Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli polski rząd przesadzi to my polscy studenci wyjdziemy na ulice.Polscy studenci muszą płacić za studia ukraińcy nie.Polskim studentom zabierane są akademiki które są tańsze i muszą mieszkać na o wiele droższych stancjach.W Lublinie jest wysokie bezrobocie i przez Ukraińców zabierane są miejsca pracy i zaniżane zarobki nawet te za przysłowiowe 1200 zł.Według zarządzenia rządu instytucje maja przyjmować ukraińców na praktyki a co z Polakami?Jesteśmy dyskryminowani i pomijani przez polski rząd a wszystko z naszych podatków a jesteśmy krajem biednym.Niemcy czy inne kraje mogą sobie na to pozwolić bo są bogate i nie ma tam wysokiego bezrobocia.Następne miliony Polaków wyjadą z kraju za chlebem przez antypolska polityke.Rząd idzie na łatwiznę a nie chce mu się wziąść do roboty.My studenci nie głosujemy ani na PiS ani na PO bo to dwie partie antypolski.Kukiz jest tylko naszą nadzieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem gdzie Ty widziałeś/łaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli polski rząd przesadzi to my polscy studenci wyjdziemy na ulice.Polscy studenci muszą płacić za studia ukraińcy nie.Polskim studentom zabierane są akademiki które są tańsze i muszą mieszkać na o wiele droższych stancjach.W Lublinie jest wysokie bezrobocie i przez Ukraińców zabierane są miejsca pracy i zaniżane zarobki nawet te za przysłowiowe 1200 zł.Według zarządzenia rządu instytucje maja przyjmować ukraińców na praktyki a co z Polakami?Jesteśmy dyskryminowani i pomijani przez polski rząd a wszystko z naszych podatków a jesteśmy krajem biednym.Niemcy czy inne kraje mogą sobie na to pozwolić bo są bogate i nie ma tam wysokiego bezrobocia.Następne miliony Polaków wyjadą z kraju za chlebem przez antypolska polityke.Rząd idzie na łatwiznę a nie chce mu się wziąść do roboty.My studenci nie głosujemy ani na PiS ani na PO bo to dwie partie antypolski.Kukiz jest tylko naszą nadzieją
nie wiem gdzie Ty widziałeś/łas żeby Polski student płacił za studia ( jedynie studia zaoczne są płatne) Kazdy obcokrajowiec płaci za studia (zarówno w systemie dziennym jak i zaocznym) i nie są to małe kwoty. Tańsze akademiki?! dziwne, gdzie? A jeśli chodzi o miejsca pracy do miej pretensje do swojego durnego rządu,że nie ma gdzie pracować a jak się juz pracuje to za 1300zł a nie do ludzi, ktorzy chca pracować i się usamodzielnić..A na koniec jeśli chcesz coś jeszcze kiedyś skomentować to sobie wcześniej poczytaj na ten temat, posluchaj ludzi ktorzy wiedzą coś na ten temat a nie gadasz takie glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem studentką 3 roku przeprowadzam badanie wśród pracujących studentów Z LUBLINA, wiec byłabym wdzięczna jeśli mi pomożecie, ankieta zajmie 10 minut. Z góry dziękuje za poświęcony czas  http://www.interankiety.pl/interankieta/eb31719ed5570a2879fd32cc23607a20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem studentką z Ukrainy i studiuję na drugim roku w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na studiach dziennych. Zatrudniłam się w agencji pracy tymczasowej i mam stałe dyżury na kasie w supermarkecie. Godziny pracy tak mi dobierają, żeby nie było kolizji z zajęciami. Zarabiam od 1000 do 1300 zł miesięcznie na rękę, w zależności od tego, ile godzin wypracuję i czy w dni powszednie, czy w weekendy. Na Wyspie jest super, uczelnia bardzo pomaga studentom, którzy pracują, bo wie, że w ten sposób zdobywamy praktykę zawodową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć studentko z Ukrainy :) Też kiedyś studiowałem na WSPA i bardzo sobie tą uczelnię chwalę. Dzięki studiom na tej uczelni wyjechałem na Erazmusa za granicę, podszkoliłem język, zakręciłem się w międzynarodowej firmie gdzie wykorzystuję zdobyte wtedy doświadczenie i wiedzę. Jeśli chcesz zostać w Polsce to fajnie, bo Polska to piękny kraj, ale jeśli jesteś zainteresowana również zachodem Europy to zapytaj o Erazmusa na uczelni. Można się wiele nauczyć, trochę pozwiedzać, nawiązać ciekawe znajomości. Napewno warto. Nic nie tracisz, a możesz zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca jest naturalnym prawem człowieka więc skandalem jest jej ograniczanie przez licencje, zezwolenia i inne bzdury. Erasmusi przyjeżdżający na wymianę studencką zawsze znajdą pracę - tyle, że przy braku zezwolenia - na czarno. Powierzając im ich naturalne prawo pracy i swobodnego zarabiania pieniędzy spowodujemy, że z agencji wymiany akademickiej wysyłającej studentów do Polski skorzysta więcej osób a nasz kraj wyda się bardziej przyjazdy na arenie międzynarodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...