Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tarasy Zamkowe. Właściciel podał datę otwarcia

Utworzony przez lubman, 10 lutego 2015 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Niedługo cały Lublin to będą galerie handlowe i nic więcej. Nie buduje się zakładów produkcyjnych, nie tworzy przemysłu tylko banki i galerie. Zgniły zachód. Ciekawe gdzie ludzie będą mogli uczciwie i godnie zarobić żeby stać ich było kupować w takich galeriach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i w czym masz problem ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd lubelska biedota będzie na te parisy i inne badziewia miała kasę?Cszy inwestorzy maja mózg czy tylko kasę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galerie i banki budowane są za prywatne pieniądze, a nie publiczne - więc czym się przejmujesz? Nie twoje pieniądze - nie twoje ryzyko. Nie chcesz, nie musisz z nich korzystać.   A jak chcesz więcej fabryk w Lublinie - to je zakładaj, bo chyba nie sądzisz, że od tego jest państwo albo gmina. Czasy, kiedy ze środków publicznych tworzono fabryki, na szczęście już dawno minęły.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie poinformował że niebawem; tak jak pewnie się domyslacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublman uważasz, że żeby kupować w galerii to trzeba być bogaczem i zarabiać wielkie pieniądze? ubrania są lepszej jakości i tańsze niż na bazarach, targach, giełdach wystarczy patrzeć kiedy są obniżki (nie trzeba wychodzić z domu żeby sprawdzić tylko wchodzimy na oficjalną stronę danego sklepu). Poza tym dostajemy paragon i mamy ileś dni na zwrot gdzie masz następny plus. W galerii masz też ciepło, są przymierzalnie, normalna ubikacja. Bazary, targi nie wiem kto tam jeszcze chodzi, ale dawno powinno to przestać istnieć, więc co do galerii nic nie mam tylko muszą być w odpowiednich ilościach w miastach. Oczywiście masz rację w Lublinie jest już za dużo galerii, a prawie że w każdej są też te same sklepy. Przydała by się jakaś fabryka, zakłady pracy gdzie zatrudnią ludzi nie za najniższą krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysia,pozwol ,że jako znawca branży (mam swoją działalność handlową) po informuje Cię,że te wspaniałe galerie to gigantyczne koszty najmu,które co Cię zapewne zdziwi są przerzucane na klientów.Te piękne szmatki kosztują grosze,gdy wjeżdżają do galerii,a na półce robi się 300% marży,aby potem dla Twojej nieukrywanej satysfakcji dać rababcik :)Welcome!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd lubelska biedota będzie na te parisy i inne badziewia miała kasę?Cszy inwestorzy maja mózg czy tylko kasę??
Zapytaj skąd ma  - bo w galeriach tłok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysia,pozwol ,że jako znawca branży (mam swoją działalność handlową) po informuje Cię,że te wspaniałe galerie to gigantyczne koszty najmu,które co Cię zapewne zdziwi są przerzucane na klientów.Te piękne szmatki kosztują grosze,gdy wjeżdżają do galerii,a na półce robi się 300% marży,aby potem dla Twojej nieukrywanej satysfakcji dać rababcik :)Welcome!
  Wiem o tym że te ubrania kosztują grosze i jest naliczana bardzo duża marża (nie tylko te, bo te z bazarów także) i są oczywiście produkowane w Chinach, Tajwanie, Bangladeszu. Tylko nie wiedzieć czemu bazarowe kosztują praktycznie tyle samo, są paskudne i szybko się niszczą, więc wolę kupować w galerii. Na świecie nie ma nic za darmo, chyba normalne i do jakiego sklepu się nie pójdzie marża jest bo musi być, przecież nie można wyjść na 0 tylko trzeba za coś żyć.   Ja kupuje tylko z wyprzedaży po obniżkach, nie kupie sobie spodni, czy swetra po normalnej cenie jakie sa w galeriach, czyli 100-200zł, bo kupię za 40-60zł, a czasami nawet i taniej jak się uda trafić. A o np. dzisiaj na facebooku rozdają rabaciki -40% na wszystkie artykuły w cropp, wystarczy pobrać kod, przepisać go na kartkę i pokazać przy kasie jeżeli coś kupujemy. I co ja jestem zadowolona bo kupię sobie coś w dla mnie normalnych pieniądzach, a sprzedawca jest zadowolony bo i tak sprzedał z zarobkiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galerie i banki budowane są za prywatne pieniądze, a nie publiczne - więc czym się przejmujesz? Nie twoje pieniądze - nie twoje ryzyko. Nie chcesz, nie musisz z nich korzystać.   A jak chcesz więcej fabryk w Lublinie - to je zakładaj, bo chyba nie sądzisz, że od tego jest państwo albo gmina. Czasy, kiedy ze środków publicznych tworzono fabryki, na szczęście już dawno minęły.  
  Ale jesteś prymityw????/ Tylko tyle mogę napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie tam ciesze. Bede miala blisko a nie przez pol miasta jechac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No myć się galerianki i zakładać czyste majtki... w krótce otwarcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda w Lublinie to mit. Kryzys mamy ale wolnych miejsc parkingowych pod galeriami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownicy też płacą za parking??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...