Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła pod Żaglami: Po naukę dookoła świata

Utworzony przez Gina, 26 września 2010 r. o 03:22 Powrót do artykułu
Jesli "Szkola pod zaglami "zawita na Curacao(Antyle Holenderskie),to byc moze uda nam sie spotac.MIeszkam na Curacao.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopy wody pod kilem, tylko pozazdrościć :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Kapitanie ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako nastolatek bardzo chciałem popłynąć na "Chopinie" w Szkole pod żaglami wtedy jeszcze z kap. Baranowskim, ale niestety moich rodziców nie było stać, by ufundować mi taki prezent. Pozostało więc to moim niespełnionym marzeniem.. :-) Jak w piosence: "Ech, popłynąłbym tak kiedyś bladym rankiem skoro świt..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszedłem na stronę"Szkoły Pod Żaglami" i zauważyłem że trzeba miećjakieś osiągnięcia w sporcie i charytatywne, ale ja takich nie mam znacie może podobne projekty? pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirek mieszkam w guyanie francuskiej i chcemy sie przeniesc na curacao moja poczta mirek2010@hotmail .es prosil bym o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...