Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student ma studiować, a nie chorować

Utworzony przez Mich, 23 stycznia 2009 r. o 07:36 Powrót do artykułu
"Fachowcy z NFZ przypominają, że każdy pacjent w ciągu roku może bezpłatnie zmienić dwa razy lekarza rodzinnego. W takiej sytuacji, kiedy student jesienią przyjeżdza do Lublina, powinien się tu zapisać do przychodni. Wracając na wakacje do domu, tę operację musi powtórzyć. Po wakacjach - znów zapisuje się w miejscu nauki." Ktoś tu nie umie liczyć- to są już w sumie 3 zmiany!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mich napisał:
"Fachowcy z NFZ przypominają, że każdy pacjent w ciągu roku może bezpłatnie zmienić dwa razy lekarza rodzinnego. W takiej sytuacji, kiedy student jesienią przyjeżdza do Lublina, powinien się tu zapisać do przychodni. Wracając na wakacje do domu, tę operację musi powtórzyć. Po wakacjach - znów zapisuje się w miejscu nauki." Ktoś tu nie umie liczyć- to są już w sumie 3 zmiany!!!!
jak ktoś nie umie liczyć, to ty. bo z tego co mi wiadomo to jesień, która jest tez początkiem nauki jest tylko raz w roku, czyli np w październiku 2008 zapisujesz się w Lublinie, w czerwcu 2009 u siebie w domu i kolejna zmiana jest w październiku 2009. Jak by nie patrzeć w ciągu roku są tylko dwie zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gorączkę i katar można leczyć w domu" - no genialne stwierdzenie. Tylko że do ciężkiej cholery do lekarza idzie się po to żeby się dowiedzieć co się dzieje i JAK to wyleczyć w domu!!! Gorączka może być objawem wielu poważnych chorób, których bez konsultacji z lekarzem samemu się nie wyleczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJE DZIECKO TO SAMO SPOTKAŁO. WYGLĄDA NA TO ŻE TYM LUDZIOM SIĘ ROBIĆ NIE CHCE I PLĄTA GŁUPOTY JAK TA PANIUSIA Z TEJ PRZYCHODNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki temu, że u nas cały czas pod górkę my Polacy potrafimy radzić sobie w innych krajach gdzie wszyskto jest podporządkowane tak by ludziom żyło się łatwiej. Jesteśmy bardzo dobrze wyszkoleni i samodzielni. Dziękuje Ci Polsko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pw napisał:
"Gorączkę i katar można leczyć w domu" - no genialne stwierdzenie.
Tak - genialne! katar można skutecznie leczyć na przykład Ringosolem, który rewelacyjnie pomaga. A co do reszty chorób pomagają bardzo zioła. Ja miałem chory żołądek i odkąd piję herbatę z rumianku przestałem brać jakiekolwiek lekarstwa. Kolejna kwestia to taka, aby organizmu nie zatruwać np. kawą. pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...