Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak Lublin świętował 10 lat w UE (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez swój, 1 maja 2014 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Eurokołchoz. Rzeczywiście jest się z czego cieszyć. Żal tych ludzi z prounijnie wypranymi mózgami. Zatracili możliwość samodzielnego myślenia, oceny i wyciągania wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś w poprzednim artykule dobrze napisał: "Ostatnie 10 lat podsumowują tysiące mieszkańców, które w tym czasie opóściły Lublin za chlebem. Wizerunek miasta jest wypadkową kondycji w wielu obszarach życia np.: praca, zarobki, a nie czymś co można tworzyć w oderwaniu od rzeczywistości wyłącznie socjotechnicznymi metodami."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto za tą propagandę płaci? -Pan za to płaci, pani za to płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, Igrzyska się już skończyły to teraz czekamy na CHLEB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propaganda na wysoka skale 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mydlenie oczu zwyczajnym ludziom, którzy tyrają za 1 tys. zł od rana do nocy. A i tak im brakuje na życie. Ceny zachodnie, zarobki wschodnie - jeśli jest praca. tyle zyskaliśmy na wejściu do UE. Taka prawda. Nie licząc ludzi z układu, którzy dzięki daleko rozwiniętemu nepotyzmowi mają wszystko, często za publiczne pieniądze. Tak nie było nawet za PRL-u. EUROSYF!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem tą propagandę sukcesu. I pojechałem po super unijnych drogach z dopuszczalną prędkością. Samochód wymaga teraz interwencji mechaników. No cóż, jestem sam sobie winny-nie doczytałem, że te lepsze drogi są jakieś 30-40km od dziury gdzie wegetuję.   Lepiej ma garstka, która dobrze pilnuje swojego interesu. Pozostali dostali jałmużnę i resztki z pańskiego stołu.   Ciekaw jestem, kto będzie pracował na emerytury twórców polskiego eurodobrobytu, jak młodzi przeniosą się tam gdzie jest im lepiej? ZUS-nasycą najemnicy za wschodniej granicy?   Pora się pakować-ostatni zgasi światło!!!!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mydlenie oczu zwyczajnym ludziom, którzy tyrają za 1 tys. zł od rana do nocy. A i tak im brakuje na życie. Ceny zachodnie, zarobki wschodnie - jeśli jest praca. tyle zyskaliśmy na wejściu do UE. Taka prawda. Nie licząc ludzi z układu, którzy dzięki daleko rozwiniętemu nepotyzmowi mają wszystko, często za publiczne pieniądze. Tak nie było nawet za PRL-u. EUROSYF!
  za PRL-u pracownicy byli rozpieszczani, praca dla każdego, mieszkanie, wczasy w ośrodku zakładowym, paczki, talony, praca po 8 godzin. A teraz żyją ci co mają szerokie plecy, pozostali albo klepią biedę albo wyjeżdżają, jak ja nienawidzę tego kraju, wyzysku, oszustwa itp. a robią to najgorliwsi katolicy z wałęsą na czele, który nas oszukal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mam dobrze, ze po 35 latach pracy mam 1300 zł i kuźwa nie stać mnie na wyjazd na wczasy, od wuja dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem tą propagandę sukcesu. I pojechałem po super unijnych drogach z dopuszczalną prędkością. Samochód wymaga teraz interwencji mechaników. No cóż, jestem sam sobie winny-nie doczytałem, że te lepsze drogi są jakieś 30-40km od dziury gdzie wegetuję.   Lepiej ma garstka, która dobrze pilnuje swojego interesu. Pozostali dostali jałmużnę i resztki z pańskiego stołu.   Ciekaw jestem, kto będzie pracował na emerytury twórców polskiego eurodobrobytu, jak młodzi przeniosą się tam gdzie jest im lepiej? ZUS-nasycą najemnicy za wschodniej granicy?   Pora się pakować-ostatni zgasi światło!!!!!!
Nie gasić światło tylko gnać!!! rozliczać !!! tych komuchów,konfidentów i całe to czerwone łajno,odstawić od koryta,żłobu raz na całe życie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwinni rozebrać zameczek coby im nie przeszkadzał w tak hucznych uroczystościach ku czci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 10 lat w ue. dobre co unia dała miastowemu nic tylko rolnicy dostali :angry: a na przykładzie lubelszczyzny widać to gołym okiem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...