Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolny zakład: Matura z matematyki w 38 minut

Utworzony przez pan, 9 maja 2013 r. o 07:12 Powrót do artykułu
czy 21 minut + kwadrans czyli 15 minut = 38 minut, no chyba że jestem słaby z matmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze myślałem, ze to zadania dla gimnazjum. Porażka. Poziom w szkołach jest żenujący. Aż boję sie co będzie dalej. Ktoś kto nie zda matury z matematyki to kompletny idiota i powienien zająć się kopaniem dołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekstra. Ten zakład świadczy tylko o poziomie nauczania w naszych szkołach. Jest oczywiście żenująco niski. Strach się bać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, widać redaktor, który to pisał jest właśnie po takiej maturze. Albo z rocznika, które matury z matematyki wcale nie miało . w końcu po co Panu HUMANISCIE jakieś dodawania np minut:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli pisał tak jak liczył swój czas to gratulacje, nic tylko czekać na sierpień ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdzielę, nie jestem jakimś filologiem ale chyba słowo "kwadrans" było użyte umyślnie, dla efektowności wypowiedzi... To, że pisał 17 minut więcej, a nie 15, to naprawdę powód do naśmiewania się z dziennikarza? Wszędzie hejterzy, no wszędzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, ludzie - on to użył w przybliżeniu. Wielka różnica 2 minuty A co do wyniku - niezły, ale matura prosta. Jestem w pierwszej klasie liceum i zrobiłem ją na 84% (chodzę do tego samego liceum), ale znam ludzi spoza tego liceum, z mojego rocznika i młodszych, którzy spokojnie zrobiliby to na 75%, a co mówić na 30%. To co będzie po reformie edukacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jego kolegą z klasy i mogę poświadczyć o jego niebagatelnych umiejętnościach z przedmiotów ścisłych. Znając sytuację ,,od podszewki" mogę tylko powiedzieć, że świadczy ona zarówno o jego poziomie jak i o przyjaznych relacjach panujących w klasie co do komentarzy dotyczących poziomu nauczania w szkole - proszę sprawdzić rankingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak przegrał pól litra, ale jest teraz sławny na całe województwo . A chłopak ma taką wiedzę, że wynik bedzie doskonały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kolesia. Założył się o 0,5l. Brawo Ostry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Panie Piekny bo sie jeszcze kiedyś zepsujesz nie gardz ludzmi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to do człowieka o nicku z innej epoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co aż tyle zadań na maturze z matematyki,wystarczy następujące jedno a wszyscy polegną : a + b + c + c = 7,11 a x b x c x d = 7,11 Oblicz a,b,c,d Czy maturzysta ze Staszica to zadanie jest w stanie rozwiązać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meesha napisał:
Jestem jego kolegą z klasy i mogę poświadczyć o jego niebagatelnych umiejętnościach z przedmiotów ścisłych. Znając sytuację ,,od podszewki" mogę tylko powiedzieć, że świadczy ona zarówno o jego poziomie jak i o przyjaznych relacjach panujących w klasie co do komentarzy dotyczących poziomu nauczania w szkole - proszę sprawdzić rankingi.
Ja do szkoły nic nie mam, nawet nie wiem o jaką chodzi. problem jest w tym że poziom całej edukacji schodzi na psy. Historia ma być przedmiotem nadobowiązkowym. Gotowe odpowiedzi na maturze ? To jakaś kpina. Dobrze, że na polskim nie było wypracowań do wyboru. Dno i wodorosty aż sie boję co będzie za 10 lat ... kolorowanki, wycinanki i test z wychowania seksualnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszic od lat króluję w województwie oraz jest w czołówce liceów polskich. Wielka renoma i wysoki poziom nauczania utrzymuje się od lat. Przykładem może być to, iż podczas rekrutacji (2012), ilość punktów potrzebnych, aby się dostać na profil matfiz wynosiła 174 (na 200) możliwych. Warto dodać, że 28/31 osób tejże klasy to sami laureaci z tego co wiem. Zgodzę się z dennym poziomem szkolnictwa, jeszcze te całe reformy - eksperymenty. Powrót do 4-letniego liceum byłby chyba rzeczą odpowiednią, przynajmniej nie brakowałoby czasu na omówienie najważniejszych zagadnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em napisał:
Staszic od lat króluję w województwie oraz jest w czołówce liceów polskich. Wielka renoma i wysoki poziom nauczania utrzymuje się od lat. Przykładem może być to, iż podczas rekrutacji (2012), ilość punktów potrzebnych, aby się dostać na profil matfiz wynosiła 174 (na 200) możliwych. Warto dodać, że 28/31 osób tejże klasy to sami laureaci z tego co wiem. Zgodzę się z dennym poziomem szkolnictwa, jeszcze te całe reformy - eksperymenty. Powrót do 4-letniego liceum byłby chyba rzeczą odpowiednią, przynajmniej nie brakowałoby czasu na omówienie najważniejszych zagadnień.
ta klasa liczy 36 uczniow a laureatów jest tylu co kot napłakał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, czy mówimy o tej samej klasie, bo chyba są 2 profile matematyczno-fizyczne, możliwe, że dużo się pozmieniało od początku roku szkolnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co by było, gdyby Pani profesor (z tradycji, nie tytułu) zniknęła kiedyś księga tajemnic. Kto wie ten wie o jaki wolumen chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze Cie chłopcze życie trochę skoryguje... dziś prędzej trzeba dbać o plecy niż wiedzę, bo bez nich w tym kraju urodzic się gorzej niż bez głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisuje się pod komentarzami dotyczącymi "pani profesor". W podcinaniu skrzydeł jest niezawodna A Pan Dyrektor jak zwykle chwali tych nauczycieli, którzy najmniej na to zasługują. Chyba, że nauczyciele matematyki posiłkujący się w trakcie lekcji swoimi zeszytami z gotowymi rozwiązaniami, stali się już "złotym standardem" w Staszicu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...