Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester miejski w Lublinie bez fajerwerków. Żeby nie stresować zwierząt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2017 r. o 21:12 Powrót do artykułu
i dobrze, że nie będzie fajerwerków, psy oraz inne zwierzęta tylko wariują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super decyzja! Bardzo popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac kundle i inne zasrance. Usunac to z.miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Nie ma sprawy i tak nasze baterie 100-120 strzałów 35-40m na 60s by to zagłuszyły. Fajerwerki dzięki lidlom i innym weszły pod strzechy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tym roku będzie inaczej. – Wiele miast odchodzi od głośnych wystrzałów, ze względu na to, że obecne w miastach zwierzęta źle je znoszą. Taka jest tendencja – wyjaśnia Rakowski." Jest też taka tendencja, że wojnę wywołali jacyś naziści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym poszedł jeszcze dalej i zrobił impreze sylwestrową bez muzyki aby nie denerwować kogos kto woli inne gatunki muzyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że właściciele zwierząt w rewanżu zaczną sprzątać ich odchody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz w roku psom nic się nie stanie. Możecie sobie nie strzelać, ale ludzie i tak będą używać fajerwerków, więc cała idea na nic. Odstąpienie od używania fajerwerków w Sylwestra to jak traktowanie psa 365 razy lepiej niż w człowieka. No cóż, eko-lobby w natarciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli Sylwester miejski to tylko TUŁAJEW !!! Murowany kandydat PIS na prezydenta miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to sa jakies jaja nikt im pod nogi nie rzuca za czasow II wojny pies nie bal sie wybuchow ale teraz kupujecie jakies mieszance co komar piernie psa nie ma kpina to moze tez zrobmy tak ze powyzsza rasa w bloku nie powinna mieszkac a sa takie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja za 500 zł kupiłem mega petardy i tak dowalę, że srajtuchy będą żreć parkiet i srać pod łóżkami :D ps. a może zabronimy jeść wieprzowiny, żeby islamistów nie obrażać ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jestes zacofana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina sam mam psa i nigdy sie wybuchow czy petard nie bal kuujecie jakies smieszne krzyzowki i o to sa skutki jak ktos tu dobrze napisal za czasow II wojny psy sie tego nie baly ale owszem jaki wlasciciel taki pies wiekszosc z was by nawet wojny nie przetrwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobro jakiegoś burka ważniejsze od radości człowieka, obywatela miasta... A wiecie czemu w tym roku Świeta nie były białe? Żeby nie urazić tych o ciemniejszej karnacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dobro jakiegoś burka ważniejsze od radości człowieka, obywatela miasta... A wiecie czemu w tym roku Świeta nie były białe? Żeby nie urazić tych o ciemniejszej karnacji.
 To jest także dobre dla normalnych ludzi: huk i zanieczyszczenie powietrza, bo motłoch chce fajerwerków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na reszcie! Super pomysl. :) Jak dla mnie nawet laserow mogloby nie byc. A przywrocic zimne ognie dla symboliki. Za kwoty fajerwerkow czy laserow to lepiej zaprosic ciekawszych artystow czy zroznicowac program. Odchodzmy w koncu od drogiej tandety. I chronmy te male serduszka zwierząt i ptakow i malych dzieci ktore sie budzą w srodku nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kpina sam mam psa i nigdy sie wybuchow czy petard nie bal kuujecie jakies smieszne krzyzowki i o to sa skutki jak ktos tu dobrze napisal za czasow II wojny psy sie tego nie baly ale owszem jaki wlasciciel taki pies wiekszosc z was by nawet wojny nie przetrwala" Taki Pan mądry ciekawe jakby pana psu rzucili pod nogi petardy to pewnie by się nie bał... No tak pan ma psa z czasów II wojny światowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi faktycznie mogą się wystraszyć. Znając życie partyzantka się niepodda. W Chełmie już od wielu dni działa i prowadzi zmasowany ostrzał. Znając życie HGW nie zrezygnuje z przyjemności wystraszenia kota Prezesa. Ot, taka podwójna moralność ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...