Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w perspektywie czasu gdy do bodajże końca 2017 roku mają ukończyć budowę zachodniego odcina obwodnicy Lublina  oraz nowy odcinek ulicy 747 łączący al. Kraśnicką z nowo wyremontowanym odcinkiem tejże trasy... to przebudowa tego skrzyżowania jest NIE potrzebna, a tym bardziej robienie świateł na ul. bełżyckiej ( do której wjeżdża/wyjeżdża 2-3 samochody dziennie).  Widziałem projekt i jako laik zrozumiałem że pomiędzy wiaduktem nad torami, a lasem w Konopnicy pojawi się rondo do którego "podpięta" zostanie 19-stka, trasa 747 oraz zjazdy z obwodnicy. Więc pytanie na co nam teraz przebudowa tego skrzyżowania która po realizacji powyższych planów będzie tylko tamować ruch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok. Jak dobrze pójdzie.  To obwodnica będzie już na półmetku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleprzeciezpo wybudowaniu obowdnicy skrzyżowanie i tak pozostanie i to tez zduzym ruchem tych którzy dojeżdżaja do samego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ grzegorz - tak, masz rację, będzie on obsługiwał jakiś ruch, ale tylko kierunek od Motycza i części Radawca i innych przyległych miejscowości w niedalekim obszarze.  Jadąc od strony Bełżyc w kierunku Lublina przez Motycz, jedziemy wyremontowaną/ nową trasą która kończy się w Radawcu. Z tego co mi wiadomo to powstanie nowy odcinek trasy 747 biegnący przez pola w Radawcu i łączący się ze wspomnianym wcześniej rondem za wiaduktem w Konopnicy. Jeżeli plany te uległy zmianie to mnie poprawcie ;). Finalnie główny ruch przejmie wspomniany nowy odcinek trasy, tak że nie będzie trzeba się już pakować przez Motycz i ten spory przejazd kolejowy a co za tym idzie, mało kto będzie korzystał z tego tytułowego skrzyżowania   Pozdrawiam :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...