Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówka II LO im. J. Zamoyskiego. Zobacz zdjęcia

Utworzony przez Adam, 20 stycznia 2013 r. o 15:11 Powrót do artykułu
Dzisiejsze studniówki,to przejaw bezguścia i kiczu ich uczestników.Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny na siłę upodobniają swój wygląd do wyglądu osób dorosłych,nie rozumiem dlaczego na salach studniówkowych dominuje czerń.Poza tym studniówka powinna odbywać się na terenie szkoły,salę powinnni przygotować sami uczniowie,za jadło powinni odpowiadać rodzice.Taką studniówkę pamięta się całe życie.,Studniówki w lokalach,to nieporozumienie i zupełny brak rozumienia studniówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W luksusowym hotelu napoje podaje się nie w firmowych butelkach a w szklanych dzbanach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studniówka,polonez,kwiatek?..... Studniówka -rozumię.Nauczyciele w okresie karnawału chcą się pobawić za darmo.Polonez?-tradycja,ale czy to potrzebne?No ale jakiś nauczyciel też chce zarobić na nauce tańca.No i wreszcie kwiatek dla nauczyciela....Ładne te różyczki,ale czy wytrzymają do rana?Czy zaprzyjaźniona kwiaciarnia daje gwarancję,że do rana kwiatek nie padnie? No i wreszcie na zakończenie.Przeglądalem z ciekawosci zdjęcia tegorocznych studniówek i wiem,że nie wszystkich stać na piekny strój.Ponadto niektórzy ubierają się tak jak uważają za "szałowe".Wiadomo,studniówka,każda dzieczyna chce konkurować z koleżanką,chłopak chcwe się pochwalić najładniejszą partnerką.....Niezapomniane wrażenia do końca życia.Ale przeglądając zdjęcia to dochodzę do wniosku,że dziewczyny zrobiły z siebie takie stare lamputery.Gdzie tu młodość,gdzie dziewczęc e uśmiechy,dziewczęce figury.Wiele dziewczyn (aby nie robić przykrości) zrobiły z siebie takie stare baby.A przecież to przeważnie 18-latki. Dziewczyny,czy wy nie macie luster albo przed wyjściem na też życiowy bal nikt was nie wyprowadził z błedu o wyglądzie? Ja zdaję sobie sprawę z faktu,że każdy młodzian,każda młodz dziewczyna chciała by być dorosła.Ale jeśli już dojdzie w tą doros;ość-chciało by się wrócić do tej młodości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Dzisiejsze studniówki,to przejaw bezguścia i kiczu ich uczestników.Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny na siłę upodobniają swój wygląd do wyglądu osób dorosłych,nie rozumiem dlaczego na salach studniówkowych dominuje czerń.Poza tym studniówka powinna odbywać się na terenie szkoły,salę powinnni przygotować sami uczniowie,za jadło powinni odpowiadać rodzice.Taką studniówkę pamięta się całe życie.,Studniówki w lokalach,to nieporozumienie i zupełny brak rozumienia studniówki.
W zupełności się zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze, raz pisze Pan "Al. Warszawska", innym razem "al. Warszawska". Trzeba się zdacydować. Jeśli Pan nie jest pewny jak się pisze skrót od słowa aleja, to trzeba zapoznać się z zasadami pisowni. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaaawsze znajdą się ludzie, którzym coś nie bedzie pasowalo. I co z tego , że kicz i bezguście? Nie żyjemy w średniowieczu, moda studniówkowa się zmieniła, może nie na miejjscu jest na studniówkę ubierać się jak do klubu, ale tak już jest. Ja bawiłam się bardzo fajnie, jedzenie było dobre, można było potańczyć i zintegrować się ze swoją szkołą. A jak komuś nie pasuje to po co się wypowiadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również bawiłam się świetnie, nie uważam aby dziewczyny ubrały się niestosownie do takiej waznej uroczystości. Na bal nie przychodzi się jak dziewczynka- w sukience w kwiatuszki z rozwianymi wlosami, a w eleganckich sukienkach. jest to symbol wkraczania w dorosłość, nie w młodość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
W luksusowym hotelu napoje podaje się nie w firmowych butelkach a w szklanych dzbanach
Cóż za inteligentna wypowiedź! Wystarczy mieć trochę bladego pojęcia o gastronomii, żeby stwierdzić, że to bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nattttt napisał:
Ja również bawiłam się świetnie, nie uważam aby dziewczyny ubrały się niestosownie do takiej waznej uroczystości. Na bal nie przychodzi się jak dziewczynka- w sukience w kwiatuszki z rozwianymi wlosami, a w eleganckich sukienkach. jest to symbol wkraczania w dorosłość, nie w młodość...
To,że bawiłaś się świetnie nie zmienia mojej opinii w sprawie studniówek.Studniówkowicze sprzed lat też się bawili świetnie w owych czasach.Ale dojenie rodziców na jakieś hotele,kreacje weselne i te fryzury warte funta kłaków zamiast namiastki młodości robią z was stare pudernice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Cóż za inteligentna wypowiedź! Wystarczy mieć trochę bladego pojęcia o gastronomii, żeby stwierdzić, że to bzdura.
Nie wiedziałam,że napój podany z plastikowej butelki jest wyrazem dobrego smaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzysta sprzed lat napisał:
Ale dojenie rodziców na jakieś hotele,kreacje weselne i te fryzury warte funta kłaków zamiast namiastki młodości robią z was stare pudernice.
to jest tylko subiektywna wypowiedz, nie wiem jaki ma ona cel. mam nadzieje, ze nie jest nim ubliżanie komus chociaz na to ta wypowiedz wyglada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa napisał:
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
sala jest "dobudowana". cieple posilki byly bardzo dobre. ciasta nie bardzo. odnosnie przystawek to wg mnie zbyt wyrafinowane przez co malo ich poszlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Nie wiedziałam,że napój podany z plastikowej butelki jest wyrazem dobrego smaku.
Napój wystawiony w butelce plastikowej nie jest wyznacznikiem dobrego smaku. W takiej formie zawsze są podawane napoje ponieważ w innym wypadku byłyby one wygazowane. Poza tym miejsce na stole konsumenta jest ograniczone w wyniku czego napoje w butelce zajmą mniej miejsca i są poręczniejsze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Dzisiejsze studniówki,to przejaw bezguścia i kiczu ich uczestników.Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny na siłę upodobniają swój wygląd do wyglądu osób dorosłych,nie rozumiem dlaczego na salach studniówkowych dominuje czerń.Poza tym studniówka powinna odbywać się na terenie szkoły,salę powinnni przygotować sami uczniowie,za jadło powinni odpowiadać rodzice.Taką studniówkę pamięta się całe życie.,Studniówki w lokalach,to nieporozumienie i zupełny brak rozumienia studniówki.
A za ewentualne zniszczenia, malowanie sal, sprzątanie będą odpowiadać rodzice? I kelnerować też będą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esteta,artsta fotorafik napisał:
Studniówka,polonez,kwiatek?..... Studniówka -rozumię.Nauczyciele w okresie karnawału chcą się pobawić za darmo.Polonez?-tradycja,ale czy to potrzebne?No ale jakiś nauczyciel też chce zarobić na nauce tańca.No i wreszcie kwiatek dla nauczyciela....Ładne te różyczki,ale czy wytrzymają do rana?Czy zaprzyjaźniona kwiaciarnia daje gwarancję,że do rana kwiatek nie padnie? No i wreszcie na zakończenie.Przeglądalem z ciekawosci zdjęcia tegorocznych studniówek i wiem,że nie wszystkich stać na piekny strój.Ponadto niektórzy ubierają się tak jak uważają za "szałowe".Wiadomo,studniówka,każda dzieczyna chce konkurować z koleżanką,chłopak chcwe się pochwalić najładniejszą partnerką.....Niezapomniane wrażenia do końca życia.Ale przeglądając zdjęcia to dochodzę do wniosku,że dziewczyny zrobiły z siebie takie stare lamputery.Gdzie tu młodość,gdzie dziewczęc e uśmiechy,dziewczęce figury.Wiele dziewczyn (aby nie robić przykrości) zrobiły z siebie takie stare baby.A przecież to przeważnie 18-latki. Dziewczyny,czy wy nie macie luster albo przed wyjściem na też życiowy bal nikt was nie wyprowadził z błedu o wyglądzie? Ja zdaję sobie sprawę z faktu,że każdy młodzian,każda młodz dziewczyna chciała by być dorosła.Ale jeśli już dojdzie w tą doros;ość-chciało by się wrócić do tej młodości.
Do estety: po co pisać, jak się nie ma co? twoje dywagacje są bezsensowne i infantylne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa napisał:
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
Pomieszczenie dobudowane. Ale nie ma na co nażekać w środku temperatura pokojowa wszystko ładnie wystrojone wszczegulności podobało mi się boczne podświetlenie sali tanecznej . Jedzenie bardzo smaczne, kelnerzy bezprzerwy donosili przystaki i napoje więc nie było pusto na stołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...