Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cała prawda o Konopnicy: http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po cholerę zarabiała na du***, a może nie chciał ją rąbać i poszła na niego naskarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to po cholerę zarabiała na du***, a może nie chciał ją rąbać i poszła na niego naskarzyć
"Gościu" ty chyba jesteś pedałem z Ciecierzyna.Zal mi cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Piotra.Jak mówią chłop swoje baba swoje.Jak masz do kogoś urazę to wal z otwartą przyłbicą między oczy, a nie jak tchórz amonimy i plotki powielasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 rok więzienia w zawieszeniu na 3? to kpina przecież ! Moja znajoma za spowodowanie wypadku gdzie poszkodowana miała jedynie złamaną rękę dostała rok w zwieszeniu na 3 i to jest spawiedliwość? nie twierdze, że sędzia nie potraktuje tego ch.j.a surowiej ale sądzę że raczej przystanie na taką karę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...te,autor.To parking w ZEMBORZYCACH a nie w konopnicy. Pewnie dla ciebie to tez nie roznica czy sie mieszka na czubach a napisze ze LSM )) Zreszta i tak 90 % mieszkancow lublina to taka przyjezdna zbieranina z okolicznych wsi.A czy od 5,15,30 ...lat Za to dzieci to juz czesto 1sze urodzone pokolenie MIASTOWYCH.Ktorym zapewne jestes,wyczuwa sie ta "wyzszosc" metropolinialna (wszak bedzie expressowka do KUROWA)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek ogorek napisał:
...te,autor.To parking w ZEMBORZYCACH a nie w konopnicy. Pewnie dla ciebie to tez nie roznica czy sie mieszka na czubach a napisze ze LSM )) Zreszta i tak 90 % mieszkancow lublina to taka przyjezdna zbieranina z okolicznych wsi.A czy od 5,15,30 ...lat Za to dzieci to juz czesto 1sze urodzone pokolenie MIASTOWYCH.Ktorym zapewne jestes,wyczuwa sie ta "wyzszosc" metropolinialna (wszak bedzie expressowka do KUROWA)
jurek ogorek a ty to ze szlachty? po nazwisku widac ze raczej z pola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jurek ogorek' timestamp='1297197030' post='435069'] ...te,autor.To parking w ZEMBORZYCACH a nie w konopnicy. jurek ogórek - widzę znasz się na topografi - Zemborzyce kończą się na drodze, która przebiega tuż przy lesie. A sam las nazywa się Las Konopnicki - tak występuje na wszyskich mapach i nie należy do Zemborzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe,typowe.. Nick,to sobie moge napisac jaki chce.Ma sie nijak do mnie.A to ze akurat lubelska prasowka,to wybralem taki wasz.Prowincjonalno-wiesniacki. Te,topograf.Wiec idac twoim tokiem rozomowym to jest PARKING w LESIE (ilez to zatem nielokalizowalnych lasow musi byc w polsce,skoro las to las...parki w miastach tez tak maja-park to park ,kto to wie ktory..) i raczej kolo zemborzyc niz konopnicy,bo dla dumnych mieszkancow miasta musze dodac.Miedzy tym parkingiem a konopnica jest LUBLIN wlasnie!.Wiec wybierzcie sobie gdzie lezy ten kurewski parking. PS. rozpowszechniana opinia o polakach (tak jak ten parking w konopnicy) ,ze to qrwy,pijaki,zlodzieje,nieroby i deb***e jest jak najbardziej sluszna ZATEM trudny trud moj i tak nie zrozomiecie,moje wy male zascianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmusil ja do usunecia ciazy a ona zapewne tak czekala na to dziecko.... 900zl dziennie? no to niezle ma co rozliczac w urzedzie skarbowym ha ha ha co ona sie spodziewala ze on za free bedzie czuwal nad nia? niechby ja zatrudnil na unowe o prace warunki na pismie to zawsze lepiej dojsc prawdy .... dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, ale mróż, ciekawe czy dziewczynom w Konopnicy warsztat nie zamarza. Wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kurde, ale mróż, ciekawe czy dziewczynom w Konopnicy warsztat nie zamarza. Wie ktoś?
Co ty, szlif jest robiony co chwila, nie ma przerw - nie ma kiedy zamarznąć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek ogorek napisał:
hehe,typowe.. Nick,to sobie moge napisac jaki chce.Ma sie nijak do mnie.A to ze akurat lubelska prasowka,to wybralem taki wasz.Prowincjonalno-wiesniacki. Te,topograf.Wiec idac twoim tokiem rozomowym to jest PARKING w LESIE (ilez to zatem nielokalizowalnych lasow musi byc w polsce,skoro las to las...parki w miastach tez tak maja-park to park ,kto to wie ktory..) i raczej kolo zemborzyc niz konopnicy,bo dla dumnych mieszkancow miasta musze dodac.Miedzy tym parkingiem a konopnica jest LUBLIN wlasnie!.Wiec wybierzcie sobie gdzie lezy ten kurewski parking. PS. rozpowszechniana opinia o polakach (tak jak ten parking w konopnicy) ,ze to qrwy,pijaki,zlodzieje,nieroby i deb***e jest jak najbardziej sluszna ZATEM trudny trud moj i tak nie zrozomiecie,moje wy male zascianki
ty Jurek Ogorek pewnie często kisiłeś tam ogóra, nie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam dziewczyny, ile biorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nizłe dziolhy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna - mają dziołchy jakąś promocję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w maju za darmo daju!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w maju za darmo daju!!!!!!!!!!!!
kurde, jutro juz czerwiec, lece dzisioj to jeszcze zalapie sie na majowo promocje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spozniony napisał:
kurde, jutro juz czerwiec, lece dzisioj to jeszcze zalapie sie na majowo promocje
a jo w maju byl 31 razy, mam dosc na jakis czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa ta konopnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...