Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dr Nowak z Elizówki nie będzie budował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targ targiem ale AMFITEATR to by się przydał!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile nie jestem zwolennikiem likwidowania takich przybytków handlu badziewiem wszędzie, gdzie tylko się da - tak w tym przypadku ten targ potwornie w oczy kole... jedna z piękniejszych panoram starego miasta w POLSCE, nie tylko w Lublinie - niestety, dalej będzie szpecona biedabudami i koszmarami architektonicznymi posadowionymi pod tym wzgórzem... Przykre. Ale jakże lubelsko-wschodnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączam się do opinii przedmówcy, że jedna z najpiękniejszych panoram, którą i tak szpeci zabudowa Zespołu Szkół Nr 1 na Podwalu, to jeszcze dodatkowo zostanie tu utrzymane targowisko. Wstyd za naszych miejskich urbanistów, dziwi mnie, że nie ma w tej sprawie protestów. Błonie można by urządzić w sposób piękny, wielkomiejski dosadzając drzew, robiąc skwery, fontanny z iluminacjami świetlnymi, widoczne z biegnącej wzdłuż Al. Unii Lubelskiej. Targi wyprowadzić z centrum miasta! A tak blaszana buda będzie symbolem centrum Lublina po wieki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to wywalić ten śmierdzący moczem targ i wyburzyć paskudny budynek ZS1, i tak nikt normalny by do tej szkoły nie poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, kwestia targu...za każdym razem jak tam idę ( raz na kilka lat) myslę sobie" o może kupię cos taniego i ładnego" i ZA KAŻDYM razem wychodzę z niczym, bardzo zniesmaczona. Ohyda i kicz tam panujące mnie powalają. Nie żałowałabym gdyby zlikwidowali te budy szpecące miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...