Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukali "mistrza kierownicy". Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 43

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2018 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Jeśli nauczyciele na co dzień tak się starają jak wczoraj, to ekstra ! Jestem pod wrażeniem po wczorajszej wizycie w tej szkole. Od razu zapisałam syna i jestem dobrej myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że te drzwi otwarte zostały zorganizowane 2 tygodnie po obowiązkowym terminie zapisów pierwszoklasistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dni otwarte były w wielu szkołach co takiego szczególne jest w tej szkole, że aż informacja o niej pojawiła się na łamach tej gazety? To prawda w tej placówce można znaleźć wielu nauczycieli, którzy lubią to co robią. Natomiast zaplecze (np. wygląd i wyposażenie sal) którym dysponuje ta szkoła pozostawia wiele do życzenia. Toaleta dla chłopców w segmencie dla klas 4-7 pamięta chyba jeszcze czasy kiedy to ja chodziłem do szkoły a nie moje dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze dziecko jest zerówiakiem w tej szkole i jesteśmy pod wrażeniem, Panie bardzo się starają -dzieci już znają literki i czytają. Omawiają wiele ciekawych tematów, ciągle coś się dzieje. Jak odbieramy dziecko to ciągle mówi że za wcześnie :-) Szkoła duża,ale wszystko jest tak zorganizowane że nie ma chaosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko jest absolwentem. Kilka lat temu skończyło tu naukę. Do dzisiaj mówi dobrze o szkole, a ja też nic nie mogę zarzucić. Na starą toaletę nigdy nie narzekał. Dla mnie liczy się estetyka, a czystość jest tam bez zarzutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła szpital
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...