Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez nnnnnnnnn, 1 stycznia 2015 r. o 09:45 Powrót do artykułu
Zabawa zabawą ale jak co roku po Sylwestrze trzeba wstać i zastanowić się  za co żyć, a to że włodarze Lublina zorganizowali takiego Sylwestra nie zmieni pogarszającej się sytuacji  Lublina  i emigracji z niego coraz większej ilości osób.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo w żadnym mieście w Polsce takiego chłamu nie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś i przez co najmniej kilka najbliższych dni, wiele osób będzie smutnych bo z powodu braku nadziei ponad to co doczesne widzą że są o rok starsi, że kolejny rok im zleciał i że są bliżej śmierci. Wielu np co urodziło się w 1975 będzie smucić się że mają 40 lat, wielu co urodziło się 1985 będzie smucić się bo już trzydziestka im stuknęła, ale wiele osób ma odmienny stosunek do czasu   Wyszukiwarka : ,,jedni coraz bliżej końca drudzy bliżej wieczności blogspot"   , ,,ateistyczny totolotek 40 tysięcy blogspot"   youtube : Hovind ogród Eden   "Odpowiedział mu Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć królestwa Bożego" - Ewangelia Jana 3:3     , nie jestem Świadkiem Jehowy, ani katolikiem, ani adwentystą itp   ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawa zabawą ale jak co roku po Sylwestrze trzeba wstać i zastanowić się  za co żyć, a to że włodarze Lublina zorganizowali takiego Sylwestra nie zmieni pogarszającej się sytuacji  Lublina  i emigracji z niego coraz większej ilości osób.
  dobrze, ze nasi włodarze o siebie dbają, a hołota niech raz do roku ma radochę  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł z kilkoma scenami. Ciekawa impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo w żadnym mieście w Polsce takiego chłamu nie bylo
Dokładnie. To były podziękowania dla Lublinian za wybranie Krzysztofa Żuka na prezydenta miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny ;) paru murzynow tanczy reszta bije brawo. Jakie miasto taki sylwester.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy widział co jest w innych miastach, u nas jak zwykle KIBEL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaahahahahahahaha byłem pod tą budą na litewskim kurwa ale syf czuc było fekalia wylewane z okolicznych domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do lob, pp, janusz i im podobnym malkontentom...maruxzicie a przeciez wasza coroczna atrakcja czyli ferdek kiepski napewno na jakims kanale was uszczesliwil tej nocy. Najlepszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące młodych i starszych ludzi bawiło się bardzo dobrze. My byliśmy wśród nich. Było OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zahaczyłam wczoraj i o Plac Litewski, i o Centrum Kultury, uwazam, że bylo super. Według mnie Lublin mial jeden z najlepszych pomysłów na Sylwestra w całym kraju. Naprawde, nie rozumiem malkontentów. Czy Wy naprawde chcielibyscie, żeby rok w rok bylo to samo - Kozidrakowa piłująca twarz za 30 tysiecy, plus zespół Bracia? Cóz! Niektorzy widac narzekają dla samego narzekania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******************  OTUMANIANIE   NARODU   POLSKIEGO   W   NAJLEPSZE ***********************  (PO) Platforma  Oszustów  czyli  SEPARATSCI  PUTINA  ogłupiają   Naród  Polski  nawet  wmawia jąc , źe  nie  ma  nic  takiego  jak  PATRIOTYZM , szacunek  i   miłość  do  SWOJEJ   UKOCHANEJ OJCZYZNY .  Nie  ma  źadnych  Tradycji  Historycznych  czy  nawet  jak  widzimy  Tradycji  Rozryw kowych (sic?).    We  wszystkich  miastach  na  świecie  są  organizowane  TRADYCYJNE   ZABA WY  SYLWESTROWE  i  w  polskich  miastach  takźe .    Tylko  w  Lublinie  (PO)  Platforma  Oszu stów  wmówiła  Lublinianom  źe  moźna *zlikwidować*  Zabawę  Sylwestrową  zastępując  ją  cztere ma  estradami  z  * poźal się  Boźe*  zespołami .  Przypominam  myślącym   Lublinianom , źe  Trady cyjny  SYLWESTER  nie  jest   Festiwalem  Zespołów  Muzycznych  tylko  najnormalniejszą  w  świe cie  ZABAWA  SYLWESTROWA ·! .  Na  całym  świecie  w  SYLWESTRA   ludzie  tanczą   tak   i   w Lublinie  powinni  ludzie  tanczyć  a  nie  tylko  słuchać .   Czy  musimy  czekać  na  wyborcze  zwyci ęztwo  (PIS)  aby  do  Lublina  powrócił   TRADYCYJNY  LUBELSKI   SYLWESTER  ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek, do ciężkiej cholery. Byłeś? Widziałeś? Założę sie ze nie. Zespoły były naprawde na poziomie, i to na każdej scenie bez wyjątku. Weź chłopie wpisz sobie w youtube "marika" i posłuchaj jej, jest to jedna z lepszych obecnie wokalistek młodego pokolenia. Pisząc o "zespołach od siedmiu boleści" przed wszystkim dajesz świadectwo swojej piramidalnej ignorancji. i co to za stwierdzenie, ze w Lublinie nie było zabawy? Była, a ze inna niż w pozostałych miastach? O to Cie boli dupa, bo chciałbys, zeby wszystko i wszędzie było sztampowe, jak spod prasy,ma tymczasem zorganizowano u nas coś odstajacego od normy? Przede wszystkim zas, jestem przekonana, ze Cie nie było, ze potrafisz tylko zza kompa krytykować. Gdybys był, widziałbyś jak fantastycznie ludzie tańczyli, np. W CK na wirydarzu, gdzie grał zespol swingowy, ale tez i w innych miejscach. Moze nie pisałbyś wtedy tych bzdur. PiS przepraszam za nerwowy ton mojej wypowiedzi, ale i mi czasem puszczają nerwy, pisze z tabletu i mam problemy z zalogowaniem sie, ale to ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester w Lublinie rewelacja!!! Ogrom bardzo dobrej muzyki a nie jakieś pop-gwiazdki.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku nie w Lublinie, ale we Wrocławiu spędzimy Sylwestra. Zapowiada się bardzo udany koncert.  Zarezerwowaliśmy już apartament przy ul. Krawieckiej 55  czyli bardzo blisko rynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...