Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Super Mama: Żaneta Stępniak

Utworzony przez akjam, 10 sierpnia 2012 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Trzymam kciuki za wygrana.Mamie gratuluje wspanialych dzieci a dzieciom wspanialej mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję codziennie na mamę Marioli )) nie znam ich osobiście, ale czuję że obydwie to wyjątkowe kobiety... trzymam kciuki przynajmniej swoim codziennym kliknięciem postaram się spowodować uśmiech na ich twarzy! Zasługują na wygraną i odpoczynek )). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Żaneta nie jest przypadkiem sprzedawcą w Biedronce? :-> Bardzo miła Pani Głosuję i trzymam kciuki za wygraną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariolka Twoja mama wygra,ponieważ zasługuje na to!!!!Codziennie co 12 godzin to nic wielkiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownicy forum nasza-biedronka.pl nie pozwolą przegrać Pani Żanecie! http://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?p=24356 Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro samotna matka to od razu super mama ;/ AJej córka wymienia się glosami z innymi - handel taki "jak ja klikne to ty też"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybacz koko roko - zapewne kandydatko ale robisz to samo i to z większą premedytacją i perfidnością. Ja proszę o wsparcie nie o wymianę , a że przy okazji mogę komuś pomóc to mam tego nie robić? Prosze się dokładnie zaznajomić z sytuacją, a nie insynuować i kłamać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...