Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zmowa organizatorów szkoleń i egzaminatorów łapówkarzy z parlamentem przynosi zyski policjantom i szkoleniowcom. Płacą jak zwykle obywatele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PASY TO WOLNY WYBÓR PASAŻERA I KIEROWCY KIEROWCA NIE POWINIEN ZMUSZAĆ PASARZERÓW DO ZAPIĘCIA PASÓW, A JAK CHCĄ KARAĆ TO NIE KIEROWCĘ TYLKO KAŻDY ZA SIEBIE PO 500ZŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
PASY TO WOLNY WYBÓR PASAŻERA I KIEROWCY KIEROWCA NIE POWINIEN ZMUSZAĆ PASARZERÓW DO ZAPIĘCIA PASÓW, A JAK CHCĄ KARAĆ TO NIE KIEROWCĘ TYLKO KAŻDY ZA SIEBIE PO 500ZŁ
Akurat się mylisz, bo przy potężnej czołówce pasażer siedzący za tobą bez pasów generuje taką siłę, że łamie twój fotel i ciebie jak zapałkę, a wtedy nie masz szans na przeżycie. Oczywiście wolny wybór jest zawsze... Możesz równie dobrze skoczyć pod pociąg, to też będzie twój wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro i rydzio - Wasze wpisy są tak idiotyczne, że aż mi niedobrze się robi. ten o pasach to jeeeeszcze jakoś ujdzie, ale o zmowie, to już masakra. nikt nie każe "kierowcom" posiadać samochodu, nikt nie każe nim jeździć. co więcej, nikt nie mówi, że trzeba gadać przez komórkę w czasie jazdy, wozić bachora walającego się po fotelach, czy niezapiętą w pasy trójkę koleżków z tyłu. to "obywatele" sami wybierają, co chcą zrobić. skoro nie pomagają statystyki wypadków, informacje i przestrogi, to może pomogą punkty. moim zdaniem nie powinno być tak łatwo z kursami doszkalającymi. powinny kosztowac po 5000 złotych i kończyć się trudnym egzaminem. może wtedy deb***stwo by uważało. korzystanie z komórki w czasie jazdy - utrudnia życie innym kierowcom. nie raz miałem tego przykład. najtańsza słuchawka BT kosztuje ok. 50 złotych. najtańsze słuchawki na kablu - 3 złote! nie wożąc dziecka w foteliku zagrażasz sobie, ale i dziecku, które - choć "Twoje" - jest żywym człowiekiem i ma prawo żyć. musi być chronione. a skoro rodzic jest za głupi, by je odpowiednio chronić, musi robić to państwo pasy - jeśli Ty ich nie zapniesz, to możesz np. przy czołówce wylecieć przez przednią szybę i zabić pasażera samochodu, z którym się zderzyłeś. a jak nie zapnie pasa Twój pasażer z tyłu, to przy zderzeniu przy niewielkiej prędkości zabije Ciebie, bo będzie ważył tonę. przepisy ŚWIETNE! Powinno być więcej punktów i więcej kasy za te i inne wykroczenia. a obywatele zawsze mają wybór. żeby nie płacić, wystarczy stosować się do przepisów. nic prostszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co oni myślą, że te zmiany coś dadzą? Owszem, to, że ludzie będą bez prawka jeździć i tyle. Już teraz ilu tak robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z jazda po pijaku? idealnie byloby zabierac calkowicie prawko+pierdel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiem abym pochwalał jazdę bez pasów czy prowadzenie pojazdu z telefonem przy uchu a tym bardziej SMS-owanie. Z tym że tu czuje się inną intencję zarządzających Państwem -otóż Tusk z Rostowskim rozpoczyna dawno zapowiedziane SKUBACZKI. Że boi się dotknąć rekinów finansowych bo to ich kolesie więc skupiają się na tych co to w czymś się zapomną lub nie mają innego wyjścia i będąc przyłapanymi wrzucą dodatkową składkę do ich przepastnego worka. Tylko że jak Rosjanie pogonią Putina to myślę że Polacy będą nie gorsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rtij napisał:
a co z jazda po pijaku? idealnie byloby zabierac calkowicie prawko+pierdel
Może zamiast więzienia konfiskata autka, dozywotnie odebranie prawka oraz wysoka grzywna dla pijanych kierowców którzy ostatnio rzeczywiscie są prawdziwą plagą polskich dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
PASY TO WOLNY WYBÓR PASAŻERA I KIEROWCY KIEROWCA NIE POWINIEN ZMUSZAĆ PASARZERÓW DO ZAPIĘCIA PASÓW, A JAK CHCĄ KARAĆ TO NIE KIEROWCĘ TYLKO KAŻDY ZA SIEBIE PO 500ZŁ
Oczywiście że pasy to wolny wybór, zawsze kiedy mam jechać z pasażerami daję im do wyboru: albo zapinają pasy albo ze mną nie jadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
PASY TO WOLNY WYBÓR PASAŻERA I KIEROWCY KIEROWCA NIE POWINIEN ZMUSZAĆ PASARZERÓW DO ZAPIĘCIA PASÓW, A JAK CHCĄ KARAĆ TO NIE KIEROWCĘ TYLKO KAŻDY ZA SIEBIE PO 500ZŁ
Wyjeżdżając poza miasto zawsze mam zapięte pasy, natomiast w mieście od kiedy zginął mój kolega uderzony z boku od jego strony, już nie. Nawet policjanci którzy byli na miejscu wypadku stwierdzili,że gdyby miał niezapięte pasy to miałby 80% większą szansę przeżycia. Owszem po mieście jeżdżę bardziej skupiony i o ile szybciej niż na to zezwalają przepisy to bardzo niewiele.Uważam że prędkość poruszania się jest rzeczą względną którą warunkują :pogoda,predyspozycja kierowcy, stan techniczny pojazdu. To my sami siadając za kierownicę musimy przeanalizować czym dysponujemy, natomiast jakieś tam łapanki ??? Już w niejednym przypadku pokazały że to gówno prawda . Jadąc w kierunku Warszawy był taki jeden "czarny punkt" -dziesięć lat temu widniało na nim 18 zabitych ,dzisiaj już jest ich 29 śmiertelnych ofiar.... dało to coś poza tym że dodatkowo odwraca uwagę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy naprawdę sądzicie, że to coś zmieni?!Co chwilę zaostrzane są przepisy i tworzone nowe, których i tak połowa kierowców nie zna lub świadomie nie przestrzega. Trzeba zmienić chory system szkolenia i egzaminowania kierowców (patrz Finlandia), pokazać jakie skutki mogą takie wykroczenia wywołać,ale w naszym kraju najlepiej jest wszystkiego zabronić i karać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
herbatnik napisał:
daro i rydzio - Wasze wpisy są tak idiotyczne, że aż mi niedobrze się robi. ten o pasach to jeeeeszcze jakoś ujdzie, ale o zmowie, to już masakra. nikt nie każe "kierowcom" posiadać samochodu, nikt nie każe nim jeździć. co więcej, nikt nie mówi, że trzeba gadać przez komórkę w czasie jazdy, wozić bachora walającego się po fotelach, czy niezapiętą w pasy trójkę koleżków z tyłu. to "obywatele" sami wybierają, co chcą zrobić. skoro nie pomagają statystyki wypadków, informacje i przestrogi, to może pomogą punkty. moim zdaniem nie powinno być tak łatwo z kursami doszkalającymi. powinny kosztowac po 5000 złotych i kończyć się trudnym egzaminem. może wtedy deb***stwo by uważało. korzystanie z komórki w czasie jazdy - utrudnia życie innym kierowcom. nie raz miałem tego przykład. najtańsza słuchawka BT kosztuje ok. 50 złotych. najtańsze słuchawki na kablu - 3 złote! nie wożąc dziecka w foteliku zagrażasz sobie, ale i dziecku, które - choć "Twoje" - jest żywym człowiekiem i ma prawo żyć. musi być chronione. a skoro rodzic jest za głupi, by je odpowiednio chronić, musi robić to państwo pasy - jeśli Ty ich nie zapniesz, to możesz np. przy czołówce wylecieć przez przednią szybę i zabić pasażera samochodu, z którym się zderzyłeś. a jak nie zapnie pasa Twój pasażer z tyłu, to przy zderzeniu przy niewielkiej prędkości zabije Ciebie, bo będzie ważył tonę. przepisy ŚWIETNE! Powinno być więcej punktów i więcej kasy za te i inne wykroczenia. a obywatele zawsze mają wybór. żeby nie płacić, wystarczy stosować się do przepisów. nic prostszego.
Herbatnik jestem pełen podziwu dla twojego intelektu . Jest tylko jedna taka uwaga ...ilu się zabiło będą zapiętych w pasy ale z pedałem gazu przy podłodze ?. Ilu takich doprowadziło do masakry całych rodzin łącznie z dziećmi w fotelikach ? Dzisiaj tamci gryzą ziemię a oni chodzą a właściwie jeżdżą i rodzinom ofiar śmieją się w oczy ?.Myślisz że do nich dotrze jakiś argument ? Jeżeli Państwu zależałoby faktycznie na bezpieczeństwie obywateli to uzbroiliby te maszty w urzadzenia pomiarowe i z uzasadnionych przyczyn walili po kieszeniach.Tu przyjacielu idzie o kasę bez dodatkowych nakładów i o nic więcej. Owszem Tusk osiągnie swój cel na polskich drogach zwiększając cenę paliwa do 8zł/litr -wtedy będzie bezpiecznie bo tylko on i jeszcze paru innych będzie miało za co zatankować. Bieda doprowadziła już do tego że w szkołach brakuje dzieci i te szkoły się zamyka - będzie się i zaorywać drogi jak porządzą ci od globalnego wizjonerstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop polski napisał:
Herbatnik jestem pełen podziwu dla twojego intelektu . Jest tylko jedna taka uwaga ...ilu się zabiło będą zapiętych w pasy ale z pedałem gazu przy podłodze ?. Ilu takich doprowadziło do masakry całych rodzin łącznie z dziećmi w fotelikach ? Dzisiaj tamci gryzą ziemię a oni chodzą a właściwie jeżdżą i rodzinom ofiar śmieją się w oczy ?.Myślisz że do nich dotrze jakiś argument ? Jeżeli Państwu zależałoby faktycznie na bezpieczeństwie obywateli to uzbroiliby te maszty w urzadzenia pomiarowe i z uzasadnionych przyczyn walili po kieszeniach.Tu przyjacielu idzie o kasę bez dodatkowych nakładów i o nic więcej. Owszem Tusk osiągnie swój cel na polskich drogach zwiększając cenę paliwa do 8zł/litr -wtedy będzie bezpiecznie bo tylko on i jeszcze paru innych będzie miało za co zatankować. Bieda doprowadziła już do tego że w szkołach brakuje dzieci i te szkoły się zamyka - będzie się i zaorywać drogi jak porządzą ci od globalnego wizjonerstwa.
TUSK żeby jeżdżić samochodem bez pasów to przyciemnił sobie szyby, a za nim cała reszta. Gdy PIS zaczął się do tego przypier***ać to ten olał wszystko i teraz do domu lata samolotem,i dalej bez pasów. Co z tą Polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może zamiast więzienia konfiskata autka, dozywotnie odebranie prawka oraz wysoka grzywna dla pijanych kierowców którzy ostatnio rzeczywiscie są prawdziwą plagą polskich dróg.
Prawdziwą plagą są trzeźwe barany takie jak Ty bezpodstawnie obwiniający pijanych i powodujący ponad 90% wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijak napisał:
Prawdziwą plagą są trzeźwe barany takie jak Ty bezpodstawnie obwiniający pijanych i powodujący ponad 90% wypadków.
Pijaków za kierownicą należy surowo karać i dożywotnio pozbawiać prawa jazdy bo pijany kierowca to potencjalny drogowy zabójca i tyle w temacie, cymbale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pijaków za kierownicą należy surowo karać i dożywotnio pozbawiać prawa jazdy bo pijany kierowca to potencjalny drogowy zabójca i tyle w temacie, cymbale.
No to Ty jesteś potencjalym gwałcicielem kmiocie i co Ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę czysty idiotyzm z tymi pasami. To moja sprawa czy sobie zapinam pasy czy nie. Jeżeli chce się zabić ( chodź czasem to pasy zabijają) to moja sprawa. I nikomu tym nie wyrządzam krzywdy. Naprawdę mega przegięcie to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...