Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Te szkoły uczą najlepiej w Lubelskiem (wideo)

Utworzony przez loken, 15 stycznia 2014 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Pan wicedyrektor nie wie co mówi bo na niczym się nie zna. Taka jest smutna prawda dotycząca najlepszego technikum w kraju. Naprawdę żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brednie?! Staszic teraz wyłącznie 'jedzie po opinii' Dobrze uczący nauczyciele? Kpina, większość nauczycieli w tej szkole sprawia wrażenie pracujących tam za karę, a nie z powołania. Świetne wyniki na maturze? Oczywiście, bo wszyscy biorą korki z czego tylko się da. Ponad to przerośnięte ego dyrektora i średniowieczne zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istny cyrk to wypowiedź wicedyrektora ZSE na Wojciechowskiej który nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek co się w szkole dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo sie dotyczy wicedyrektor "najlepszego liceum w Lublinie". Nie umie uczyć, wszyscy chodzą na korki a potem jak są wyniki z matur to twierdzi że to jej zasluga. Przykre, ale prawdziwe.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co chodzicie do tego Staszica, jak można wybrać bardziej lajtowa szkole a i tak zdać dobrze maturę przy korzystaniu z korków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co chodzimy do Staszica? a powiem Ci, że dlatego, że to zajebista szkoła :) oczywiście, zdarzają się przecież słaby nauczyciele i wiele minusów, ale powiedzmy sobie szczerze, gdzie ich nie ma? :)  po drugie, samo wyposażenie szkoły imponuje. no bo w którym liceum w każdej sali jest nowiuśki projektor? ogólnie szkoła jest stara, ale czuć świetny klimat. po trzecie, sama   myśl, że dostałam się do 21 szkoły w Polsce jest budujący. a na korkach nie jeżdżę, średnia 4,0 mnie w pełni satysfakcjonuje, aktualnie myślę nad zajęciami, które pomogą mi w zdaniu matury z biologii i chemii na wysokim poziomie. także zazdrośniku, dziękuję za uwagę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo sie dotyczy wicedyrektor "najlepszego liceum w Lublinie". Nie umie uczyć, wszyscy chodzą na korki a potem jak są wyniki z matur to twierdzi że to jej zasluga. Przykre, ale prawdziwe.
akurat Pani Wicedyrektor uczyć nie umie, przykra prawda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także zazdrośniku, dziękuję za uwagę :)
  Po pierwsze, przestań wpieprzać te emotikony w co drugim zdaniu, bo nie masz już ośmiu lat. Po drugie, słowo "także" to synonim (drugie trudne słowo) słowa "również". Więc to co napisałaś znaczy "również zazdrośniku dziękuję za uwagę" (i wtedy ta uśmiechnięta mordka na końcu zdania oznacza uśmiech politowania nad Twoim poziomem znajomości języka polskiego). Kiedyś istniało słowo "więc" oznaczające to samo co zwrot "tak, że", który prawdopodobnie miałaś na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co chodzimy do Staszica?
A po trzecie rozpoczynaj znania dużą literą, bo Twoja "tfurczość" nie najlepiej świadczy o poziomie nauki języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co chodzimy do Staszica? a powiem Ci, że dlatego, że to zajebista szkoła :) oczywiście, zdarzają się przecież słaby nauczyciele i wiele minusów, ale powiedzmy sobie szczerze, gdzie ich nie ma? :)  po drugie, samo wyposażenie szkoły imponuje. no bo w którym liceum w każdej sali jest nowiuśki projektor? ogólnie szkoła jest stara, ale czuć świetny klimat. po trzecie, sama   myśl, że dostałam się do 21 szkoły w Polsce jest budujący. a na korkach nie jeżdżę, średnia 4,0 mnie w pełni satysfakcjonuje, aktualnie myślę nad zajęciami, które pomogą mi w zdaniu matury z biologii i chemii na wysokim poziomie. także zazdrośniku, dziękuję za uwagę :)
w którym liceum w każdej sali jest "nowiuśki" projektor ? Przejdź się do 24lo w lublinie w każdej sali projektor + szkoła nowoczesna. Nie wiem czym tu się zachwycać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejtnę to , żaden zaszczyt równie dobrze można wiele osiągnąć nie ukańczając żadnej szkoły średniej ! POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co komu  19lo?jakieś ćpuny zamknięte w wiezieniu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do XIX-szkoła z klimakterium- klimatem.Staszic górą!!!III Uciekamy do XXIII!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości panie dziennikarzu, te szkoły nie uczą najlepiej tylko mają najlepszych uczni.Najlepiej uczą te szkoły które dostają przeciętnych uczni i potrafią zrobić z nich dobrych absolwentów. To żadna sztuka nauczyć gdy dostaje się już laureatów jakichś konkursów itd. Oni i tak idą sami wystarczy im nie przeszkadzać. Aby sprawdzić kto uczy najlepiej trzeba zbadać co sobą reprezentują gdy zaczynają i co potrafią gdy kończą. Wtedy dopiero widać co szkoła i nauczyciele potrafią. Taki ranking chyba ostatnio przedstawił Rzeczpospolita, to zupełnie inne szkoły niż te tutaj.  Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,po co chodzimy do Staszica? a powiem Ci, że dlatego, że to zajebista szkoła  :) oczywiście, zdarzają się przecież słaby nauczyciele i wiele minusów, ale powiedzmy sobie szczerze, gdzie ich nie ma? :)  po drugie, samo wyposażenie szkoły imponuje. no bo w którym liceum w każdej sali jest nowiuśki projektor? ogólnie szkoła jest stara, ale czuć świetny klimat. po trzecie, sama   myśl, że dostałam się do 21 szkoły w Polsce jest duż. a na korkach nie jeżdżę, średnia 4,0 mnie w pełni satysfakcjonuje, aktualnie myślę nad zajęciami, które pomogą mi w zdaniu matury z biologii i chemii na wysokim poziomie. także zazdrośniku, dziękuję za uwagę  :) Na pewno bywają tam ludzie przez duże L, niemniej opinia o tej szkole jest taka, że jeśli nauczyciel mówi nauczcie się książki telefonicznej na pamięć to towarzystwo się uczy. Tzw. wychylanie się, to nie w tej szkole. Strasznie to męczące dla nauczycieli.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...