Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak Lublin żegna arcybiskupa Życińskiego (wideo)

Utworzony przez normalny, 17 lutego 2011 r. o 21:23 Powrót do artykułu
na cholere tyle tej policji dzisiaj było. Zamiast się opier***ać niech scigają graficiarzy i ludzi nie sprzątających po swoich psach. Przynajmniej jakiś pożytek byłby z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że na tym pogrzebie będzie więcej policji jak żałobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszne spostrzeżenie,że wydaje Ci się. Ja natomiast jestem pewna zdecydowanej większości żałobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=lRDNnvrgh_Q[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błyskotliwa kariera księdza kanonika (czy już nawet prałata)Pęcherzewskiego się załamuje. Kto będzie jego nowym szefem? Niekoniecznie sprzyjający. Wiejskie parafie czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
na cholere tyle tej policji dzisiaj było. Zamiast się opier***ać niech scigają graficiarzy i ludzi nie sprzątających po swoich psach. Przynajmniej jakiś pożytek byłby z tego.
Oj ale normalny to ty jednak nie jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoisz bracie przed Królem Królów!Tylko Ten Król był godzien królewskiego pogrzebu!Niech żyje Chrystus Król!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...