Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak ma wyglądać nowy stadion Lublinianki (wizualizacje)

Utworzony przez arnold, 26 kwietnia 2012 r. o 20:00 Powrót do artykułu
cos czuje, że ten stadion powstanie szybciej niż stadion Mosiru na krochmalnej. oj oby sie potem nie okazało, ze ten stadion w mieście wystarczy i Motor będzie musiał grać albo na zygmuntowskich albo na wieniawie hahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby to po co komu na co potrzebne w miescie, jak PiS wydajnie walczyl o pobudowanie godnego pomnika do pamieci o panu prezydecie Lechu Kaczynskim, toscie chamy glupie mordy darly co to niby drogo a dla badziorow miejsce igrzyskowe budujecie zamiast ten pieniadz dac na biedote co o wolna i demokratyczna polske walczyla a teras zapominacie o tych wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być wizualizacja pożal się Boże!? Ci architekci to już szczyt skompstwa, zamiast zlecić komuś żeby to wyglądało po ludzku to takie "kwiatki" zdobią "inwestycję". Drodzy Panowie/Panie z PRL'u i komuny w głowie trzeba wyrosnąć! Już najwyższy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabierają nam miejsce do picia, chamy jedne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@arnold: Obyś miał rację... Dwa ringi dla oprychów to za dużo na takie małe miasto. Lublin potrzebuje hali lodowej bo ludzi ślizgających się jest tysiące a halę za globusie oddano szczypiornistkom. Hokej nawet na amatorskim poziomie jest tysiąckroć bardziej atrakcyjny od piłki nożnej. Chyba, że atrakcją jest lanie się po mordach a nie kibicowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za poziom architektury?! kto to w ogóle projektował, dlaczego sarp nie protestuje?! Miasto pretendowało do tytułu stolicy kultury, a kultury przestrzeni nie ma w sobie ani za grosz! szkoda tu zostawać, skoro urzędnicy tak mają zamiar budować nasze miasto... im bardziej poznaje realia tym bardziej chce stąd wyjechać. podpisano: architekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion na miarę miasta pokroju Chełma czy Puław ale przynajmniej ta Lublinianka się stara i może to właśnie ona w przyszłości będzie klubem z którego lublinianie będą mogli być dumni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota napisał:
co to za poziom architektury?! kto to w ogóle projektował, dlaczego sarp nie protestuje?! Miasto pretendowało do tytułu stolicy kultury, a kultury przestrzeni nie ma w sobie ani za grosz! szkoda tu zostawać, skoro urzędnicy tak mają zamiar budować nasze miasto... im bardziej poznaje realia tym bardziej chce stąd wyjechać. podpisano: architekt
Dorota wyluzuj! To nie jest projekt! To tylko ogólna wizualizacja do wstępnej koncepcji zagospodarowania terenu... jeśli wiesz o czym mowa pani .... architekt. /zapewne po Politechnice Lubelskiej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puju puju będziesz w puju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za wizualizacja - poziom w sam raz dla Mełgwi lub Milejowa (bez obrazy) a LBN JEST WIELKI - "pszeciesz" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
zabierają nam miejsce do picia, chamy jedne...
też się pod tym podpisuje, co to się porobiło że na wieniawie nie będzie można wypić piwka w plenerze, to chyba lobby barów i knajp żeby wszystkie zielone miejsca wypoczynku likwidować SKANDAL co komu przeszkadza ze po szkole sobie pójdę na piwko pod drzewko, dzieci nie demoralizuje bo w krzakach mnie nie widać, żydkom z barów nie płacę haraczu a i pije naszą Lubelską Perełkę. Skandal i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie miasto nie da ani grosza a Wy traktujecie to jakby to Miasto Lublin sponsorowało taki stadion, oni maja sie zgodzic na budowe i tyle, pieniadze dadza prywatni inwestorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@buzal nie wiem kim jesteś ale na pewno z ortografii piątek nie miałeś My tu rozmawiamy o planie zagospodarowania terenu na Wieniawie, a nie o polityce, PiSie i Kaczyńskim, nie rozumiem po co wgle Twoja wypowiedź. Wara od tego tematu. @all Ogólnie to widząc po komentarzach widzę samych abnegatów ze stulejką psychiczną. Powinniśmy się cieszyć z tego, że dawna Duma Lublina taka jak Lublinianka, którą w czasach młodości trenował Świętej Pamięci Górski, historia tego klubu sięga już lat dwudziestych zeszłego wieku. Niestety realia polskiej piłki nożnej zżarły to wszystko. Ostatnio Lublinianka zaczęła grać bardzo dobrze, 1 miejsce w lidze, jest pretendentem do awansu. Uwierzcie mi od małego grałem w tym klubie, teraz Kibicuję, widziałem jak to się wszystko wali, jak sami piłkarze opłacali sobie sędziego i wyjazdy na inne mecze. Nawet nie wiecie ilu ludzi Kocha ten klub i wiele za niego odda. W końcu pojawili się kibice, zaczęło przychodzić więcej osób, zainteresowanie rośnie - może nie gigantycznie, ale Lublinianka odbiła się od dna, po połączeniu z KP Wieniawą drużyna w końcu stanęła na nogi znalazła sponsorów, wyselekcjonowali najlepszych piłkarzy jacy byli w ich zasięgu. Od najmłodszych lat marzyłem o takim stadionie na Wieniawie, żebyśmy mieli gdzie grać porządnie, by piłka nie skakała.. to co się dzieje na dolnych boiskach to tragedia, tam powinny kształcić się nowe talenty, a nie siedzieć ludzie z piwskiem. Sam mówie o sobie , bo jestem z Wieniawy i sam traktuje dolne boiska jako melinke plenerową gdzie można się na luzie spotkać ze znajomymi, ale wiecie co? Czasy sie zmieniają pora pójść do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dosyć tych stadionów a czas na wybudowanie basenu których nadal jest za mało w miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja pacze?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas pokazujecie wizualizacje ale jak narazie nie zaczeliście budować żadnego stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie bedzie hala treningowa oraz boiska treningowe zb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maxiu napisał:
też się pod tym podpisuje, co to się porobiło że na wieniawie nie będzie można wypić piwka w plenerze, to chyba lobby barów i knajp żeby wszystkie zielone miejsca wypoczynku likwidować SKANDAL co komu przeszkadza ze po szkole sobie pójdę na piwko pod drzewko, dzieci nie demoralizuje bo w krzakach mnie nie widać, żydkom z barów nie płacę haraczu a i pije naszą Lubelską Perełkę. Skandal i tyle
Dobrze gada, polać mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy to będzie?wszystko tylko na papierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały stadion ma być na ulicy krochmalnej . a tak wogle to dobrze że będziemy mieć jakiś fajny sportowy obiekt ale teraz mniej gadania i więcej roboty ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...