Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester po bożemu, czyli najlepsze party na KUL

Utworzony przez student kul 5 rok, 29 grudnia 2009 r. o 22:23 Powrót do artykułu
ale gówno..85 złotych psu w d*** za nic..te kulowskie pojeby myślą że wiekszość ludzi to pokorne baranki ale z nowym rokiem będzie więcej takich którzy otrzeźwieją z tego katolickiego monopolu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dać duużo wódki, za rok byłoby więcej rzucających na tacę. W ogóle to mam dosyć tej katopropagandy, "kultura chrześcijańska"- chodzi może o poszukiwanie na siłę obrażających uczucia religijne katoli? Nie mam ochoty oglądać tych reklam w autobusie ani widzieć z okna w kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wierzący nie jestem, ale bilet już mam. Bo co to jest 21€? Dwie godziny pracy w Reichu a cała noc zabawy na KUL-u. Udanego Sylwka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burdel katolicki będzie na zapleczu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powinni dać duużo wódki, za rok byłoby więcej rzucających na tacę. W ogóle to mam dosyć tej katopropagandy, "kultura chrześcijańska"- chodzi może o poszukiwanie na siłę obrażających uczucia religijne katoli? Nie mam ochoty oglądać tych reklam w autobusie ani widzieć z okna w kuchni.
a ja nie mam ochoty widziec ciebie paszczaku jak chodzisz po ulicy. nie chce widziec 200 tysiecy paszczakow w tym miescie. duzo nie chce a jednak musze. bo nie jestem pępkiem świata, nie mysle ze jestem super kozak i wszyscy maja zyc tak jak mi sie chce. zyjesz wsrod ludzi i szanuj ich i ich poglady bo zginiesz. wiecej szacunku ludzie do siebie. zal czytac;/ nie dla wszystkich WODKA jest w sylwestra najwazniejsza. wspolczuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
burdel katolicki będzie na zapleczu ?
burdel katolicki? a gdzie taki sie znajduje? najglosniej krzycza ci co nie maja pojecia o tym co krzycza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
85zł za lampkę szampana i trochę jakiegoś jedzenia ? Ostro.. Nawet jakby to był prawdziwy szampan (butelka 250-300zł) to i tak się nie opłaca. Przecież Jezus nauczał aby być bezinteresownym itd, taka impreza powinna być za darmo. Kościół stać aby każdy mógł wypić tą lampkę szampana i coś przekąsić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student kul 5 rok napisał:
ale gówno..85 złotych psu w d*** za nic..te kulowskie pojeby myślą że wiekszość ludzi to pokorne baranki ale z nowym rokiem będzie więcej takich którzy otrzeźwieją z tego katolickiego monopolu..
Drogi "studencie kul 5 rok", chyba pomyliłeś uczelnie KUL z WUML-em, (znajdź sobie rozwiązanie hasła w encyklopedii, a może lepiej w wikipedii, bo przypuszczam, że słowo drukowane jest dla Ciebie zagadką). Na przyszły rok 2010 trochę więcej rozumku dla Ciebie i innych podobnych mądrali. Inny student KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
85zł za lampkę szampana i trochę jakiegoś jedzenia ? Ostro.. Nawet jakby to był prawdziwy szampan (butelka 250-300zł) to i tak się nie opłaca. Przecież Jezus nauczał aby być bezinteresownym itd, taka impreza powinna być za darmo. Kościół stać aby każdy mógł wypić tą lampkę szampana i coś przekąsić.
No niestety, tym razem się mylisz. Widocznie jesteś mało obytym człowiekiem, który na wszystko patrzy z boku i nawet nigdy nie uczestniczył choćby w pomocy do jakiegoś większego przedsięwzięcia. Bardzo smutne jest to, że takich opinii jak Twoja jest też więcej. Ale prawda jest taka, że uczestnicy tego Sylwestra będą nieliczną szczęśliwą grupą w Nowy Rok. Bo Ty, Twoi znajomi, będziecie szczęsliwi dopóki potrzyma was wódzia (choćby taka za 200-350 zł). Ale potem przyjdzie kac pospolity i kac moralniak. Widocznie nie znalazłeś jeszcze źródeł prawdziwego szczęścia, pewnie nawet nie szukasz, bo w to nie wierzysz. Po prostu jesteś szarym konsumpcjonistą. Musisz też wiedzieć, że Kościół to nie tylko zbieranie na tace. Ale to też kiedyś odkryjesz, czego Ci życzę na nowy 2010 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaamaa napisał:
No niestety, tym razem się mylisz. Widocznie jesteś mało obytym człowiekiem, który na wszystko patrzy z boku i nawet nigdy nie uczestniczył choćby w pomocy do jakiegoś większego przedsięwzięcia. Bardzo smutne jest to, że takich opinii jak Twoja jest też więcej. Ale prawda jest taka, że uczestnicy tego Sylwestra będą nieliczną szczęśliwą grupą w Nowy Rok. Bo Ty, Twoi znajomi, będziecie szczęsliwi dopóki potrzyma was wódzia (choćby taka za 200-350 zł). Ale potem przyjdzie kac pospolity i kac moralniak. Widocznie nie znalazłeś jeszcze źródeł prawdziwego szczęścia, pewnie nawet nie szukasz, bo w to nie wierzysz. Po prostu jesteś szarym konsumpcjonistą. Musisz też wiedzieć, że Kościół to nie tylko zbieranie na tace. Ale to też kiedyś odkryjesz, czego Ci życzę na nowy 2010 rok.
ZAJEBIIIIISTA WYPOWIEDŹ!!! Na kościół najeżdzaja ci, którzy do niego w ogole nie chodzą. Mysla ze pieniadze na sylwestra to tylko szampan i wodka, nic wiecej... Zal, ze taka jest mentalnosc narodu. Mamy genetycznie struty wódką mózg. Gdybym wiedziała wczesniej o tym balu-poszłabym,ale juz nie mam mozliwosci. Gwarantuje ze ci, ktorzy sie tam znajda beda widac Nowy Rok szczesliwie, trzezwo i z Bogiem. Tego wam wszystkim zycze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie pierdoły organizuje NIBY uczelnia i w dodatku dotowana przez państwo!!Istny taliban
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULwa napisał:
I takie pierdoły organizuje NIBY uczelnia i w dodatku dotowana przez państwo!!Istny taliban
Poza użyczeniem powierzchni KUL ma z tym Sylwestrem tyle wspólnego co picie w Szczawnicy ze szczaniem w piwnicy. Więc nie wypowiadaj się dopóki nie masz sprawdzonych informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ale Jezus nie znał szampana tylko wińsko więc zakrawa mi to na profanacje religijną !. No i ten pomysł na kolejnego Sylwestra w maju ??? To z kolei zakrawa na profanacje świecką. Ale mimo to uczestnikom życzę dobrej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sheep napisał:
a ja nie mam ochoty widziec ciebie paszczaku jak chodzisz po ulicy. nie chce widziec 200 tysiecy paszczakow w tym miescie. duzo nie chce a jednak musze. bo nie jestem pępkiem świata, nie mysle ze jestem super kozak i wszyscy maja zyc tak jak mi sie chce. zyjesz wsrod ludzi i szanuj ich i ich poglady bo zginiesz. wiecej szacunku ludzie do siebie. zal czytac;/ nie dla wszystkich WODKA jest w sylwestra najwazniejsza. wspolczuje.
Fakt, nie tylko wódka bo i śledzik koniecznie. No a jeśli do tego tancerka z niedrętwa dupą to chyba już wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieny poczuły kasę to teraz i SYLWESTRA zrobią w maju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Hieny poczuły kasę to teraz i SYLWESTRA zrobią w maju!
gdzie masz kretynie (to po rodzicach spadek??) powiedziane ze zrobią sylwestra w maju???? Jest napisane, że zrobią podobna imprezę w maju. Tam wam hieny przeszkadza, że to miasto, które jest kulturalna pustynią ma alternatywną imprezę sylwestrową. ja wiem, ze większość wypowiadających się u na forum, to sfrustrowane pajace, których nikt nie zaprosi i sylwestra spędzą w domu, oglądając po raz kolejny ten film, albo schleją sie tanią wódą z kumplem z bramy. faktycznie frustrujące patrzeć na te same zapijaczone mordy kolegów, wąchać ten sam smród Cóż, jakie życie, taka zabawa... wasza jest denna Miłej zazdrości w nowym roku. zazdrośćcie wszystkiego i wszystkim, to szybciej was sz... trafi i będzie spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
No dobra ale Jezus nie znał szampana tylko wińsko więc zakrawa mi to na profanacje religijną !. No i ten pomysł na kolejnego Sylwestra w maju ??? To z kolei zakrawa na profanacje świecką. Ale mimo to uczestnikom życzę dobrej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku !
a szampan nie jest na bazie winogron głąbie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULwa napisał:
I takie pierdoły organizuje NIBY uczelnia i w dodatku dotowana przez państwo!!Istny taliban
a co NIBY uczelnia pogoniła idiotkę, która nie potrafiła zaliczać egzaminów i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
gdzie masz kretynie (to po rodzicach spadek??) powiedziane ze zrobią sylwestra w maju???? Jest napisane, że zrobią podobna imprezę w maju. Tam wam hieny przeszkadza, że to miasto, które jest kulturalna pustynią ma alternatywną imprezę sylwestrową. ja wiem, ze większość wypowiadających się u na forum, to sfrustrowane pajace, których nikt nie zaprosi i sylwestra spędzą w domu, oglądając po raz kolejny ten film, albo schleją sie tanią wódą z kumplem z bramy. faktycznie frustrujące patrzeć na te same zapijaczone mordy kolegów, wąchać ten sam smród Cóż, jakie życie, taka zabawa... wasza jest denna Miłej zazdrości w nowym roku. zazdrośćcie wszystkiego i wszystkim, to szybciej was sz... trafi i będzie spokój
Durny sekciarzu mieniący się katolikiem.Przeczytaj to jeszcze raz co tu napisałeś.Od kiedy to się kogoś zaprasza za pieniądze?.Wolał bym zostać w domu lub z kumplem z bramy spędzić tego Sylwestra niż godzinę z tobą i tobie podobnymi popaprańcami.Żal mi cię osobo chyba tylko przez pomyłkę nazwanym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sieci jest informacja, że o tym wybryku na KUL-u poinformowano Stolicę Apostolską: http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,...3.html#msg66583
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...