Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak budują blok na miejscu Toru Lublin. Powstanie osiedle

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 21:57 Powrót do artykułu
A gdzie jest teraz tor? Może lubelskie ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no szkoda, dużo wspomnień związanych z torem. Uczyłem się tam jeździć zanim prawko zdobyłem, potem co roku doskonalenie techniki, jazdy na czas, czasem wściekanie się. To że mimo przejechania ponad 500 tys.km nigdy nie spowodowałem wypadku ani nawet stłuczki to z pewnością zasługa tego toru. Niech się teraz młodzież szkoli na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestorem nie jest INTERBUD tylko SŁONECZNA DĄBROWA SP Z O O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybie oko tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milion to poszedł pod stołem dla uwczesnych władez PZM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin umiera... ożywia się tylko w zarzygane ulice przez słoików, którym się nic ino nie karkuluje ino dotacyje tatusia na mieszkanka i ino kariJera z Kasom! No i oczywiście tatuś czekający na "ten papier" z uczelni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bloki i bloki mieszkaniowe. a gdzie fabryki pytam się? co? Dlaczego w tym mieście nie ma pracy? a jak jest to byle jaka? Pytam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbol prezydentury. Symbol arogancji. Prawdopodobnie korupcji. Symbol rzeczywistych sił rządzących miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
bloki i bloki mieszkaniowe. a gdzie fabryki pytam się? co? Dlaczego w tym mieście nie ma pracy? a jak jest to byle jaka? Pytam się.
A kto ci broni wybudować fabrykę i płacić po 100 000 pensji pracownikom ?? Pytam się kto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracy i chleba Debile !!! Lubelskie mówi dość !!! A wasze g....e bloki z Papier-mâché wsadźcie sobie w d..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być ładne osiedle, ale czy projektanci o to zadbali? Deweloperzy wciskają blok przy bloku, bez drzew i zieleni z prawdziwego zdarzenia a jak tu będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal Żuk deweloper zniszczy wszystko byleby tylko kolejny blok postawić. Banda drani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbol prezydentury. Symbol arogancji. Prawdopodobnie korupcji. Żuk sprzedał się deweloperom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie długo obok pójdzie południowa obwodnica tuż pod oknami tych bloków i rura zrzednie szczęśliwym nabywcom klitek w blokach zwanych potocznie apartamentami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg danych gus lublin kazdego roku traci ok 1.5 tys mieszkancow. ******polskatimes.pl/fakty/kraj/a/lublin-wyludnia-sie-w-zastraszajacym-tempie,10398059/ pytanie:  dla kogo sa te mieszkania? dla ukraincow, dla uchodzcow z syrii? czy szukuje sie jakis progam miszkanie dla mlodych plus 1000 zl? o co chodzi. zwoccei uwage, ze dzilnica takie jak tatary, browniwce, kalinowszczyzna nawet lsm juz teraz to w ponad polowie emryci w podeszlym wieku, bedzie sporo mieszkan z rynku wtornego wiec po co buduja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dla kogo? A kto chciałby mieszkać na jakichś Tatarach, Bronowicach, Kalinie i to jeszcze w kilkudziesiecioletnim mieszkaniu ze starą instalacją gdzie od sąsiadów śmierdzi rurami, do siebie idziesz obdrapaną klatką schodową mijając zalegających pod klatką dresów, a piętro niżej mieszka przygłucha babcia słuchająca tv na cały regulator? O miejscu parkingowym pod budynkiem można pomarzyć, CO nie ma tylko jest piecyk gazowy więc rachunki za gaz horrendalne itp. Co to jest ubytek tysiąca mieszkańców rocznie... nowych mieszkań jest nadal o wiele za mało w stosunku do chętnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
no szkoda, dużo wspomnień związanych z torem. Uczyłem się tam jeździć zanim prawko zdobyłem, potem co roku doskonalenie techniki, jazdy na czas, czasem wściekanie się. To że mimo przejechania ponad 500 tys.km nigdy nie spowodowałem wypadku ani nawet stłuczki to z pewnością zasługa tego toru. Niech się teraz młodzież szkoli na ulicach
Z pewnością, bo na tym torze można było przeprowazić każdą symulację zarzeń drogowych, które zapewne wystąpiły podczas tych 500 tys. km. :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe mieszkania sprzedają się u każdego dewelopera jak ciepłe bułeczki także pytanie "dla kogo" jest tak samo durne jak pytający...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbol prezydentury. Symbol arogancji. Prawdopodobnie korupcji. Symbol rzeczywistych sił rządzących miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...