Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szwed nawtykał mundurowym (mp3)

Utworzony przez (Anonimowy), 6 listopada 2007 r. o 17:13 Powrót do artykułu
O arogancji to niech lepiej policjanci nie mówią, w tych czasach w tej Polsce to oni zachowują się arogancko. Pewnie nie prosił, nie błagał i nie dał się sponiewierać to dostał za swoje. Nie wiem dlaczego tak zmieniła się policja teraz na gorsze, to oni zachowują się jak aroganci. Trochę zrozumienia i samodyscypliny. Jesteście tylko po to żeby nam służyć i dbać o bezpieczeństwo, a nie wymierzać sprawiedliwość. Od tego są sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAzdy wie ze do policji ida sami najglupsi wiec i ten Szwed o tym wiedzial bardzo dobrze wiec to nie bylo obrazliwe stwierdzenie tylko szczere zyczenie zdrowia. Po za tym widac jak madrzy sa skoro obrazaja sie jesli ktos im mowi na Ty. To przeciez normalne i bardziej mile jesli ktos powie mi na ty a nie iditycznie Pan. A moze oni sa krewnymi "Pana Rubika". Ten tez sie obraza jak ktos mu powie na Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłuchaj nagrania i sam oceń kto zachowywał sie arogancko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przykład chamstwa i arogancji w wykonaniu zatrzymanego kierowcy.Tym razem jest to osoba która mieszka poza krajem.W Szwecji prasa i społeczeństwo napiętnowało by zachowanie tego kierowcy,w Polsce prasa broni sprawców wykroczeń i przestępców a piętnuje Policjantów za ich pracę.W naszym kraju sądy i prokuratura szybciej uwierzą łamiącym prawo niż osobom które tego prawa strzegą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty gościu bredzisz???Cwaniak Szwd wymysla plicjantów, nie chce pokazać dokumentów i ty go bronisz???? A to, że go zatrzymali, bo stawrazał zagrożenie? Ty chory jesteś gościu!!!Tak samo jak chore jest państwo, gdzie policnaci muszą nagrywać i terwencje, bo sądy najczęsciej staja po stronie takich "pokrzywdzonych" Szwedów. Chore jest społeczeństwo, które takich Szwedów-Polaków broni. Za obrazę policjanta powinien tak jak w USA pójść na wiele lat do więzienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego cwaniaczka Szweda, który zgrywa ważniaka powinni od razu zawieźć na Południową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura jak zwykle nie potrafi się znależć. Niech nas obrażają. A co - polak zawsze musi wyjść na durnia w oczach cwanego polonusa czy zagraniczniaka. Wstyd. Nie umiemy zadbać o swój wizerunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co . policjant mowi ze zabezpiecza auto i gina rzeczy wstyt i to jak .sam sie zwraca na ty i jest obrazony ze powiedzial na ty do jasnie pana wladzy to cybo nie przestepsteo a co z kamera panowie struze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież jest to śmieszne tylko jakby to było w druga stronę policjantów prokuratura by ukarała pewnie co z tego ze w Szwecji są inne obyczaje gość jest teraz w Polsce i obowiązuje obyczaj polski co za interpretacja prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że najlepiej by było gdyby wszystkie kontrole były nagrywane. Nakład na urzadzenia niewielki, który i tak szybko by się zwrócił. Po pierwsze mniej by mieli roboty policjanci wyjaśniający skargi, a po drugie mniej roboty by miała prokuratura, która w przypadku nawet podejrzenia, że coś zlego mógł zrobić policjant wszczyna śledztwo - sprawa medialna i lepiej policjantowi przedstawić zarzuty niż umorzyć i narazić się dziennikarzom na krytykę. Myślę, że budżet też szybko by wzbogacił się na Mandatach a sądy by mniej rozpatrywały wniosków w zakresie anulowania mandatów. Takie proste .... prawda!!!!! A nawiązując do tej sytuacji to moim zdaniem szwed powinien usłyszeć zarzuty za znieważenie, gdyby tak się zwrócił do prokuratora to prowadzący śledztwo inny prokurator nie miałby wątpliwości co ma zrobić? A czym się różni policjant od prokuratora? Jeden i drugi to funkcjonariusz publiczny! Nie do pomyślenia jest by szwedzki policjant tak został potraktowany przez obywatela i że uszłoby mu to bezkarnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcza łyka takie artykuły przy oczernianiu policji szczególnie jeden pan redaktor ale jak już policjanci odbijają piłeczkę a zresztą dyktafon słyszeliśmy to już nie napiszą w wyborczej tak to jest jak sie słucha jednej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akto cie dziecko uczył ortografii to po pierwsze, a po drugie -- temu farbowanemu Szwedowi nic nie zginęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Najlepiej zwymyślać policjanta, tak to w naszym kraju ostatnio sie dzieje. Interweniują - źle, nie interweniują - też źle! Opanujcie się ludzie. Wysłuchałam nagrania i jestem zdania, że policja działała zgodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi samochodu, na co on chorował? "Auto zostało schorowane na parking pomocy drogowej."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to w szwecj taka sytuacja by nie powstata . Ale chyba nie tylko w szwecj ale na calym zgnilym zachodzie. Jesli ktos poprosi o pomoc policjanta to zostaje mu udzielona a nie robienie takich szopek . ciekawa jestem czy policjant nagrywal od poczatku i wszystko czy tylko co chcial zeby bylo go slychac. Moze jak ta kamera by sie znalazla to bysmy uslyszeli i zobaczyli cos innego niz to co przecztawiaja policjanci. A moze wyslijmy lubelskich policjantow z polnocnej do szwecj niech sie naucza troch kultury i zyczliwosci i podejscia do ludzi .Moze wesmy przyklad z policj krakowskie gdzie umieja sie zachowadz i pomuc turystom. Wydaje mi sie ze cale sedno sprawy jest w tym ze policjant obiecuje ze samochud bedzie zabezpieczony a tu gina rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko dostalo spiaczki cukrzycowej i jest kalekie, ale nasza policj chyba nie wi co to jest. bo samochud odzyskali po 10 gozinach .przeczytaj gw z piatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś, widziałeś, że zginęło? I jeszcze jedno, dlaczego mam nie wierzyć nagraniu i fantazjować, że może było inaczej. z góry wielu z was zakłada,że zawsze winni są policjanci.Tylko gdyby wam działo się coś złego, to wtedy policjant ma działać i pomagać, ale tak ogólnie to jest "be". Oj zakłamany narodzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamere masz tam gdzie ja zchowałeś JASNIE PANIE ze szwecji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo 24 lat spedzonych w Szwecji i bedac obywatelem tego pieknego kraju, nawet do glowy by mi nie przyszlo odzywac sie w ten chamski sposob do policjanta, bez wzgledu na to, czy jestem w Polsce, USA,Hiszpanii czy innym kraju swiata.Niestety, ale czesto spotykam sie ze "Szwedami" jeszcze nie znajacymi jezyka kraju zamieszkania, a juz zapominajacymi nie tylko swoj jezyk ojczysty, ale i obyczaje panujace w kraju ich pochodzenia. Innymi slowy, zwykly cham, ktory zapomnial gdzie mu nogi z tylka wyrosly. Nie mniej zle mysle o zakompleksionym prokuratorze. Bo to przeciez Pan z zagranicy przyjechal i moze obrazac kogo mu sie najzywniej podoba. To nie policjanci sa glupcami, tylko ow prokurator nie zasluguje na sprawowanie funkcji urzednika panstwowego. Zwrodzcie Panstwo uwage na tych wszystkich nowych Polonusow w drodze do mamy. Chamisko glupie przez 11 miesiecy tyra (jak ruski traktor) gdzies na budowie po 14 godzin na dobe, aby moc pojechac do kraju na twa tygodnie i pokazac swoj nowy status spoleczny. Tylke, ze tutaj nie sa oni w zaden sposob zauwazani, chyba ze w kosciele jesli zdaza na msze pomiedzy budowa,sprzataniem i myciem okien. Niedomyci, smierdzacy papierosami z brudnymi paznokciami nie zawsze zdaza nawet doprowadzic sie do porzadku na promie w drodze do Polski.Naprawde jestem wzburzony takim zachowaniem i w najwiekszej pogardzi do tego prostaka. Nie mam zamiaru obrazac wszystkich ludzi pracy, bo sa tez i bardzo przyzwoici wsrod nich, ale chamow zauwaza sie najczesciej, bo i najczesciej wlasnie oni rzucaja sie w oczy. I nie jest prawda, ze w Szwecji wszyscy mowia do siebie per ty. Na codzien ludzie prezentujacy podstawowa kulture osobista zawsze zwracaja sie do innego Polaka per Pan/Pani. Oczywiscie sa trez tacy, co zaczynaja sie spoufalac, ale natychmiast przywraca sie ich do rzeczywistosci odpowiadajac im "prosze Pana". Jesli nie zrozumie aluzji, odchodzi sie w swoja strone i na tym konczy sie rozmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...