Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Służby Cywilnej w Urzędzie Wojewódzkim

Utworzony przez wiesz, 10 grudnia 2009 r. o 13:06 Powrót do artykułu
"Święto Służby Cywilnej w Urzędzie Miasta" ?????? !!!!!! jaka słuzba cywilna w jakim Urzędzie Miasta ??? Służba cywilana jest w administracji rządowej a nie samorządowej. a sala błękitna jest nie w urzędzie miasta tylko w Urzędzie Wojedwódzkim !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz napisał:
"Święto Służby Cywilnej w Urzędzie Miasta" ?????? !!!!!! jaka słuzba cywilna w jakim Urzędzie Miasta ??? Służba cywilana jest w administracji rządowej a nie samorządowej. a sala błękitna jest nie w urzędzie miasta tylko w Urzędzie Wojedwódzkim !!!!!
Już poprawili. Ale fakt wystąpienia tego typu elementarnych błędów świadczy o kompletnej indolencji dziennikarzy. Aż strach pomyśleć, jaki poziom ignorancji muszą reprezentować "redaktorzy" przy znacznie poważniejszych tematach. No, chyba, ze dostają gotowce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka "służba" to rodzinny interes kasta mafia itd. jestem pewien że rodziny nagrodzonych czy tam wyróżnionych urzędników to też urzędnicy - bo to się stała profesja dla wybranych, nie dostaja się najlepsi tylko znajomi a ten cały zasób kadrowy to zwykła kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowy zasób kadrowy już od prawie roku nie istnieje. Co do egazminów na urzędnika mianowanego organizowane są przez KSAP w Warszawie i nigdy nie słyszałem ani nie czytałem w żadnych mediach, by doszło do przy nich do nadużyć. Jeśli byłyby takie łatwe do przejścia, to dlaczego tworzono 3 lata temu ten zasób kadrowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...