Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądało lotnisko w Świdniku

Utworzony przez aga, 25 sierpnia 2008 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Bardziej mi to wygląda na niedopieczony kebab, niż nadmuchany balon, ale niech im będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Bardziej mi to wygląda na niedopieczony kebab, niż nadmuchany balon, ale niech im będzie...
E tam, od razu kebab. Czy Wam Lublinianom wszystko od razu musi się kojarzyć negatywnie? Mnie się bardzo podoba - mam nadzieję, że uda się w końcu wybudować to lotnisko, czego szczerze życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krakus napisał:
E tam, od razu kebab. Czy Wam Lublinianom wszystko od razu musi się kojarzyć negatywnie? Mnie się bardzo podoba - mam nadzieję, że uda się w końcu wybudować to lotnisko, czego szczerze życzę.
TEŻ BYM CHCIAŁ BY LUBLIN MIŁA NOWCZESNE LOTNISKO ALE PATRZĄC NA OSTATNIE LATA NIEUDOLNYCH RZĄDÓW WŁODARZY NASZEGO MIASTA,WOJEWÓDZTWA ŚMIEM WĄTPIĆ I TO BARDZO!!!PODOBNIE NIUEDOLNI DECYDENCI W SEJMIE I SENACIE Z LUBELSZCZYZNY...NASZĄ BOLĄCZKĄ JEST BRAK LUDZI Z WIZJĄ,CHĘCIA DZIAŁANIA...ZA TO NIE BRAKUJE CWANIAKÓW,KARIEROWICZÓW I ZWYCZAJNYCH NIUEDACZNIKÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...