Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sypnęli milionami, żeby przetrwać kryzys

Utworzony przez ~julek~, 26 lutego 2009 r. o 07:02 Powrót do artykułu
od kiedy lucjan jest dyrektorem WUP Lublin !!!!!!!!!!!!!HA, ha, ha, toż to człek tow.lepera i rękasa , nooo chyba że się przechrzcił ??????????Ale kto takiego nie........ka byL chciał a dlaczego trzyma go grabczuk ??????? Ano dlatego że robi z nim i jego kadrami co chce jak chce i kiedy chce i takiego durnowatego mu potrzeba więc po co zmieniać ?? A co ma z tego Lublin i Lubelszczyzna - nic durnowate załatwianie i niekompetencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje zakładów kosmetycznych, fryzjerskich?????? Nie wydaje mi się.... Z resztą kto przy takim kryzysie finansowym będzie chodził częściej do fryzjera czy kosmetyczki, nonsens. Ludzie teraz na chleb nie mają a tu mowa o kosmetyczkach...ehhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyslec, ze wtedy kiedy my startowalismy z DG trzeba bylo miec swoje lub pozyczone w banku albo po rodzinie. Ale i tak nikomu nie zazdroszcze bo otrzymane pieniadze to nie wszystko - miesiecznie samego ZUS jest minimum 860 zl a tego z otrzymanych srodkow pokrywac nie moga. Pozostaje zyczyc tylko powodzenia w twardym boju na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia jedno. Jak to jest, ze ludzie, którzy zamiast inwestować i samemu prowadzić działalność gospodarczą, wybrali ciepłą posadkę urzędnika, a teraz to oni będą decydować jaki biznes się opłaca, a jaki nie. Skąd oni mogą to wiedzieć? Z dyrektyw UE? Bo przecież nie z doświadczenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o dofinansowanie bezrobotnemu to tylko słuchać- NIE MA PIENIĘDZY!!! To kiedy będą miały nasze urzędy pracy pieniądze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezrobotną, na szkoleniu o środkach UE mało się nie posikali tak dreptali nóżkami aby tylko przyznać pieniążki, otworzyć DG. A ludzie ? Zdegustowani, przybici ze wzrokiem wbitym w podłogę. Tragedia. Okres ochronny na ZUS szybko minie a potem pełna stawka 850 zł. Dobry pomysł i biznes plan nożna sobie w buty wsadzić gdy pieniądz nie krąży na rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych głupot dawno nie czytałem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba z Lublina napisał:
A mnie zastanawia jedno. Jak to jest, ze ludzie, którzy zamiast inwestować i samemu prowadzić działalność gospodarczą, wybrali ciepłą posadkę urzędnika, a teraz to oni będą decydować jaki biznes się opłaca, a jaki nie. Skąd oni mogą to wiedzieć? Z dyrektyw UE? Bo przecież nie z doświadczenia..
A jest tak jak z ekonomista Noblista, ktorego kolejne gospodarcze przedsiewziecie padlo z wielkim hukiem i jeszcze wiekszymi dlugami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesniej bylo zdjecie z rozlozynymi w gescie bezradnosci dlonmi, teraz palec wskazujacy skierowany jest na jakias oferte - to pewnie efekt przeszkolenia bezrobotnego z mowy ciala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...