w  Rozdziale  7  ( Artykuły  od  85  do  96 )  Ustawy  z  dnia  10  września  1999  r.  Kodeks  karny  skarbowy .                                                                                               Praca  ta  może  zostać  przedstawiona  do  obrony  także  z  innych  przedmiotów  niż  prawo  karne  typu  administracja  celna , bezpieczeństwo  wewnętrzne , przedmiotów  typu  handlowego  np. handel  zagraniczny , międzynarodowy  itp.        SPRZEDAM   TAKŻE   PRACĘ   ZALICZENIOWĄ   Z   PRAWA  KARNEGO   SKARBOWEGO                                                     ( praca  ta  może  stanowić  także  bardzo  rozbudowany  i  szczegółowy  plan  pracy  dyplomowej )   INSTYTUCJE   ZANIECHANIA   UKARANIA   SPRAWCY   W   KODEKSIE   KARNYM   SKARBOWYM - cena  45  zł.   Praca  ta  jest  oryginalna , liczy  8  stron  i  przedstawia  dogłębną , samodzielną  i  naukową  ( na  podstawie  licznej  literatury )  analizę  instytucji  zaniechania  ukarania  sprawcy  przestępstwa  lub  wykroczenia  skarbowego  uregulowanych  w  Rozdziale  2  ( Artykuły  od  16  do  19 ) Ustawy  z  dnia  10  września 1999  r.  Kodeks  karny  skarbowy .                                                                                    Praca  ta  może  stanowić  także  bardzo  rozbudowany  i  szczegółowy  plan  pracy  dyplomowej  na  ten  sam  temat .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRZEDAŻ  PRAC  MAGISTERSKICH , LICENCJACKICH , ZALICZENIOWYCH , PREZENTACJI  W  PROGRAMACH  KOMPUTEROWYCH  PowerPoint  i  pdf. , MATERIAŁÓW  DO  NAUKI  I  POMOCNYCH  W  NAPISANIU  WŁASNYCH  PRAC  ORAZ  ŚCIĄG  GŁÓWNIE  Z  RÓŻNYCH  DZIEDZIN  PRAWA , ADMINISTRACJI , BEZPIECZEŃSTWA  WEWNĘTRZNEGO  I  HISTORII . CAŁY  WYKAZ  OFEROWANYCH  MATERIAŁÓW  NA  MOJEJ  STRONIE  prace-magisterskie.pl.tl STRONA . prace-magisterskie.pl.tl TELEFON . 6 9 1 3 4 6 5 9 1 E – MAIL . 981473@gmail.com    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalize.pl/v/qaia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalize.pl/v/qaia
dzięki za strone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D   SPRZEDAŻ  PRAC  MAGISTERSKICH , LICENCJACKICH , ZALICZENIOWYCH , PREZENTACJI  W  PROGRAMACH  KOMPUTEROWYCH  PowerPoint  i  pdf. , PLANÓW  PRAC  DYPLOMOWYCH ( czyli  spisów  treści )  I  ICH  BIBLIOGRAFII , KSIĄŻEK  I  MATERIAŁÓW  DO  NAUKI  I  POMOCNYCH  W  NAPISANIU  WŁASNYCH  PRAC  ORAZ  ŚCIĄG  GŁÓWNIE  Z  RÓŻNYCH  DZIEDZIN  PRAWA , ADMINISTRACJI , BEZPIECZEŃSTWA  WEWNĘTRZNEGO , HISTORII , SOCJOLOGII , POLITOLOGII  I  OGÓLNIE  Z  NAUK  HUMANISTYCZNYCH  ( ALE  NIE  TYLKO ) . CAŁY  WYKAZ  OFEROWANYCH  MATERIAŁÓW  NA  MOJEJ  STRONIE  INTERNETOWEJ  prace-magisterskie.pl.tl   WEJŚCIE  NA  STRONĘ - prace-magisterskie.pl.tl   TELEFON   6 9 1 3 4 6 5 9 1   E – MAIL   981473@gmail.com    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się własnie kończy zlecanie prac osobom prywatnym! Już 100 raz słyszę, że ktoś został oszukany! Jeżeli chcecie uzyskac pomoc i to profesjonalną to polecam wam się skontaktować z: pracedyplomowe.edu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
też mi sensacja... gdy ja kończyłem uczelnię nie wiem czy na roku było 5 osób, które prace napisały samodzielnie!? to jest bardziej normalne niż picie w akademikach!!!
To jest normalne? TO jest chore. Poźniej lament, że na lubelszczyźnie pracy nie można znaleźć, ze tylu bezrobotnych. Jesli taki nieudacznik nawet pracy nie jest w stanie napisać bo liczy i wie ze zrobi to za niego ktoś inny to o czym my rozmawiamy? Jednak gdy już takiemu cwaniakowi uda się znaleźć pracę (a szkoda) to napotykamy takiego niedouczonego gogusia w banku, urzędzie, sklepie. Jeśli z niego taki tłumok, do zawodówki iść a nie na studia (bo taka moda, bo wszyscy koledzy idą). JEdnak pewnych barier się nie przeskoczy, prędzej czy poźniej wychodzi. Porażka...
  Problem w tym że jest w naszym regionie kupa ludzi potrafiących napisać magisterkę na dowolny temat którzy w ten sposób muszą zarabiać bo innej pracy dla nich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możesz się ze mną skontaktować w tej sprawie? Chodzi właśnie o ta panią, może uda się coś zrobić w tej sprawie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...