Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję , że połączenie z holandią będzie to częściej bym w polsce bywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani już od miesiąca pas startowy odkurza, bo Żók ma bileta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
równiez mam nadzieje na połoączenie z holandią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale blaszak!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zmierza ku sczesliwemu końcowi ale...zastanawia mnie zasadność połączenia kolejowego. Jechałem ostatni z Warszawy Centralnej na lotnisko Okęccie kolejką SKM w godzinach południowych, podróż ok 20 min, nowe czyste składy w środku klima :-). Ale podróżujących bardzo mało - na końcowej stacji wysiadło ok 20 osób...Ciekawe jak tpo będzie w Lublinie-Swidniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adi napisał:
Ale blaszak!!!!!
Taki sam jest w Dubrowniku i nikt nie narzeka a przewija sie przez niegio tysiace turystow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podróżnik napisał:
wszystko zmierza ku sczesliwemu końcowi ale...zastanawia mnie zasadność połączenia kolejowego. Jechałem ostatni z Warszawy Centralnej na lotnisko Okęccie kolejką SKM w godzinach południowych, podróż ok 20 min, nowe czyste składy w środku klima :-). Ale podróżujących bardzo mało - na końcowej stacji wysiadło ok 20 osób...Ciekawe jak tpo będzie w Lublinie-Swidniku
w świdniku będzie podobnie, albo gorzej. przepychać się przez zatłoczony Lublin, zeby dojechać do PKPi potem ładować na szynobus - bedzie mało chętnych. ktoś znajomy , albo z rodziny zawsze autem podrzuci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiosną 10 samolotów dziennie będzie miał pan prezes Muszyński, jak zapowiada. to rocznie wychodzi ok. 470 tys.pasażerów. pozyjemy, zobaczymy ale to wygląda na jakieś fiction ( nie sience bynajmniej )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie 15: Halo, policja, ukradli mi odkurzacz.... została mi się ino rura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adi napisał:
Ale blaszak!!!!!
Nie narzekaj, widziałeś Airport Rzeszów w początkach działalności ? Widziałeś te połączone kontenery ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super lotnisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
w świdniku będzie podobnie, albo gorzej. przepychać się przez zatłoczony Lublin, zeby dojechać do PKPi potem ładować na szynobus - bedzie mało chętnych. ktoś znajomy , albo z rodziny zawsze autem podrzuci
Z chełma z zamościa bedzie sie opłacało przyjechać pociągiem z przesiadka w lublinie lub w swidnik miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes jest najlepszy:-)przecież ten kolo nie potrafi się wysłowić, już nie mówię że powinien władać poprawną polszczyzną, no rozumie że to jest stanowisko polityczne i nie ważne kto i co tylko z jakiej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapliczka? Co to K U R W A ma znaczyc? Czy te katabasy musza wszedzie miec swoj przyczolek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Kapliczka? Co to K U R W A ma znaczyc? Czy te katabasy musza wszedzie miec swoj przyczolek?
Kolego skoro w centrach miast na kazdym rogu stoi smierdzacy kebab to czemu ma nie byc kaplicy na lotnisku - jak do psiego zarcia tak i do kosciola nikt nie zmusza cie chodzic ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY katolicka cipo a kto zapłaci za wynajem tej kaplicy? ty i ja bo napewno nie te czarnuchy! lokal mógłby normalnie zarabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mac napisał:
TY katolicka cipo a kto zapłaci za wynajem tej kaplicy? ty i ja bo napewno nie te czarnuchy! lokal mógłby normalnie zarabić [/quote] [quote name='mac' timestamp='1342179769' post='649055'] TY katolicka cipo a kto zapłaci za wynajem tej kaplicy? ty i ja bo napewno nie te czarnuchy! lokal mógłby normalnie zarabić
Dokladnie zgadzamn sie. Tylko to katolickie oszolomstwo malo nie klei tematu. Dla nich kapliczka nawet w sraczu moze stan, bo i czemu nie? Katabasy swoj punkcik uslugowo biznesowy wszedzie musza wstawic! nie zdziwilbym sie ze jakis ksiezulek na liscie plac tez bedzie widnial, bo to wazna persona w porcie lotniczym jak kapelan w wojsku. Tragedia !!!! zastanawiam sie czyj to byl pomysl, katabasow czy nadgorliwych urzedasow co w dupsko lubia czarnym ksieciom wchodzic bez lubrykantow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...