Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Potrącenie pieszego na ul. Niepodleglości

Utworzony przez madzia, 17 grudnia 2011 r. o 22:19 Powrót do artykułu
z tego co widziałam to moje zdanie jest takie ze to pieszy wtargnął pod auto nie zachował ostrożności ,samochód zatrzymał się po środku zebry a co za tym idzie jechał powoli, zdrówka dla tego pana Magda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuwa w chja walita , a gdzie kuwa filmik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kuwa w chja walita , a gdzie kuwa filmik!
Masz swiętą racje chłopaczyno , łażą po tym swidniku burole jak chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz święta racje chłopaczyno , siedzą przy komputerze takie burole jak ty i piszą co chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze piszesz wolno jechał bo też widziałem, ale jechał bliżej środka jezdni i pieszego "zgarną" na środku przejścia więc nie wtargną i nie szedł jak "święta krowa" po prostu jakiś nie rozgarnięty kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni porozjeżdżać wszystkich co się w tym hamburgu wpieprzają pod maskę, miastowicze pieprzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę trochę i stwierdzam, że nigdzie piesi nie wchodzą tak "swobodnie" na jezdnię jak w Świdniku. Nieważne czy przejście czy nie, czy jadą auta czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe! Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oc napisał:
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe! Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Niepodległości jest 40km/h wiec przy takiej predkosci nie ma tam problemow a przynajmniej ja nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej
no masz racje:-( to co miasteczko niewidomych czy ułomnych skoro tak łażą po autach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...