Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po co ten stadion? Poza piłką nożną są inne dyscypliny w których DUŻO WIĘKSZE sukcesy mają Polacy (lubelacy w regionie też). Kasę na inwestycje rozwojowe lepiej było przeznaczyć niż na pożywkę dla "kibiców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że obiekt nie powstanie na Euro 2012.Ale to nie szkodzi.Obiekt-tak jak i inne obiekty sportowe Lublina (stadiony) stanie się kolejnym miejscem handlu.Przekupki przegania się z chodników i placów osiedlowych,pójdą na nowy stadion (o ile powstanie)
No i co do pokątnego,nielegalnego handlu mam pytanie.Przekupki przegania się z osiedli i chodników,a przed kościołami handel kwitnie w najlepsze.Sprzedawane są świeczki,palmy,pisanki,gazety,wodę święconą......I straż miejska nie reaguje.A to taki samhandel jak inny.
Noi często przed kościołami dokonywane są zbiórki pieniężne na "zbożne cele".A przecież żebractwo w Polsce jest nielegalne.Ciekawe,czy kościół występuje do władz mieskich o zezwolenie na żebractwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niż poprzedni, tylko jeszcze żółto-białe-krzesełka i wszystko będzie super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co taki duzy stadion jak i tak nigdy sie nie zapelni w calosci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za paranoja...przez budowę tych jeb... stadionów stanęły inwestycje drogowe. Między innymi S19. Potęga piłkarska się znalazła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla kogo ten stadion i kto bedzi eplacil za jego utrzymanie??. MOTOR?? HA HA HA tej bidoty nie stac na porzdanych kopaczy a stac ich bedzie na utrzymanie molocha?? ROzumiem ze poza meczami bedzie tam przeniesiona gielda odziezowa i dzieki temu stadion bedzie zarabial?? PO PROSTU SUPER !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosztem pojemnoscimiał być 15.5 a teraz tylko 15 tys zmniejszają stadion to będzie stadion jeszcze mniejszy Jak w Kielcach i Lublinie o 1.5 tysiąca widzów Panie Żuk OPAMIĘtaj ŚIĘ to nie Zamość to miał byćstadion REGIONBALNY wizytówką a wy budujecie stadionik jeszcze zmniejszacie o 500 osób .Szkoda ze Pruszkowki nie rozpoczoł budowy stadionu przy al Zygmuntowskich tam miał być stadion 18.5-20 tys widzów .Białystok 22.4 tys widzów -jesteśmy w ROZUMIE Żuka gorszym i miniejszym miastem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owalny jest ładniejszy tylko czy wokół płyty boiska będzie bieżnia??? Skoro taka inwestycja powstaje w Lublinie to może pomyśleć trochę dołożyć i wykorzystać również na imprezach lekkoatletrycznych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzedni projekt byl duzo bardziej spojny i p[oprostu ladniejszy ale to Lublin tu jest od zawsze od d..y strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie ten projekt podoba mi sie bardziej od poprzedniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie rewelacja !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno pytanie: KTO BĘDZIE NA NIM GRAŁ...?!?!? Zaniedbane miasto dziurawe ulice, po jakiego ch..ja (bo łagodniej nie mogę tego ująć) nam ten stadion. Pójdę z dzieckiem żebym kostką brukową dostał od "kibica" albo pałą od policji przez przypadek...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne jak duże miasto ale ile osób będzie chodziło oglądać. Zakładając że nie mam lublina w żadnej lidze to stadion 100 osobowy jest za duży..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Kosztem pojemnoscimiał być 15.5 a teraz tylko 15 tys zmniejszają stadion to będzie stadion jeszcze mniejszy Jak w Kielcach i Lublinie o 1.5 tysiąca widzów Panie Żuk OPAMIĘtaj ŚIĘ to nie Zamość to miał byćstadion REGIONBALNY wizytówką a wy budujecie stadionik jeszcze zmniejszacie o 500 osób .Szkoda ze Pruszkowki nie rozpoczoł budowy stadionu przy al Zygmuntowskich tam miał być stadion 18.5-20 tys widzów .Białystok 22.4 tys widzów -jesteśmy w ROZUMIE Żuka gorszym i miniejszym miastem .
Nie ważne jak duże miasto ale ile osób będzie chodziło oglądać. Zakładając że nie mam lublina w żadnej lidze to stadion 100 osobowy jest za duży..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kristo napisał:
Jedno pytanie: KTO BĘDZIE NA NIM GRAŁ...?!?!? Zaniedbane miasto dziurawe ulice, po jakiego ch..ja (bo łagodniej nie mogę tego ująć) nam ten stadion. Pójdę z dzieckiem żebym kostką brukową dostał od "kibica" albo pałą od policji przez przypadek...?
Przecież pytają czy się podoba a nie kto będzie tam grał. Nalezy czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owalny jest fajniejszy .A ja się z synem na stadion nie boje chodzić,ludzie bardzo dobrze że coś się w tyn Lublinie zaczyna dziać po co non stop narzekać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piku napisał:
owalny jest ładniejszy tylko czy wokół płyty boiska będzie bieżnia??? Skoro taka inwestycja powstaje w Lublinie to może pomyśleć trochę dołożyć i wykorzystać również na imprezach lekkoatletrycznych???
Przecież jest już obiekt lekkoatletyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze stadion oznacza budowe drużyny na ekstraklase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kristo napisał:
Jedno pytanie: KTO BĘDZIE NA NIM GRAŁ...?!?!? Zaniedbane miasto dziurawe ulice, po jakiego ch..ja (bo łagodniej nie mogę tego ująć) nam ten stadion. Pójdę z dzieckiem żebym kostką brukową dostał od "kibica" albo pałą od policji przez przypadek...?
Ty chyba już w dzieciństwie musiałeś oberwać mocno po głowie jakąś kostką skoro dzisiaj piszesz takie idiotyzmy. Jesteś niezłym ignorantem i tyle. Ciekawy jestem kiedy ostatnio przejechałeś się po całym Lublinie. Ja codziennie widzę nowy asfalt, wszędzie coś się buduje ale Ty wolisz pleść i narzekać. Przecież nikt na siłę Ci nie każe iść na stadion. Nawet lepiej dla innych, że zostaniesz w domu. Co za naród ehhh Zatrzymałeś się w latach 80/90tych gdzie w każdej kolejce co tydzień bez względu na poziom ligi dochodziło do kilkunastu burd stadionowych i próbujesz teraz wciskać ludziom kit. I jeszcze jedno, pewnie udajesz świętego a sam to swoje dziecko tłuczem kablem w zaciszu domowym. bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
Ty chyba już w dzieciństwie musiałeś oberwać mocno po głowie jakąś kostką skoro dzisiaj piszesz takie idiotyzmy. Jesteś niezłym ignorantem i tyle. Ciekawy jestem kiedy ostatnio przejechałeś się po całym Lublinie. Ja codziennie widzę nowy asfalt, wszędzie coś się buduje ale Ty wolisz pleść i narzekać. Przecież nikt na siłę Ci nie każe iść na stadion. Nawet lepiej dla innych, że zostaniesz w domu. Co za naród ehhh Zatrzymałeś się w latach 80/90tych gdzie w każdej kolejce co tydzień bez względu na poziom ligi dochodziło do kilkunastu burd stadionowych i próbujesz teraz wciskać ludziom kit. I jeszcze jedno, pewnie udajesz świętego a sam to swoje dziecko tłuczem kablem w zaciszu domowym. bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...