Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr w Budowie: 8 firm z Polski i Europy chce zbudować CSK

Utworzony przez takaprawda, 15 maja 2012 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Czy oferty będą składane na zasadzie konkursy w którym przewidziane są nagrody pieniężne ? Jeżeli tak to pytanie - co poprzednim konkursem i przyznaną nagrodą za wybranie poprzedniej koncepcji. Z tego co się orientuję to Hydrobudowa Polska ma problemy z wybudowaniem jednego z odcinków autostrady biegnącej z Łodzi do Warszawy. Czy to dobry pomysł nawiązywać współpracę z taką firmą a już w ogóle brać ją pod uwagę ? Obawiam się że to "wybieranie oferty" z resztą ponowne to pic na wodę fotomontaż. Chcę by Lublin się rozwijał ale też chcę przestać czytać w DW o kolejnym konkursie czy tam składaniu ofert. Wolałbym przeczytać "Rozpoczyna się budowa.." a nie "8 firm chce.. ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takaprawda napisał:
Czy oferty będą składane na zasadzie konkursy w którym przewidziane są nagrody pieniężne ? Jeżeli tak to pytanie - co poprzednim konkursem i przyznaną nagrodą za wybranie poprzedniej koncepcji. Z tego co się orientuję to Hydrobudowa Polska ma problemy z wybudowaniem jednego z odcinków autostrady biegnącej z Łodzi do Warszawy. Czy to dobry pomysł nawiązywać współpracę z taką firmą a już w ogóle brać ją pod uwagę ? Obawiam się że to "wybieranie oferty" z resztą ponowne to pic na wodę fotomontaż. Chcę by Lublin się rozwijał ale też chcę przestać czytać w DW o kolejnym konkursie czy tam składaniu ofert. Wolałbym przeczytać "Rozpoczyna się budowa.." a nie "8 firm chce.. ".
przetarg na wykonanie wg dostarczonej przez inwestora dokumentacji przygotowanej przez biuro architektoniczne, które wygrało konkurs. to chyba nie jest trudne do zrozumienia dla człowieka, którego iloraz inteligencji mieści się w zakresie szeroko pojętej normy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mota-Engil to firma portugalska a nie hiszpańska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...