Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studentka UMCS wyjechała do Ugandy

Utworzony przez roco, 4 sierpnia 2012 r. o 13:00 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 6 sierpnia 2012 r. o 09:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 sierpnia 2012 r. o 09:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 sierpnia 2012 r. o 09:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze dziewucha kombinuje..Próbuje się gdzieś wkręcic, złapac jakąś okazję, uchwycic jakiś "przyczółek", co by po chwalebnym zakończeniu studiów i konfrontacji z rzeczywistością nie okazało się nagle, że "pracy" trzeba szukac w Anonsach, a wcześniej czy później i tak wyląduje się na Wyspach, wykonując prace niekoniecznie odpowiadające kwalifikacjom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenua - to jedno określenie ciśnie się na myśl widząc białą ładną dziewczynę pośród tych czarnuchów...Dziewczyno, miej dla siebie troche szacunku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę bo tu nie ma życia w tym POje***ym kraju.TUSKU jak tu żyć ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna przygoda, trzymam kciuki. Co się dziewczyny czepiliście, że pojechała, że coś robi, a nie siedzi i krytykuje w sieci innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie maja o czym juz pisac. Co kogo obchodzi jakas dziewucha, ktora pojechala sobie na darmowa wycieczke do Afryki, no co?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy rasiści. Nasz kraj nigdy nie miał żadnej kolonii, mniejszość afrykańska u nas znikoma, ale za to rasizm porażający. Później polactwo oburzone i wielce zadziwione jak w Holandii ktoś na głos wypowie słowa prawdy o dziczy ze wschodu. Dla Brytyjczyka przeciętna Polka to ladacznica, a Polak to złodziejski półmózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to uwazaj i to bardzo, bo zamiast przygody ,mozesz zostac przeznaczona na posilek.Ludozerstwo trwa tam do chwili obecnej, co prawda nie na skale masowa, ale jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja lubie takich ludzi co nic nie wiedza a najwiecej gadaja! ja naleze do tych Twoich rasistow bo bylem w roznych miejscach i sie napatrzylem. Polak jak nie daje sobie w kasze dmuchac to jest rasista. Murzyn z kolei jak jest rasista to jest biednym czlowiekiem poszkodowanym przez los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega z UMCS napisał:
żenua - to jedno określenie ciśnie się na myśl widząc białą ładną dziewczynę pośród tych czarnuchów...Dziewczyno, miej dla siebie troche szacunku!
Osobom, które czasem zarzucaja mi praktyki cenzorskie, napisze tak: miejcie pretensje nie do mnie, a do tych, którzy piszą wulgarne, i - jak w tym przypadku - rasistowskie komentarze. To, co cytuje u góry, to i tak jest szczyt kultury. Smutne to wszystko. Tak naprawde to pewnie zazdroscicie bohaterce artykułu, że robi coś ciekawego w zyciu, zamiast siedzieć przed kompem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brygidka napisał:
Nie maja o czym juz pisac. Co kogo obchodzi jakas dziewucha, ktora pojechala sobie na darmowa wycieczke do Afryki, no co?!
Dlaczego uważasz, że pojechała na darmową wycieczkę do Afryki? Z tego co wiem, żadna organizacja studencka nie oferuje darmowych wyjazdów, a pewne koszty, jak np. bilet lotniczy ponosi sam zainteresowany. Zabawne, że twierdzisz, że nie obchodzi Cię ten temat o go komentujesz;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brygidka napisał:
Nie maja o czym juz pisac. Co kogo obchodzi jakas dziewucha, ktora pojechala sobie na darmowa wycieczke do Afryki, no co?!
Dlaczego uważasz, że pojechała na darmową wycieczkę do Afryki? Z tego co wiem, żadna organizacja studencka nie oferuje darmowych wyjazdów, a pewne koszty, jak np. bilet lotniczy ponosi sam zainteresowany. Zabawne, że twierdzisz, że nie obchodzi Cię ten temat o go komentujesz;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super fajnie że są ludzie na świecie którzy coś robią w życiu, a nie tylko dłubią w nosie i myślą że to praktyki w kopalni w Bogdance. Trzeba mieć odwage by żyć tak jak sie chce zyć, by iść drogą swoją i cieszyć się tym. Tak czytam te wpisy i nie moge uwierzyć " to piszą chyba starzy zgorzkniali, zazdrośni ludzie". Szkoda że w PL nie umiemy cieszyć się z kimś że się rozwija, wspierać go w przedsięwzięciach i gratulować pomysłów. Ja chce łamać tą smutną mentalność. I mówię Ci Małgosiu : gratuluję. Życzę wytrwałości. Fajnie że promujesz Polskę. Tak trzymać! I tego samego życze wszystkim rodakom na świecie kórzy nie robią nam wstydu, a robią coś dobrego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...