Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W OGÓLE DO MNIE NIE DOCIERA TAKI SPOSÓB ŚWIĘTOWANIA,:NABOŻNO-OBŁUDNO-KATOLICKI!!TO ŚWIETO WSZYSTKICH A NIE TYLKO ZDEMORALIZOWANEJ TZW. TFU ELITY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KAWALERIA KONNA"- A JAKA MA BYĆ?-ROWEROWA? :D :P :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pancerna losiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymusu nie ma , nie musisz  brać  udziału w tych uroczystościach obchodu Święta Niepodległości, a Twoje   zdanie najmniej nas interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do antypolak - wynoś sie z kraju najlepiej do muzułmanów.........ale to już - jak widac nasza Polska ci nie pasuje, więc won na wschód daleki czy bliski - nieważne.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W OGÓLE DO MNIE NIE DOCIERA TAKI SPOSÓB ŚWIĘTOWANIA,:NABOŻNO-OBŁUDNO-KATOLICKI!!TO ŚWIETO WSZYSTKICH A NIE TYLKO ZDEMORALIZOWANEJ TZW. TFU ELITY!!
jesteś zerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci to za świętowanie, jak nie msza to kościelne procesje z udziałem władz w roli pachołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurów, Ryki a Lubartów (wcale nie mały) jak zwykle zapomniany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakończeńe; przejazd kawalerii oraz zabytkowych pojazdów wojskowych. Zabytkowe pojazdy w wojsku to ja widziałem w czsie słóżby zasadniczej a teraz chciałbym zobaczyć te pojazdy współczesne które mają mnie obronić. Czy może poza BWP1 niczego leprzego nie udało się stworzyć? A może trzeba zapłaćić za oglądanie 20 zeta jak za występ Kaniarowej w dniu święta narodowego? Trochę to wszystko jest dziwne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do antypolak - wynoś sie z kraju najlepiej do muzułmanów.........ale to już - jak widac nasza Polska ci nie pasuje, więc won na wschód daleki czy bliski - nieważne.....
  polacy to nie tylko katolicy, a widać po tobie jakim jesteś katolikiem, jakbyś mógł to przeciwników udusiłbyś ze złości, oto typowy katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka my teraz mamy niepodległość jak jesteśmy zależni od ameryki, kiedyś od ruskich teraz w drugą stronę, tańczymy tak jak nam amerykanie zagrają, niepodległość tzn. pan - władca i parobki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert laureatów poezji, pieśni i prozy patriotycznej to jedna wielka ustawka. Szanowny Pan instruktor, utytułowany recytator faworyzuje swoje dwie podopieczne z domu kultury na Węglinie. Dziewczynki, które zostały laureatkami tegoż konkursu recytują w identyczny sposób, taka sama maniera, nonszalancja i pisklwie, skrzeczące głosy w szczególności tej która wystąpiła druga na koncercie. Absolutnie nikogo nie zachwycila a wręcz przeciwnie krzykiem odstrasżyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...