Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakim cudem tak się zadłużają, skoro zarządzają nimi tak "wybitni" i "zdolni" menadżerowie i dyrektorzy za co pobierają sowite wynagrodzenia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadłużają się, potem państwo spłaca dług z odsetkami, potem znowu się zadłużą i znowu państwo spłaci dług z odsetkami. Potem znowu się zadłużą i państwo znowu spłaci z odsetkami. Ciekawa metoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy w szpitalu musi być rzecznik prasowy i jakie koszty generuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech dyrektorzy oraz całe towarzystwo wzajemnej adoracji zrzeknie się sowitych nagród i premii chodzi o szpital na Chodżki gdzie są premie ktoś je otrzymuje ale nie personel średni zresztą od sześciu lat nie dał ani grosza podwyżki i straszy zwolnieniami. TUTAJ TO TYLKO MOŻE WKROCZYĆ CBA i zobaczyć jakie tu machloje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Podlaskiej korzystam z usług dodatkowo płatnych m.in. robię tam okresowe badania krwi. Za 100 zł mogę mieć bardzo dużo danych o swoim zdrowiu. Wcześniej korzystałem z prywatnej placówki, ale tam płaciłem o wiele więcej. Za każdym razem jak przychodzę w kolejce stoi bardzo dużo osób, czasami liczy się to w setkach dziennie. Myślę, że duża część z nich płaci też za badania. Natomiast ciekawe jest, że nie mogę skorzystać z tomografu, nawet gdybym zapłacił. Odsyłają mnie do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz kredytu? Czy trzeba spłacić dług? Czy jesteś w jakikolwiek bałagan finansowy? Czy potrzebujemy funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy masz niską ocenę kredytową i jesteś trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków lub innych instytucji finansowych? my legalne i akredytowany pożyczki pożyczkodawcy. Świadczymy się dobrą wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, Home Loan, Student Loan, Biznes Kredyt, pożyczka Inwestor, kredyt samochodowy, konsolidacji zadłużenia. zatrzymać wyszukiwanie i kontakt z nami za pośrednictwem poczty: jim_rayloanlending@outlook.com ~~HEAD=pobj na najlepszą i zabezpieczonego dzisiaj pożyczki Uwaga: Wszystkie Odpowiedzi należy przesyłać na adres: jim_rayloanlending@outlook.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...