Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targ i dworzec busów zostaną na 10 lat? 1300 podpisów \"za\"

Utworzony przez lublinianin, 26 czerwca 2012 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Pewnie od zaściankowców z Rzeszówka dojeżdżających do Lublina busami. Trzoda jakiej mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie,niech Pan nie pozwala szntażować się jakimś Gumofilcom!Ma Pan moje poparcie-zrobić porządek z tym syfem w środku miasta!Pańscy poprzednicy nie mieli "jaj" i najlepiej im wychodziło lawirowanie i nienarażanie się. Głosowałem na Pana i jak na razie nie żałuję.Pomalutku ale w końcu coś się rusza w tym mieście.Proszę tylko być konsekwentnym. Lublinianin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam kto to podpisał? Pewnie chodzą od mieszkania do mieszkania i mieszają jakimś babciom w głowach bo one przecież że są za targiem. Nie ma nadzieji dla tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie istnieje coś takiego jak referendum lokalne? A nie jakieś sfałszowane podpisy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy kilka dni i zbierze się co najmniej 10 tys. podpisów za tym, żeby zlikwidować ten obskurny targ i przenieść dworzec PKS w okolice dworca PKS. Należy raz na zawsze zrobić porządek z tym syfem w centrum miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali 2 dychy to podpisałam. I co nie wolno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten targ i busy to SKANDAL !!!! wypierdizelić ten SYF z centrum miasta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalić to dziadostwo i zbudować piękną wizytówkę miasta. Popieram pomysł prezydenta, oby tylko nie jakieś metalowe hale marketów. Mini galeryjka, skwery, place zabaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd! napisał:
Wystarczy kilka dni i zbierze się co najmniej 10 tys. podpisów za tym, żeby zlikwidować ten obskurny targ i przenieść dworzec PKS w okolice dworca PKS. Należy raz na zawsze zrobić porządek z tym syfem w centrum miasta!
Chyba o Dworzec PKP chodziło jak mniemam:-) Ale do rzeczy: Zbieranie podpisów za pozostawieniem tego syfu na Podzamczu jest stratą czasu i żadne lokalne referendum nie jest tutaj potrzebne. BO TA KWESTIA JUZ ZOSTAŁA ROZTRZYGNIĘTA W WYBORACH NA PREZYDENTA MIASTA LUBLINA. Podzamcze idzie do zmiany bo tak zadecydowali Mieszkańcy Lublina w ostatnich wyborach samorządowych. Do tego ZOBOWIĄZALI Prezydenta Krzysztofa Żuka. To jest demokracja. Decyzja została juz podjęta w wyborach przez wiekszość,która nie chce tego syfu w centrum miasta i koniec tego tematu. Wykonawcą woli wiekszości jest Prezydent Lublina, mam nadzieję, że mu nie zabraknie energii i determinacji w wykonywaniu decyzji wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównać to dziadostwo z ziemią . To miejsce to WSTYD i HAŃBA do Lublina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowanie w imię interesów prywatnych a nie interesów miasta powinno być karane dożywotnim zakazem uczestnictwa w zyciu politycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykluczone, bylo pare lat na ład, a nic nie zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebuje pomysłu na nazwę strony na facebooku, w której wyrazimy swój sprzeciw dla syfiastego dworca przez kolejne 10 lat!! Ma ktoś jakieś propozycję? Zobaczymy, kto wtedy będzie miał więcej podpisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio coraz częściej zaczęto mówić o zmianach wokół terenów wokół PKS-ua to by zmusiło handlarzy fajek do wyprowadzki a przecież to żyła złota taki handel! Policja i Celnicy juz dawno zostali opłaceni by dawali im spokój a teraz trzeba było Prezydentowi dac parę tysięcy by pozwolił dalej na ten syf i bezprawie! A swoją drogą ciekawe ile osób jest za likwidacją tego bałaganu? raczej nie kilkaset a kilka tysięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie wreszcie porządek z tym miejscem w centrum miasta! Koniec z bałaganem i brudem. Niech powstanie coś nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna byc za tym zeby ten syf tam utrzymywal sie jeszcze 10 lat przeciez to wyglada jak w kraju 3 swiata-wizytowka Lublina dla wszystkich ktorzy przyjezdzaja do miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł z tą stroną na Facebook-u. Niech ktoś wrzuci linka tutaj, gdy zrobi tą stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
214h napisał:
Ja sie pytam kto to podpisał? Pewnie chodzą od mieszkania do mieszkania i mieszają jakimś babciom w głowach bo one przecież że są za targiem. Nie ma nadzieji dla tego miasta. [/quote] [quote name='214h' timestamp='1340731270' post='642351'] Ja sie pytam kto to podpisał? Pewnie chodzą od mieszkania do mieszkania i mieszają jakimś babciom w głowach bo one przecież że są za targiem. Nie ma nadzieji dla tego miasta.
Podpisali ludzie którzy tam pracują idioto!! A żeby uprzedzić następne durne pytanie to nie podpisywali tego handlarze papierosów bo ich akurat nie ma aż 1300 osób!!! Syf jest bo miasto specjalnie nie pozwala tego terenu odnowić po to aby sprzedać inwestorom (na pewno nie z Polski) Jeżeli przedłużą umowę na 10 lat to powstanie nowy czysty targ i wiele się zmieni. Na razie to urzędnikom bardzo na tym zależy aby to wyglądało jak syf w którym sprzedaje się tylko fajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podpisali ludzie którzy tam pracują idioto !! A żeby uprzedzić następne durne pytanie to nie podpisywali tego handlarze papierosów bo ich akurat nie ma aż 1300 osób!!! Syf jest bo miasto specjalnie nie pozwala tego terenu odnowić po to aby sprzedać inwestorom ( na pewno nie z Polski ) Jeżeli przedłużą umowę na 10 lat to powstanie nowy czysty targ i wiele się zmieni. Na razie to urzędnikom bardzo na tym zależy aby to wyglądało jak syf w którym sprzedaje się tylko fajki
No, gdybył bym Prezydentem Lublina i zastanawiał się nad decyzją: co z tą "stajnią Augiasza" na Podzamczu zrobić, to powiem tylko jedno-zdecydowanie przekonałaś mnie: tam muszą wejść buldożery, zrównać wszystko i zaorać oprócz kilku zabytkowych kamienic i cerkwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Bardzo dobry pomysł z tą stroną na Facebook-u. Niech ktoś wrzuci linka tutaj, gdy zrobi tą stronę.
Ta super pomysł! Na gejowskim portalu będą decydować gimbusy co zrobić z setkami uczciwie pracujących ludzi, Weź ty najlepiej załóż stronkę pod tytułem "jestem pier***nięty" i zbieraj sobie podpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...