Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i to jest porzadek rrrrrrja sie boje bo mnie kiedys ugryzl tak trzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ! Niech sranie psa w miejscu publicznym będzie karane . Jak się brzydzą brać gówno w woreczek , to niech nie biorą psa który PO krzakach sra .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze karać i jeszcze raz karać bo inaczej tych ludzi nie nauczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Zapraszam na Czuby - wąwóz JP II. Zieleń stratowana, kupy się walają, a Pan z pieskiem, na mój tekst - czemu Pan nie sprząta, odpowiada bezczelnie, ze jego piesek robi małą kupkę, a tu leżą duże, to czemu ja się jego czepiam!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Straży Miejskiej! Tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Sam mam psa, mieszkam na wsi i zawsze wyprowadzam go na smyczy. Mam o tyle lepiej że nie muszę sprzątać po psie - na polu nikomu to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale ! Brawo strażnicy ! Lud pochodzenia chłopskiego , który do miast sprowadzili nieopatrznie socjaliści, trzeba cywilizować za pomocą zakazów i nakazów, bo sam z siebie nie jest w stanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na psiarzy i ich sr..jących pupili nie ma sposobu. Chociaż ostatnio moda na haczyki wędkarskie. Nie pochwalam, ale podobno skuteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie popieram! Niech trzepią maksymalnie! Zawsze można z psiakiem wyjechać za miasto - niech się wyszaleje. A chodzić po psich g-nach - nie mam ochoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJPIERW POSTAWCIE POJEMNIKI NA ODCHODY !!!BEDE SPRZATAŁ NIE MA PROBLEMU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZEEEE! niech wreszcie ktoś się weźmie za właścicieli którzy nie sprzątaja po swoich psach! Zapraszamy do centrum, tu straż miejska ma chyba blisko? brak zieleni, więc pieski sr...ja prosto na chodniki, pod bramy, furtki do domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezalezna.pl/71653-islamisci-obcieli-12-latkowi-koniuszki-palcow-potem-ukrzyzowali-jego-i-rodzine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJPIERW POSTAWCIE POJEMNIKI NA ODCHODY !!!BEDE SPRZATAŁ NIE MA PROBLEMU!!!
... kosze na śmiecie są i do nich nie "bedziesz" wrzucał...? Jak ktoś chce znajdzie sposób, jak nie chce znajdzie powód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w ten sposób straż miejska będzie miała podwójną korzyść,bo i kasa się będzie napełniać i mieszkancy nie będą narzekać na strażników,że nic nie robią.Brawo tak trzymać a tych psiarczyków co ich psy zasrywają wszystkie place na których bawią się dzieci jak również i dorośli trzeba uczyć kultury bo oni sami tego nie zrobią ja proponowałbym strażnikom miejskim wpadanie w takie miejsca rano ok.godz.6 i po południu tak po pracy i obiedzie bo wtedy jest ich najwięcej.Zwracam się z uprzejmą prośbo do pana komendanta straż miejskiej na Czechowie ażeby przy ul.Noskowskiego na boisku i przyległych do niego placach zielonych robić takie naloty jak najczęściej bo te tereny są niesamowicie zasrane aż obrzydzenie człowieka bierze od tych psich kup!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, nałóż kaganiec i sprzątaj po nim a nie biadolisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś nienawidzi ludzi, to jak ma lubić zwierzęta. Dramat!!! Mój pies uratował mi życie, ale co wy możecie wiedzieć o wierności i oddaniu psa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto bardziej posra..e jak wieś. I bardzo dobrze ze ktoś tego pilnuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale ! Brawo strażnicy ! Lud pochodzenia chłopskiego , który do miast sprowadzili nieopatrznie socjaliści, trzeba cywilizować za pomocą zakazów i nakazów, bo sam z siebie nie jest w stanie !!!
"lud pochodzenia chłopskiego"...?  a ty które pokolenie w mieście... kapitalisto? 2 czy 3? potwierdzasz tezę że najgorszy burak to burak z miasta...! Zgadzam się natomiast, że nie można tolerować braku kultury! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE!!!!!!!!!! CHCECIE MIEĆ PSY TO SAMI SOBIE O NIE ZADBAJCIE. JAK NAROBI TO ZABIERAJCIE TO ZE SOBĄ - TO WASZE PSY I WASZE GÓ.....WNO!!!!!! KUPUJCIE JESZCZE WIĘKSZE PSISKA DO BLOKÓW!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...