Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Światowe Dni Młodzieży. Lubelscy pielgrzymi: było wspaniale, już myślimy o Panamie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2016 r. o 19:48 Powrót do artykułu
Co na to Petru i ten alimenciarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mieszasz do tego politykę i siejesz zamęt? Wspaniałe były te ostatnie dni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jutro wszystko wróci do normalności, nie jeden gorliwy katolik będzie myślał jak tu dokopać bliżniemu aby mnie było dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha.... obłuda obłuda obluda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecie jaro nie płaci alimentów za kotki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fenek napisał:
ha ha ha.... obłuda obłuda obluda....
Wylizać Mateuszowi do sucha. To moja ambicja. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniale może i było,ale 500 baniek za niby impreze któr powinna być oddzielona od państwa ,to w ch.. pieniędzy ,marnotrastwo i poruta ,tym bardziej ,że KK to podła firma i już od czasów zamierzchłych knuła z wrogami Polski, jak np . krzyżacy, potem z naszymi zaborcami ,ciekawą sprawą jest ,jak im sie udało to zamiesć pod dywan i teraz udając głupiego kase z kuńkordatu kosić, wychodzi na to ,że mamy niedouczoną z historii głupią młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile z tej super młodziezy pojedzie do Panamy. Janek z Koziej Dupy, czy justyna z Siurdaków Wielkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cała młodzież ,to zero kultury ,wszędzie zostawili syf ,góry śmieci ,jak po uchodzcach ,wiedziałem ,że to udawany sztuczny religijny cyrk ,ale ukryć tych tzw. warsztatów dla motłochu i brudasów ukryć nie będą mogli,w sumie to od sw. jehowy powinni sie kultury i czystosci durne watykanskie palanty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orgia. Pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło widzieć i czytać o sąsiadach i parafianach, którzy nie wstydzą się przyznawać do wyznawanej wiary i poglądów. Swoją drogą, to jest to zdecydowanie przyjemniejszy widok niż znajome twarze w szeregach KOD, którego zapewne członkowie i zwolennicy w trak niewybredny i chamski sposób odnoszą się do bliźnich. Tak trzymać sąsiedzi i parafianie od Dobrego Pasterza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jeden problem jak się czuje broszka, która ma syna księdza i łże, kłamie, obłudnie daje fałszywe świadectwo ! To co to za wiara która ma za zadanie kłamać, i ziać żółcią jak potwór z czeluści piekielnych !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo będzie stać na wyprawę do Panamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie , że fajnie . potańczyli, pośpiewali , nowe znajomości ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że jest jeszcze młodzież,która woli pojechać na SDM niż stać i alkoholizowac się pod sklepem.Nadzieja w takich ludziach.Piękne wydarzenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Panamy przez Dominikanę . Tam już naszych znają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...