Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i fajnie! ja nie chce płacić za jakies popowe granie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy mają sylwestra tylko lublin ma pajaców co zrobią zawsze jakieś gówno jak w tamtym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy mają sylwestra tylko lublin ma pajaców co zrobią zawsze jakieś gówno jak w tamtym roku
  Lublin jest mądrzejszy od tych "wszystkich" i zamiast wydawać miliony na gównianą popową papkę, woli wyremontować więcej dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak była gwiazda to pisowcy pisali 'poco tyle wydawać'. Teraz bez gwiazd, to krzyczą, że każde miasto ma gwiazdę. Zastanowcie się o co wam chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy gospodarz miasta nie robi grubej biby gdy w kasie miasta brakuje kasy na remonty mostów, brawo Żuk, trzeba mierzyć siły na zamiary a nie szastać kasą na lewo i prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy gospodarz miasta nie robi grubej biby gdy w kasie miasta brakuje kasy na remonty mostów, brawo Żuk, trzeba mierzyć siły na zamiary a nie szastać kasą na lewo i prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Zamościu BIG CYC, czyli da się zrobić imprezę z prawdziwego zdarzenia nie to co u nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Zamościu BIG CYC, czyli da się zrobić imprezę z prawdziwego zdarzenia nie to co u nas
Faktycznie z prawdziwego zdarzenia, żeś walnał jak łysy grzywką o kant kuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja , lepiej wydać publiczne pieniądze na ważniejsze cele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) co jest już tradycją miejskich sylwestrów w Lublinie, podobnie jak darmowa komunikacja nocna kursująca z ul. Okopowej." Otóż nie, w sylwestra nigdy nie była darmowa, przynajmiej tak oficjalnie, darmowa bywa tylko w Noc Kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sylwester te powinna być dobra zabawa, wiec pytam dlaczego nic nie ma z disco polo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie znaczenie ma to, co nam znowy zgotowało miasto? Czy każdy w Lublinie jest zależny tylko od Ratusza i nikt nie potrafi samemu zadbać o spędzenie tego czasu? Ja już od dawna przestałam polegać na tym, co daje nam miasto, bo z roku na rok jest słabiej... Prawda jest taka, że w Lublinie dzieje się dużo, tylko wiele osób tego nie wie. Ja na pewno spędzę Sylwestra ze znajomymi na jakiejś zamkniętej imprezie i każdemu to polecam. Takie imprezy nie są drogie, a panuje tam pełna kultura i dobra zabawa. W tym roku zastanawiamy się na Promocja Świąteczno - Sylwestrowa w Hotelu Huzar. W każdym razie czego byśmy nie wybrali, to polecam każdemu przejąć odpowiedzialność i samemu zadbać o Wasz Sylwester.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio komus sie chce stać kilka godzin na mrozie wśród obcych i słuchać niewybranej przez siebie muzyki? Nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka wies, taki sylwester :) hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hhtkyhyhthhythyghyyhyhyyhytttft
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myśląc trochę żeby były gwiazdy to musi być telewizja a żeby była to trzeba ich zaprosić dogadać się jakoś kiedyś TVP 2 robiło sylwka co roku w innym mieście a co do budżetu to drogi i mosty z kasy na infrastrukturę się remontuje a nie budżetu na kulturę a może ktoś powinien ruszyć cztery litery i jakiś projekt na dofinansowanie napisać rozwiązań jest wiele ale trzeba chcieć wydaje mi się że miastu to poprostu na rękę prawie nikt nie przyjdzie i miasto ma z głowy a przecież to stolica województwa ach szkoda pisać bo i tak nikt z ratusza tego nie ruszy a w dodatku jakaś zbieżność nazwisk tu występuje Pan i pani Żuk :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada... rok temu byłam w Lublinie z zaproszonymi Goścmi. Było mi wstyd, że ściagnełam ludzi na impreze, na której było wiecej ochroniarzy niz bawiących się..... pojechaliśmy do domu o 23.40...... Organizatorzy - obudźcie sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze marzyłam o tym, by stać w środku nocy na mrozie jak kołek i oglądać jak ktoś parzy się ogniem. Co można w Lublinie zobaczyć mniej więcej raz w miesiącu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe zapraszam do chełma jeszcze lepiej ;))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma kasy miasto ani na pozadna iluminacje swiateczna ani na sylwester bo musi miliony dawac tanim liniom lotniczym placic zeby jebani imigranci przylecieli na swiateczne zakupy i odlecieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...