Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła Ratownictwa Medycznego ruszy w październiku

Utworzony przez andrzej, 11 sierpnia 2010 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Przydałoby się więcej danych, takich jak: dokładny termin szkolenia, numery kontaktowe, jaka jest odpłatność za kurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jaka cena kursu jest, bo jak się chciałem zapisać na kurs pierwszej pomocy i 250 zł kosztował to niestety, ale odmówiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do PPGROUP. www.ppgroup.com.pl - szkolenia i pokazy pierwszej pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na zdjęciu nie ma Marcina?Chcemy Marcina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam firme ppgroup z lublina, byłem uczestnikiem szkolenia przez nich organizowanego i są naprawde godni polecenia, dużo się nauczyłem, no i kurs prowadzą miłe panie ratowniczki. cena to chyba około 70 zł? na stronie można sprawdzić www.ppgroup.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kurs, który odbyłem organizował lubelski Medikurs. Prowadzący b. sympatyczni, a do tego naprawdę dużo praktyki, ćwiczeń na manekinach i w scenkach, w których sie uczestniczy - w ktorych człowiek uczy sie nie tylko ratować życie, ale robić to w sposób zorganizowany i skuteczny. Kurs bardzo przydatny naprawdę gorąco polecam. Dla zainteresowanych: www.medikurs.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Najlepszy kurs, który odbyłem organizował lubelski Medikurs. Prowadzący b. sympatyczni, a do tego naprawdę dużo praktyki, ćwiczeń na manekinach i w scenkach, w których sie uczestniczy - w ktorych człowiek uczy sie nie tylko ratować życie, ale robić to w sposób zorganizowany i skuteczny. Kurs bardzo przydatny naprawdę gorąco polecam. Dla zainteresowanych: www.medikurs.pl
Faktycznie, super kurs, takiego się nie spodziewałem, i do tego bardzo dużo praktyki,dzięki czemu można nauczyć się prawidłowego udzielania pomocy.. Nie to co na przysłowiowych "szkoleniach bhp" w pracy lub lekcjach PO w szkole.. Robiłem kurs juz ponad dwa lata temu a większość rzeczy pamiętam, i na pewno nie bałbym się udzielić pomocy w razie jakiegoś zdarzenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tylko kurs skąniczony w PCK daje morzlwosc uzyskania zaswiadczenia honorowanego w UE, i jest prowadzony na wysokim poziomie i super wykladowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek napisał:
Ale tylko kurs skąniczony w PCK daje morzlwosc uzyskania zaswiadczenia honorowanego w UE, i jest prowadzony na wysokim poziomie i super wykladowcy.
Tu się kolego nie zgodzę z Tobą, w Medikursie też takie certyfikaty są wydawane, i są honorowane w UE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownik marcin dąbski-super donosiciel i jego super sprzęt ratunkowy-aparat fotograficzny najnowszej generacji. gratuluje pomysłowości.chcemy wiecej zdjęć obszczanych ścian.ile dastajesz za takie fotki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...