Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sztuka w Lublinie: Zniszczony obiekt Open City

Utworzony przez bezrolny, 25 czerwca 2012 r. o 18:38 Powrót do artykułu
a u nos , jak był POM to my duże leprze "bramy pura" robili, ale ze my nie wykształcone, to nikt tego sztukom nie nazywoł. A te artysty to majom kawe zycie. Jak takiego wkurzy Smuda i telepatrzydło przez okno wyekspediuje. To za takie rozbite wezmie kasiory jak za 10 nowych, pod warunkiem, że nazwie to instalacjom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam jeżeli kogoś obrażę lub urażę - takiego badziewia mi nie szkoda...czemu to ma służyć?! Niech psują a wy pomyslcie jak mozna lepiej taką kasę zainwestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci wystawiają na ulicach za grube pieniądze, ani to ładne ani przydatne, lepiej w puste głowy się puknijcie i modrzej te pieniądze wykorzystajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to zobaczyłem to miałem zadzwonić po straż miejską w sprawie zaśmiecania/ deptaka. Jak tak wyglada "sztuka" to zalecam zmianę używek lud wizytę u doktora dla tego co na to zezwolił i dla tzw pseudo twórców - znanych głównie w gronie swojej rodziny Instalacja brama putra nie spełnia norm bezpieczeństwa instalacji UE zgodnie z tym należy wyciągnąć konsekwencje - demontaż (młodzież już zaczeła i dobrze) oraz kara grzywny i nagana dla urzednika. DNO DNO DNO DNO x 1000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie ma przed sobą taką sztukę to trudno zachować kulture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...