Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wygląda nowa toaleta na placu Litewskim. Jak się wam podoba?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 12:51 Powrót do artykułu
To chyba Stelmach projektował Ten sam od obory koncertowej. Wsamraśna, jak cały pożal się Boże projekt "nowego", "ładniejszego" placu z tymi samymi chaszczami co zawsze i jedynie nową nawierzchnią oraz kolejną fontanną... Imponującą, ale sama fontanna placu niei czyni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wam kible?? Walcie kupy i odlewajcie się pod drzewkami, tak jak do tej pory.Wasze pieski mają co wąchać i co lizać, wy też, wszak liżecie im pyski!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perełka architektury. To jest prawdziwa przyczyna przeprowadzenia tej inwestycji. Ta niezwykła budowla będzie się z pewnością kojarzyć potomnym z rządami Platformy Obywatelskiej. Wprost nie mogę doczekać się uroczystego otwarcia tego przybytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie płatne sikanie to nie będę korzystać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co pisać że tak wyglada nowa toalate, przecież ona jest nie skończona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tożto kubizm w czystej formie Nie znata sie krytykanty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontener
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To chyba Stelmach projektował Ten sam od obory koncertowej. Wsamraśna, jak cały pożal się Boże projekt "nowego", "ładniejszego" placu z tymi samymi chaszczami co zawsze i jedynie nową nawierzchnią oraz kolejną fontanną... Imponującą, ale sama fontanna placu niei czyni...
Widzę, że nie tylko ja rozpoznałam autora tego dzieła. Niestety Nadwornego architekta naszego Miasta. Aż żal ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Stelmach akurat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeba**na sonda. Kibel jeszcze nie skończony to co mam o nim sądzić? zresztą tam nie idzie się podziwiać tylko załatwić potrzebę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha pokażcie ten cud po roku srania i szczania pościanach i na podłoge 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile to cudo kosztowało, projektant to chyba nie wysilił się intelektualnie przy projekcje i wkomponowaniu w przestrzeń. Ciekawe czy sedesy będą widoczne z zewnątrz, bo raczej na ścianki działowe z drzwiami to za mało miejsca przy takiej kubaturze budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie skierowane do Polaków czy im się coś podoba jest pytaniem retorycznym. Bardziej zrzędzącego i marudnego narodu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Czytajcie ze zrozumieniem! To koromysło to naziemna część podziemnego szaletu. W tym kontenerze zaczyna się wejście, klatka schodowa i winda dla niepełnosprawnych prowadzące do kibelka pod ziemią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że nie tylko ja rozpoznałam autora tego dzieła. Niestety Nadwornego architekta naszego Miasta. Aż żal ściska.
No nie, to akurat nie on, to był tylko żart, bo projekt na jego poziomie. Równie udany jak Biblioteka Miejska i obora koncertowa. I nie, biurowiec na Zana ani przyszły hotel na Probostwie zdania o nim nie zmienią - niestety będzie dla mnie tak dobry, jak jego najgorsze dzieła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyburzyc tego kloca i schwac kible pod ziemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no piijjjeeekny, idealnie komponujacy sie z okoliczna architektura ... kto w konccu pogoni tego murarza co sie mieni architektem ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczna harmonia do s....... i w sam raz miejsce dla pisuarów taka sala kolumnowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie macie o czym pisać tylko o sraczu jest jaki i jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuje tu wizje Stelmacha ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...