Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o ! moje prośby zostały wysłuchane. dziękuję, na pewno przyda mi się to w szukaniu szkoły językowej. ps: moglibyście się pokusić również o 'ranking' na podstawie 'raportu' czekam i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uczyłam się kiedyś włoskiego w Avalonie Na Krakowskim i był tam świetny lektor od włoskiego (uczy do dziś dnia). Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też polecam Avalon chodziłem tam na angielski, co prawda zmieniłem szkołę na 'droższą' czyli Speak up ale różnicy nie widzę poza ceną i tym że mogę się uczyć w domu, ale nie wiem czy da to taki efekt jak regularne spotkania z grupą i lektorem. Moje 2$..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja z kolei zapisałam swoje dziecko do szkoły Mała Lingua, synek chętnie chodzi na zajęcia, są prowadzone w przystępny dla maluchów sposób. Naukę języków najlepiej rozpocząć jak najwcześniej, umysł dziecka łatwo sobie przyswaja nowy język w sposób naturalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam szkołę językową TIME TO GO (mieści się w siedzibie Centrum Kształcenia, Al. Racławickie 22 Lublin). Mają super promocje na język angielski (zapłaciłem 599zł/semestr). Z tego co wiem oferują też inne języki, m.in. arabski, chiński, japoński, norweski, niderlandzki, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski, niemiecki czy język migowy. To chyba jedyna szkoła z tak bogatą ofertą językową :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje mnóstwo sposobów nauki języków obcych! Ja wybrałam portal Preply, który oferuję wiele metod nauki języka niemieckiego w Lublinie: szkoły językowe, korepetycje i ciekawe rozwiązania. Wszystko to dzięki portalowi który znalzałam na stronie: http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=273.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uczę się w Columbusie i jestem bardzo bardzo zadowolona. Uczyłam się zawsze angielskiego na dodatkowych kursach już w wielu szkołach ale tutaj jest najfajniej i ze względu na dużo zajęć dyskusyjnych i ze względu na miły klimat i super lektorów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noooo columbus jest najlepszy - też tam chodzę, która grupa? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, widzę, że sporo osób poleca Columbusa! Ja również się dołączam, chodzę tam z dziećmi na zajęcia z TeddyEddie. Super sprawa, dzieciaki zadowolone a ja cieszę się, że w fajniej formie uczą się jezyka - polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godna polecenia jest szkoła columbus z lipowej w lublinie - bardzo fajny program zajęć i lektrorzy. Dbaja o uczniow i gwarantuja mila atmosfere w ktorej dobrze uczy sie jezyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z całego serca polecam szkołę columbus na lipowej - bardzo fajne kursy i pod względem jakości prowadzenia i materiału, który jest przekazywany. poza tym mają też zajęcia z innych języków, ale to można sprawdzić też na stronce ***columbus.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie od lat najlepszy jest Columbus. Polecam bez zająknięcia - trzymają poziom i cena choć nie jest najniższa to w pełni adekwatna do poziomu na jakim jest szkołą i nauka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim  zdaniem szkoła BE first - maja indywidualne podejście i  mogą dojechać do ucznia. Nowe podejście do nauki uczą w małych grupkach do 4 os., szczerze polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...