Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Huragan Szyszko trwa nadal mimo zmian w ustawie. :o)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 drzew bardzo dużo, może w to konto nie będą wycinać na Racławickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szyszko ostrzegał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy trzymanie drzew w mieście. Jak ktoś chce drzew to niech sobie jedzie do lasu. Nasz prezydent Żu wyciął tego zbuka na placu litewskim i powinien wyciąć resztę tego próchna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straciło 400 dżew ,zyskało za to zaje..sty autoszrot pogratulować próchna i głupoty i lekceważenia czyjegoś życia i mienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ile warte były te drzewa, skoro połamały sięj ak zapałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto bez drzew!!! Smierc drzewom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyję w jednym z "topowych" dużych miast na zachodzie Polski, i powiem, że tu drzewa są w Parkach, i sa też dodatkiem do wszechogarniającego betonu. Przez Miasto przejeżdżają regularnie niebieskie tramwaje, czyniąc konkretny hałas. Nie ma tu zbyt gęsto drzew, przez co hałas niosący się z szyn trafia prosto do uszu przechodniów i mieszkańców. Niemickim turystom to nie przeszkadza, bo są po to tylko by spędzic kilka dni, pozwiedzać niemiecką architekturę, najeść i napić się jakiegoś szitu na Rynku. Ale mieszkańcy, którzy poruszają się bez samochodu, w tym Ci z dziećmi, odczuwają ogromne problemy z hałąsem i ze słuchem. Samochody i motocykle ryczą i warczą, a zieleni nie wystarcza aby zamortyzować hałas, który również samochodziarze generują. Cieszcie się, że w Lublinie to infrastruktura miejska jest dodatkiem do wszechogarniającej zieleni, krzaczków, drzewek, szuwarków, i krzewów. Bujna roślinność jest ważna, bo amortyzuje hałas. W Lublinie ten problem nie jest tak odczuwalny, bo ludzie przywykli do nowych nasadzeń, cichutkich trolejbusów i ekovoltów, a samochody ustępują miejsca pieszym i rowerzystom. Jednak tu na zachodzie Polski, gdzie życie upływa w stresie i strasznym korporacyjnym pośpiechu, hałas stukocących o szyny tramwajów, i pociągów, i szklanki trzęsące się w kuchni przy każdym przejeździe tramwaju, ...są okropne. Nie czują tego tak mocno samochodziarze, któzy rozjeżdżają miasto, bo samochody generują więcej hałąsu na zewnątrz niż wewnątrz, do tego pobudowano w mieście multum parkingów podziemnych, by jeszcze bardziej ułatwić życie Nacji Aut. Proszę Lublinie, budujcie garaże, ale na wjeździe do Miasta. Żeby jak najwięcej udzi zostawiało auta, i korzystało z cichej komunikacji miejskiej. Tak jak to robią np. mieszkańcy z Łęcznej z parkingiem przy E.Leclerc, czy Ci z Lubartowa, pod Olimpem. Życie w hałaśliwym mieście, okrutnie odbija się na zdrowiu. Uszy, migreny, bóle i inne dolegliwości. Cieszy mnie informacja o Zielonym Budżecie Obywatelskim. BTW. Fakt, że to w Lublinie burze i nawałnice czynią szkody w przyrodzie, nie jest niczym złym, to świadczy o tym, że mieszkańcy, włądze i deweloperzy w Kozim Grodzie, nie wybrukowali całej przestrzeni. A Zostawili trawę Kozom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy glupota jest zielone miasto,w ktorym jest gdzie pojsc na spacer,wyprowadzic psa,miec czym pooddychac,z pasami zieleni,wygluszajacymi i choc czesciowo tlumiacymi halas?przykladem zdziczenia jest masowa wycinka,betonowe place,wybijanie dzikich zwierząt w okolicy w imie "bezpieczenstwa" w mieszkancow.Rozsadek przede wszystkim.Tysiace turystow,zostawiających u nas kase,tez doceniaja zielen w Lublinie.W kontakcie z przyroda nie da sie stracic,a docenicie ja dopiero,gdy jej zabraknie i obudzimy sie w betonowej dżungli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa filtruja powietrze,sa bariera dzwiekowa,domem dla ptakow,owadow,wzbogacaja krajobraz,daja cien.Najwieksze,ktore nie wytrzymaly,rosly setki lat.Nikomu do niczego niepotrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto straciło pomnik przyrody.... tragedia. Ale że ten od urojonych korników skarb przyrody - puszczę białowieską - wycina w pień to co tam.... tragedii ni ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jedno pytanie:co robią ludzie w biurze architekta zieleni? Kto robi coroczny przegląd drzew,kto dokonuje corocznych cięć drzew? Nikt!!!Wystarczy na drzewo popatrzeć by dostrzec co trzeba usunąć i co może stanowić zagrożenie w czasie burzy! Czy o tym architekt i jego podopieczni wiedzą? Nie ,bo tego nikt nie robi w całej Polsce,bo wszyscy zajmują się robieniem pieniędzy dla siebie. A przegląd drzew pod kątem starości,to nie należy robić?Niech się mądrale stukną gumowym młotkiem w łepetyny każdego poranka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kto robi coroczny przegląd drzew,kto dokonuje corocznych cięć drzew? Nikt!!!Wystarczy na drzewo popatrzeć by dostrzec co trzeba usunąć i co może stanowić zagrożenie w czasie burzy! Czy o tym architekt i jego podopieczni wiedzą? Nie ,bo tego nikt nie robi  w całej  Polsce,bo wszyscy zajmują się robieniem pieniędzy dla siebie.
System naprawmyTo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja szłam w nowych air maxach głęboką i wody było prawie do kolan.Chlupało mi i bulgotało w nich aż i miała też piach i błoto .Teraz śmierdzą mi buty.Kto mi je odkupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie drzewa powalonego na cmentarzu to doskonała ilustracja jego stanu. Kompletny brak korzeni powycinanych zapewne przy budowie trzypiętrowych grobowców. To nie jest ekologia, to głupota. Mam nadzieję, że to administrator cmentarza pokryje szkody (potem je sobie zapewne zrekompensuje w opłatach), pójdzie po rozum do głowy i wytnie jeszcze wiele drzew profilaktycznie a miasto nie dołoży do tego ani złotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...