Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To raptem koszt 4200 przedstawień dla 1000 osób po 50 zł od głowy. "Inwestycja" zwróci się za jakieś 200 lat przy założeniu rentowności. Gratulacje kolejnej dziury w worku (prawie już i tak pustym) finansów miasta. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie płacić podatki za zerknięcie w niebo i podrapanie się po głowie. Podziwiam wytrwałość urzędników w tworzeniu miejsc pracy w sektorze kultury w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sceptyka: A ty byś pewnie chciał żeby tobie dano te pieniądze. Nakłady na kulturę zawsze muszą być ze wspólnej kasy, bo to nie jest fabryka, ani przetwórnia mięsa. Bez obiektów ze sfery kultury, a także sportu (stadion miejski), to tacy jak ty wzajemnie się zeżrą, bo dla was ważna jest tylko micha i wypchane kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan napisał:
do sceptyka: A ty byś pewnie chciał żeby tobie dano te pieniądze. Nakłady na kulturę zawsze muszą być ze wspólnej kasy, bo to nie jest fabryka, ani przetwórnia mięsa. Bez obiektów ze sfery kultury, a także sportu (stadion miejski), to tacy jak ty wzajemnie się zeżrą, bo dla was ważna jest tylko micha i wypchane kieszeni.
Nic nie chcę dostać. Ja pieniądze mam. Chcę aby po prostu mnie i moich pracowników z nich nie okradano. Mam wiele pasji i nie chcę abyś do mnie dopłacał i je finansował, ale oczekuję takiego samego traktowania od miłośników "spotkań kultur" i innych urzędniczych darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...