Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z
Ostatnio edytowany 11 lutego 2011 r. o 21:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abp Życiński dzielił ale i jednoczył ludzi. Chociaż przez chwilę uszanujmy Jego odejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oficjalna żałoba w lublinie już rozpoczęta, szatan też już kocioł gotuję na przyjęcie koleżki ale o beatyfikacji zapomniano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrożnie Gościu z tymi wizjami,bo nie wiadomo kto nas tam powita... Świętych jakoś nie dostrzegam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAk, to prawda, uszanujmy zmarłych ludzi. A dlaczego nie uszanowano prezydenta Kaczyńskiego? Dlaczego nie uszanowano gen. Błasika? Wszystkim nalezy się szacunek. WSZYSTKIM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga damo czyżby WAWEL to jeszcze za mało dla prezydenta Kaczyńskiego? Szanujmy siebie za życia,a po śmierci może nas uszanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parada obłudy ? Na parady są pieniądze na stomatologów w szkole będzie zbierał Owsiak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ~dama~ ma rację. Kaczyński był warszawiakiem, kochał Warszawę i sam czasami się zastanawiam czy tym WAWELEM nie okazano mu braku szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze jak ja biedactwo dojade na uroczystosci pogrzebowe do ROKITNA....Przeniescie wysypisko smieci blizej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dama napisał:
TAk, to prawda, uszanujmy zmarłych ludzi. A dlaczego nie uszanowano prezydenta Kaczyńskiego? Dlaczego nie uszanowano gen. Błasika? Wszystkim nalezy się szacunek. WSZYSTKIM!
Czy ty nie przesadzilas czasami z lekami....?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?! napisał:
Droga damo czyżby WAWEL to jeszcze za mało dla prezydenta Kaczyńskiego? Szanujmy siebie za życia,a po śmierci może nas uszanują.
BRAWO..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja swoją teściową pochowałem w 3 godziny, a tu 3 dni -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michnik przyjedzie na pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Michnik przyjedzie na pogrzeb?
Michnik nie potwierdził jeszcze swojej obecności ale za to Belzebub będzie na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w spokoju (mam nadzieje ) świętej pamięci funkcjonariusz SB arcybiskup Józef życiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję,ze byłeś wśród nas...Dziękuję za twoja Szczerość;Prostotę;Odwagę...Błogosław z góry tym-którzy źle o tobie mówili-myśleli...Dobry Bóg,niech ma cie w swojej opiece! Do zobaczenia...tam... :-((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle ! Pan Jezus: NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE. W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE, PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ. BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI. Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność. Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg. Jezus Chrystus Król Wszechświata." Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !
Jak smiesz! Tylko BOg moze czlowieka oceniac! A akurat ten na pewno do piekla nie trafi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIERTELNE HITY: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a nagłośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010). W owym czasie  zmarł Władysław Gomółka  (były I Sekretarz PZPR-u) i  jego pogrzeb trafił do kabaretów  (J. Doborwolski), a były to lata 1980-te. Ludziska płaciły za bilety, biły brawo i lały ze śmiechu, a satyryk pointował, że  pogrzeb był bardzo udany i mają  (TVP) powtarzać. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie wspomnieć  śmierć JP 2  – można do woli i w Świętym Spokoju słuchać relacji w wydaniu red. Piotra Kraśki i Jacka Pałasińskiego w efekcie  nie wiele różniących się od kabaretu  – z tym, że za darmo i nikt się nie śmieje. Można też kupić sobie CD na wieczną Pamiątkę!, a TVP i tak nie da zapomnieć, bo co chwilę puszcza kawałki ŚMIERTELNYCH HITÓW JP 2 i to w okresie konsumpcji KULacji i nie jeden na cześć JP 2 puścił pawia ! I jak salę po kabarecie sprzątają sprzątaczki  to po oddaniu należnej czci JP 2 trzeba sprzątać samemu! Nie tak dawno sam Axcelencja lubelski – okres smutku smoleńskiego -  nawoływał do radości i optymizmu , bo to jest cecha katolików! Aby Naród nie siadł psychicznie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zaprosić lub wynająć bez żadnej zwłoki do asysty i obnoszenia Zwłok  (niczym JP 2)  Ministerstwo Głupich Kroków  – takie  KUL-awe Ministerstwo , a to z KULei  podniesie rangę Uroczystości dodając jej odrobinę Optymizmu  – KAT-olickiego. Obracając się w Świecie  KANIBALIZMU  („ wziął chleb... i rzekł <> ”) i WAMPIRYZMU  („ wziął kielich.. i rzekł <> ”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka  Ostatnia KUL-acja  - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią .. .ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI  panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,  CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” A Lud Boży: „ Ciało Pańskie ” - „ AMEN ”! Jest to KUL-awa Żenada! Jako, że zjedzie się cała Świta Kumpli po fachu:  Prymas Polski – Emeryt Ks. Kardynał Józef Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Obecny Prymas Polski Ks. Abp. Józef Kowalczyk 15x na Liście... były Prymas Heniek Muszyński 4x na Liście Wildsteina..., ("FILOZOF"; "GLON"....) , w 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował nawet SB-cką Teczkę JP 2 -  nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią... Pomni na Credo  „Wierzę w jednego B(L)OGA”; „WIERZE W B(L)OGA OJCA...” ; pomni na Dekalog mówiący „ Nie będziesz mia ł B(L)OGÓW cudzych przede mną ” należy odśpiewać najnowszą  Polską Litanię Do Wszystkich Św. (irniętych)  SB-ków : Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania: Św. Filozofie, Św. Glonie. Św. Józefie ...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...) Św. Henryku .... Św. Karolu ....  i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE? Wszędzie gdzie ArcyPasterz dbał o swoją Trzodę niczym ona  nie różni się od Stada Baranów  i oddając ostatnią posługę wypada aby Wydział Autystyczny Uniwersytetu  MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ  dysponujący Instytutem Organów, Muzyki Sakralnej i Improwizacji skomponował  ETIUDĘ ŻAŁOBNĄ na JEDEN PALEC JEDNEJ RĘKI i JEDEN KLAWISZ , którą połączonymi siłami muzyKULogii i Filharmonii lubelskiej  im. Ferdynanda Kiepskiego  z Błogosławieństwem lubelskich  Departamentów KULtury wykonać należy z wielkim nabożeństwem. Całą Niebieską Oprawę zwieńczyć powinno „AVE MARIA” Franciszka Schuberta w wydaniu lubelskich Pall ... antów  (Al. Warszawska ) serwowane od lat na dzwonach cyfrowych i  mające tylko 50% wspólnego z Schubertem – tylko dla półgłówków ! Całą zaś  KUL-awą Żenadę zgłosić należy do Europejskiej Stolicy KULtury 2016  – zwycięstwo murowane, bo  Filharmonia Dowcipu i Grupa MoCarta przy tym wysiada ! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...