Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
daj Bój niech to skończą.Nawet za 5 lat ale niech wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wizualizacja wyglada jak z horroru science-fiction. Mam nadzieje, ze to jakis zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę nisze na parterze musza być przeszklone? Raz ze to wygląda tandetnie, dwa ze w sposób zasadniczy zmienia wyglad budynku do jakiego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Nie podoba mi sie takie majstrowanie przy zabytku. Co na to miejski konserwator zabytków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby tylko nie wyszla z tego jakaś bożnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO, ABY LUBLINOWI "PRZYBYŁ" KOLEJNY NOWOCZESNY TEATR !!! A jaką ma ciekawą historię... To drugi najstarszy (po Krakowie) budynek kultury... JEST SIĘ CZYM CHWALIĆ!!! Może też mamy szansę na "Stolicę kultury" ?... +++ Internauci !!! ODDAJCIE SWÓJ GŁOS (właśnie trwają tzw, "konsultacje społeczne" ), czym będzie ich więcej, to szansa na szybki remont z funduszy UE jest realna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~patriotazlublina~ napisał:
MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO, ABY LUBLINOWI "PRZYBYŁ" KOLEJNY NOWOCZESNY TEATR !!! A jaką ma ciekawą historię... To drugi najstarszy (po Krakowie) budynek kultury... JEST SIĘ CZYM CHWALIĆ!!! Może też mamy szansę na "Stolicę kultury" ?... +++ Internauci !!! ODDAJCIE SWÓJ GŁOS (właśnie trwają tzw, "konsultacje społeczne" ), czym będzie ich więcej, to szansa na szybki remont z funduszy UE jest realna...
Szansę mamy, ale czy jest w ogóle jakieś prawdopodobieństwo na to, że tą stolicą będziemy? P.S. Tak na marginesie - Witaj Patrioto - Towarzyszu niedawnych rozmów na pewnym portalu lubelskim. Nie sądziłam, że tutaj Cię "spotkam" /nwd/:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Szansę mamy, ale czy jest w ogóle jakieś prawdopodobieństwo na to, że tą stolicą będziemy? P.S. Tak na marginesie - Witaj Patrioto - Towarzyszu niedawnych rozmów na pewnym portalu lubelskim. Nie sądziłam, że tutaj Cię "spotkam" /nwd/:-)
Próbowałem z mieszkania głosować na Teatr Stary, ale jest nieaktywna. Co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj koleżanko nwd - ja z cytowanego portalu tez odszedłem, nie lubię jak mnie i innych ludzi się lekceważy... Gorące pozdrowienia !!!!! +++ W SPRAWIE TEATRU STAREGO JA GŁOSOWAŁEM NA PODSTAWIE WSKAZÓWKI W JEDNEJ Z LOKALNYCH GAZET - było to dosyć skomplikowane, ale się udało!!! WŁAŚNIE TUTAJ WIDAĆ JAK W URZĘDZIE MIASTA JEST "WSZYSTKO BARDZO ZORGANIZOWANE" I JAK PREZYDENCI, URZĘDNICY DBAJĄ "O WSZYSTKO"... Obecne rządy to PO-rażka... GOSPODARZU LUBLINA "OBUDŹ SIĘ" - "bo kota pogoniliście, a myszy harcują"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE REDAKCJA DZIENNIKA WSCHODNIEGO BĘDZIE ZAŁĄCZAŁA KUPONY DO GŁOSOWANIA W SPRAWIE TEATRU STAREGO?... Podobna akcję (w spr. remontu linii kolejowej Lublin-Warszawa) zorganizowała Gazeta Wyborcza w Lublinie... I zebrali ponad 20 tys. głosów poparcia... Czyli warto angażować się "w ważne społeczne inicjatywy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Czy naprawdę nisze na parterze musza być przeszklone? Raz ze to wygląda tandetnie, dwa ze w sposób zasadniczy zmienia wyglad budynku do jakiego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Nie podoba mi sie takie majstrowanie przy zabytku. Co na to miejski konserwator zabytków?
Takie duże przeszklone otwory okienne mają tutaj taki sam sens jak dziura w moście. Mam wrażenie, że pani architekt musiała stymulować swoją wyobraźnię peyotką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-k napisał:
Takie duże przeszklone otwory okienne mają tutaj taki sam sens jak dziura w moście. Mam wrażenie, że pani architekt musiała stymulować swoją wyobraźnię peyotką!
niezupelnie rozumiem te krytyke....duze okna sa powrotem do pierwotnego stanu...to fakt ze zostaly swego czasu zamurowane (co robiono rowniez z innmymi budynkami) oszpecal dobra architekture na cale lata. Ja osobiscie ciesze sie z ich powrotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo : Dziennik Wschodni i Wybiorcza podlegają Agorze czytaj Michnikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...