Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła chce od uczniów opłaty za świadectwo? "To niezgodne z prawem"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkudziesięciu lat to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki mi problem zapłacić te 100 zl na semenstr na komitet. Wiecie, kto najczesciej nie placi? Najbogatszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dobrze wiedzieć że to nielegalne na pewno nie zapłacę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze opłacało sie znaczek a nie swiadectwo. Redaktor pewnie cos pomieszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co miesiąc po 500 zł spływa na konto i jest fajnie !!!! a na znaczek do świadectwa to już wielki krzyk i larum !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacyś ***nieci przecież zawsze placilo się za komitet i znaczek na swiadectwo *** klasyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wielki mi problem zapłacić te 100 zl na semenstr na komitet. Wiecie, kto najczesciej nie placi? Najbogatszy
jeżeli dostają 500+ to tak, ale ja nie dostaję bo mam jedno dziecko i dla pisowców moje dziecko to nie dziecko i za wuja nie zapłacę, bo mnie normalnie na świecie kuźwa nie stać, bo mając dochód  1700 zł netto i wynajmując mieszkanie to żyję z dzieckiem o tzw. chlebie i wodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam. Nie kazdy ma 500+ bo nie każdy dorabia sobie dzieci dla kasy. Poza tym jak pracujesz uczciwie za najnizsza krajowa i wychowujesz samemu dziecko to wcale łatwo nie jest, a dochód na osobę cię ogranicza. Więc drogi komentujący trochę pomyśl zanim wszystkich rodziców dzieci chodzących do szkoły zbesztasz z błotem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co miesiąc dostają 500 z plusem a 10 zł szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy, dostajecie 500+ i nie stać was żeby zapłacić 50zł na rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co dostają za pieprzenie się i rozmnażanie 500+ to winni placić i to po 500 zł, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tu gadu gadu o mało istotnych rzeczach a pseudo reforma wchodzi w życie nie godzą się na referendum 1000000 podpisów to za mało bo przecież podpisali nie obywatele nie suweren ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu żal dupę ściska tym co mają problem z 500+ bo ich nie mają i nie każdych ocenia się jedną miarą ! szkoła nie nauczyła z domu nie wynieśli ale komentarze no z pięć ni z dziesięć są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahaha co to jest 500zł na dziecko? zdajesz sobie sprawe ile dziecko kosztuje??!! temu komu żal *** ściska ze nie dostaje 500+ w czym problem? bierz sie za robote a zobaczysz jak to prosto miec dzieci! ja z checia oddam swoje 3 razy 500+ plus troje dzieci na miesiac zeby każdy kto zazdrości miał szanse zobaczyc przekonac czy jest czego zazdrościc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda. Pozdrawiam Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szkole Podstawowej w Chodlu tez pobierana jest oplata za swiadectwo w wysokosci 3zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
hahahahahahaha co to jest 500zł na dziecko? zdajesz sobie sprawe ile dziecko kosztuje??!! temu komu żal *** ściska ze nie dostaje 500+ w czym problem? bierz sie za robote a zobaczysz jak to prosto miec dzieci! ja z checia oddam swoje 3 razy 500+ plus troje dzieci na miesiac zeby każdy kto zazdrości miał szanse zobaczyc przekonac czy jest czego zazdrościc
ja pieprze, to po wuj napieprzyłaś aż troje dzieci, nie stać ciebie i rodziłaś, jak się kłazie do łłózka z chłopem to myśli się także glową a nie tylko dupą, ale patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał: hahahahahahaha co to jest 500zł na dziecko? zdajesz sobie sprawe ile dziecko kosztuje??!! temu komu żal *** ściska ze nie dostaje 500+ w czym problem? bierz sie za robote a zobaczysz jak to prosto miec dzieci! ja z checia oddam swoje 3 razy 500+ plus troje dzieci na miesiac zeby każdy kto zazdrości miał szanse zobaczyc przekonac czy jest czego zazdrościc ja pieprze, to po wuj napieprzyłaś aż troje dzieci, nie stać ciebie i rodziłaś, jak się kłazie do łłózka z chłopem to myśli się także glową a nie tylko dupą, ale patologia Dla twojej wiadomosci pracuje cały czas na swojej działalności i na problemy finansowe nie narzekam i nie odbieram dzieci i rodziny jak Tylko co z tych 500+?? w dzisiejszych czasach? i przy tym ile masz zajecia przy dwójce trójce dzieci? moj dzien zaczyna sie o 5 konczy o 24 dzien w dzien i uwierz ze przy swojej działaknosci siedze tylko wtedy gdy jade po dzieci do złobka w samochodzie bo na wiecej nie mam czasu gdy także po ich zajeciach zalezy Ci na dzieciach i sie nimi zajmujesz... wiec nie wyskakuj z takimi pustymi tekstami bo nie ma nic piekniejszego niz rodzina a to że jest wspomagana w koncu to nie jest powod do kpin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i moj dzien zaczyna sie o 5 a konczy o 24 nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to obowiazków , zwłąszcza gdy po zajeciach w złobku chcesz im zapewnic inne zajecie , gdy wstaje o 5 rano poniewaz prowadze swija działalnosc mam czas zeby usiasc dopiero gdy odbieram dzieci ze złobka, jesli nie wiesz co to rodzicielstwo , to nie wypowiadaj sie , 500+ to tylko kropla w morzu potrzeb dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...