Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a policja co na naruszenie ciszy nocnej powiedziała, nic??? pewnie natężenia decybeli nie zbadali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak głośno jak w tym roku nie było nigdy. W związku z tym jestem przeciwny tego typu imprezom. a puszczanie fajerwerków o 0.40 to był szczyt chamstwa !! Wynocha z tymi pijackimi imprezami do siebie na wieś !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możecie podać maila do UM gdzie można taką skargę skierować ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak głośno jak w tym roku nie było nigdy. W związku z tym jestem przeciwny tego typu imprezom. a puszczanie fajerwerków o 0.40 to był szczyt chamstwa !! Wynocha z tymi pijackimi imprezami do siebie na wieś !!
Sam pewnie nie byłeś młody, nie byłeś studentem i nie imprezowałeś w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możecie podać maila do UM gdzie można taką skargę skierować ??
przecież, to UM Lublin wydał zgodę na imprezę, niech opublikują decyzję UM w sprawie Juvenalii, to będziesz miał odpowiedz na swoją skargę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby vipy nie przespaly tylu nocy to poziom głośności byłby zmniejszony po pierwszym koncercie.Wszystko dla ludzi ale w tym roku było przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak głośno jak w tym roku nie było nigdy. W związku z tym jestem przeciwny tego typu imprezom. a puszczanie fajerwerków o 0.40 to był szczyt chamstwa !! Wynocha z tymi pijackimi imprezami do siebie na wieś !!
Miastowy się znalazł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pewnie nie byłeś młody, nie byłeś studentem i nie imprezowałeś w ogóle?
  Wyobraź sobie że mieszkam w tym samym mieszkaniu od prawie 20 lat. Sam studiowałem na PL i przez 5 lat chodziłem na te pijackie imprezy. Ale tak głośno i bez szacunku do mieszkańców nie było nigdy. To było przegięcie. I o jakim ty mówisz szacunku, walenie i rypanie bez opamiętania w poniedziałek do 1 w nocy, gdy normalni ludzie wstają o 6 rano do pracy !! Nie marnuj życia i jedź od razu na zmywak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie Dni Braku Kultury Studenckiej nie powinny się wcale odbyć bo bydło to powinno na polu stać a nie łazić po mieście i drzeć mordy. Jak to ma być elita społeczeństwa to biedna ta Polska . Zamiast się uczyć to tylko imprezy i wóda jak regularna menelia i potem płaczą że pracy dla nich nie ma . A poziom nauczania w Politechnice jak kiedyś w średnim Technikum...gratulacje dla kadry ,pewnie też pijąca. Miasto powinno pomyśleć zanim wyda zezwolenie na zlot meneli z miasta kto płaci podatki narąbany pseudo-student czy wk...ny mieszkaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to paradoks ale wiatr wiejący ze wschodu zrobił swoje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maksymalnie do 23 i nie przez tyle dni, nie lepiej krócej, a lepiej jakościowo ? przecież przeciętny student nie uczestniczy we wszystkich wydarzeniach, bo musi się uczyć, a Pani Krzyżanowska to o poszanowaniu ciszy nocnej nie pomyślała przed imprezą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego wymagać od chama ze wsi który nie ma pojęcia jak zachowywać się wśród ludzi.Mieszkam przy ul. Narutowicza i to co wyprawia ta dzicz wracając z imprez tego typu to budzi grozę i niedowierzanie w oczach ludzi którzy tu mieszkają,pracują i płacą podatki.Najbardziej przeraża fakt że służby odpowiedzialne za przestrzeganie porządku typu Policja i Straż Miejska w ogóle nie reagują.To bydło zwane studentami w ostatnią sobotę po zakończeniu imprezy siedziało sobie na murku przy wjeździe na teren Komendy Wojewódzkiej Policji i popijało piwko oraz wódkę przy akompaniamencie wrzasków oraz przekleństw.Oczywiście zero reakcji ze strony dyżurnego oficera,przecież młodzież musi się wyszumieć.Aby kogoś szanować trzeba na to zasłużyć,większość tej młodzieży nie zasługuje na miano nazywania ich studentami,kiedyś bycie studentem było formą prestiżu społecznego, o obecnych czasach jest to zwykła wsiowa swołocz bez jakichkolwiek ambicji,wiecznie roszczeniowa bo według nich oni napędzają swoim chlaniem gospodarkę miasta,tragedia dla tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czubach też było wszystko słychać nawet przy zamkniętym oknie - przegieli mocno z nagłośnieniem :) Ale ogólnie nie mam nic do juwenalii, a niech się pobawią te parę dni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako uczestnik koncertów muzycznych (nie mylić z DiskoPolo) też podpisuję się pod opinią że przesadzili z decybelami... Prawdopodobnie za rok przesadzą w drugą stronę i będzie za cicho...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja corka miala w poniedzialek mature, nie dalo sie spac do godz 1 w nocy...w przypadku jak cos pojdzie nie tak zloze pozew do sadu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lujanie czy jak CI tam czy ty człowieku młody nie byłeś? Bo studentem to raczej nie byles!!!wsiowe jak by nie te wsiowe i ta wieś ciołku za kuty to ty byś nie miał co żreć ile hektarów starzy twoi sprzedali żeby cie usadzic w mieście???? No takiego typa to trzeba izolować od spoleczeństwa .a co do imprezy moze faktycznie troszkę za głośno ale wiatr był a co do młodzieży studiującej bawią sie mają do tego prawo zobacz ile studentów mimo nauki ciężko pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w okolicach Politechniki, gdzie są domki jednorodzinne. Ludzie co czwartek/piątek wystawiają kosze na śmieci lub same worki przed dom by chłopaki z MPO mogli bez problemu je zabrać. Do rana nie zdołały wytrzymać. Gówniarstwo bo nie wierzę że studenci rozpieprzyli kopniakiem kilka worków. Rano mieszkańcy zamiast jechać do pracy - zbierali po całej ulicy to co wrzucili do kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłem studentem. Też bawiłem się na juwenaliach. Też się za kołnierz nie wylewało. Tylko wtedy juwenalia trwały 3 DNI, NIE 3 TYGODNIE. Studentów było dziesięć razy mniej niż teraz. Uczelnie prywatne zaczynaly dopiero raczkować. By dostać się na studiach trzeba było umieć więcej niż trochę bo było kilku, kilkunastu albo kilkudziesięciu kandydatów na jedno miejsce. Dzisiaj każdy głąb o IQ kostki brukowej może być studentem jeśli nie na tej to na innej uczelni. Trzeba organizować zajęcia z podstawowych zasad kindersztuby dla studentów, dla mnie czysty matrix. Wiele uczelni by utrzymać się na rynku zamienia się w drukarnie dyplomów i robią wszystko dla własnej promocji. Właśnie dlatego każda z nich organizuje juwenalia oddzielnie i związane ztym koncerty. Prezydent Żuk oplata bajeczki o studentach ożywiających miasto, a pan rektor mówi o akademickim charakterze Lublina. Rzeczywiście, miasteczka akademickie UMCS, KUL, PL i innych dawno przekroczyły granice tych uczelni. Kto mieszka na np. LSM ten wie o co chodzi. Zwykli pracujący mieszkańcy idą do aptek po kolejne opakowania stopperów do uszu i czekają niecierpliwie do konca czerwca by choć przez 3 miesiące miec trochę spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, byłem tam codziennie przez 5dni. Po co narzekacie skoro i tak wszyscy przychodzicie na koncerty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Centrum Spotkania Kultur też zrobiono z placu dyskotekę. Mur bydynku kieruje chałas na Śródmieście i w stronę Saskiego na biedne pawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...