Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szóstka w Lotto padła w Lublinie (wideo)

Utworzony przez Franek, 26 lutego 2010 r. o 13:37 Powrót do artykułu
Ostatnia szóstka padła w sylwestra w Biłgoraju. Ktoś wygrał 6 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere gratulacje!Oby wiecej takich radosnych zdarzeń w Lublinie, bo na codzień to smutne miasto....!Chyba,że teraz jest inaczej- to opinia sprzed trzech miesięcy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja wygrałem. I mam problem. Mam fajną robotę i nie mam czasu na wydawanie tych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Ostatnia szóstka padła w sylwestra w Biłgoraju. Ktoś wygrał 6 mln zł.
Hehehe a kto mógł wygrać w Biłgoraju ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO W LOTTO MOŻNA COŚ WYGRAĆ???? SĄ 3 LOSOWANIA W TYGODNIU OD JAKIEGOŚ CZASU NIE MA WIELKICH KUMULACJI CZYLI CO KILKA DNI KTOŚ TRAFIA 6 I MAMY MNÓSTWO MILIONERÓW- 12 W MIESIĄCU- TYLKO KTO ICH WIDZIAŁ????!!!! TO JEDEN WIELKI PRZEKRĘT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to szczęściarz, ja to w grach Totalizatora Sportowego trafiam z reguły trójki, raz w życiu trafiła mi się czwórka. Ale gram systematycznie, więc te trójki mam raz na klika do kilkunastu tygodni. Zresztą co mi zostało milionerem jak Kulczyk raczej z przypadku nie zostanę, a tutaj wystarczy kilka złotych, a nuż widelec się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...